Skocz do zawartości
Pheno

AMD RYZEN 5xxx - wątek zakupowy (dylematy, problemy)

Rekomendowane odpowiedzi

HK2ie7SR_t.jpg

R9 5950x odebrany, dzisiaj podmiana :)

Edytowane przez drejfus
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten x kom mnie wkur a składałem piec cały u nich i te formułki od nich kopiuj wklej 4C65ACE7-5028-4A85-B4C8-2826A1E72146.png.ce28d1922465d14cf668cd180c4f87bd.png

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Procesory są w x-kom, czy też "problem globalny"?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ko4lapl napisał:

Ten x kom mnie wkur a składałem piec cały u nich i te formułki od nich kopiuj wklej

Ja dlatego wolałem sobie x-kom podarować jeśli da radę. Mam u nich jeszcze niby zamówienie na strixa 3080, ale to chyba zostanie anulowane, bo raczej morele mi kartę prędzej i tak przyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proshop zmienił status na "zamówiony" więc chyba elo i będę czekał sobie xD W każdym razie jest tekst na czerwono z Xem więc raczej nie wróży to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Falafel_ napisał:

Musisz poczekać aż ci ręcznie zatwierdzą, każdy tak ma.

Ja mam zaakceptowane (5600x).

I jaki masz status w opisie produktu dla CPU? Zmienił Ci się ten "w trakcie przetwarzania" na coś?

1 minutę temu, naxster napisał:

Proshop zmienił status na "zamówiony" więc chyba elo i będę czekał sobie xD W każdym razie jest tekst na czerwono z Xem więc raczej nie wróży to dobrze

Miałem tak samo i właśnie zmieniło się na zielone "W trakcie przetwarzania"

123.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-kom w realizacji? Świat się kończy. Czyli niepotrzebnie się martwiłem i trzeba było zapłacić z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidos160 napisał:

x-kom w realizacji? Świat się kończy. Czyli niepotrzebnie się martwiłem i trzeba było zapłacić z góry

GPU mam od ponad  miesiąca w realizacji xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Makatak napisał:

GPU mam od ponad  miesiąca w realizacji xD

I było niszczyć marzenia? :D Czyli dzięki proshopowi i mojej naiwności zostałem z przyciskiem do papieru za 3k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Makatak napisał:

GPU mam od ponad  miesiąca w realizacji xD

Dostałeś jakieś chociaż potwierdzenie czy maila że nie ma części na stanie? Jeśli tak to po jakim czasie? Czy po prostu - status w realizacji i wyjebane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wolwgang napisał:

Dostałeś jakieś chociaż potwierdzenie czy maila że nie ma części na stanie? Jeśli tak to po jakim czasie? Czy po prostu - status w realizacji i wyjebane?

Dostałem maila, że dostępność 10 października czy coś takiego, a mamy listopad xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Makatak napisał:

Dostałem maila, że dostępność 10 października czy coś takiego, a mamy listopad xD

Po jakim czasie ten mail? Pytam bo nie mam zamiaru zamrażać hajsu - od razu wycofam zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wolwgang napisał:

Po jakim czasie ten mail? Pytam bo nie mam zamiaru zamrażać hajsu - od razu wycofam zamówienie

A to różnie osoby dostawały coś takiego, niektóre w ogóle chyba nie dostały. Mi przyszło po 30min. Natomiast, anulować bym nie anulował, bo z tego, co widzę, to ogólnie w Polsce jest problem z tymi prockami nieco, ale jest spora szansa, że on się szybko rozwiąże (tydzień/dwa). Więc jak cena nie jest tragiczna i nic innego nie znajdziesz to można myślę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Makatak napisał:

A to różnie osoby dostawały coś takiego, niektóre w ogóle chyba nie dostały. Mi przyszło po 30min. Natomiast, anulować bym nie anulował, bo z tego, co widzę, to ogólnie w Polsce jest problem z tymi prockami nieco, ale jest spora szansa, że on się szybko rozwiąże (tydzień/dwa). Więc jak cena nie jest tragiczna i nic innego nie znajdziesz to można myślę poczekać.

Jeszcze się zastanowię, ale nie jestem fanem płacenia za coś czego nie widzę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz.png.ddc2e29fdd29676fa62b47b64a8f53d3.png

Także elo proshop, dostawa k*** w grudniu

 

Cytat

Zapasy mają uzupełniać, konsultant mówił, że jak zabraknie to nie ma problemu z domówieniem i w ciągu 2-3 dni kolejne sztuki będą

oczekiwania vs rzeczywistość XD

Edytowane przez naxster
  • Haha 1
  • Sad 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Również potwierdzam zielony ptaszek przy Ryzenie z Proshopa

Również potwierdzam, że mam zielonego ptaszka w Proshopie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostawę na jutro niby. Czekam na nr paczki lub anulowanie :lol2:

image.png.ce4b6917e62c3675a444749fc4e4026b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline w ogóle miał 5900X? Bo teraz to już mniejsza z tym czy będzie 2,8k czy 2,9 - byle dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na morele było chyba tylko 10 sztuk 5900x, a przynajmniej tyle osób kupiło ten procek. W 14 min się rozeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj w X-komie cały zestaw komputerowy (oprócz grafiki) z procesorem 5600x i już dostałem informacje od Pana na czacie:

"W międzyczasie chciałbym poinformować, że dostępność zamówionego procesora jest ograniczona a zamówienia realizujemy chronologicznie. Przez to nie jesteśmy w stanie wskazać czy uda się zamówienie zrealizować w ramach pierwszej puli sztuk czy w ramach kolejnych dostaw. To uniemożliwia także jednoznaczne wskazanie terminu realizacji zamówienia"

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pavel87 napisał:

Zamówiłem dzisiaj w X-komie cały zestaw komputerowy (oprócz grafiki) z procesorem 5600x i już dostałem informacje od Pana na czacie:

"W międzyczasie chciałbym poinformować, że dostępność zamówionego procesora jest ograniczona a zamówienia realizujemy chronologicznie. Przez to nie jesteśmy w stanie wskazać czy uda się zamówienie zrealizować w ramach pierwszej puli sztuk czy w ramach kolejnych dostaw. To uniemożliwia także jednoznaczne wskazanie terminu realizacji zamówienia"

:(

Za takie akcje powinni płacić spore kary. Biorą hajs w ciemno olewając ile mają dostępnych części, a potem czekaj pan kij wie ile :v

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wolwgang napisał:

Za takie akcje powinni płacić spore kary. Biorą hajs w ciemno olewając ile mają dostępnych części, a potem czekaj pan kij wie ile :v

Dlatego najlepiej płacić przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Ksw007 napisał:

Dlatego najlepiej płacić przy odbiorze.

Zwrot hajsu to nie problem, nie dostanę jutro do końca dnia jakiegoś potwierdzenia to anuluję i dostanę zwrot na konto. Chodzi o to że powinni z automatu blokować zamawianie większej ilości niż mają na stanie w danej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wolwgang napisał:

Za takie akcje powinni płacić spore kary. Biorą hajs w ciemno olewając ile mają dostępnych części, a potem czekaj pan kij wie ile :v

Moje zamówienie było opłacone o 15.06 i pewnie o 6 za późno żebym mógł liczyć na "normalną" wysyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...