Skocz do zawartości
insulina

AMD RYZEN 5xxx - wątek zakupowy (dylematy, problemy)

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Wolwgang napisał:

Za takie akcje powinni płacić spore kary. Biorą hajs w ciemno olewając ile mają dostępnych części, a potem czekaj pan kij wie ile :v

Moje zamówienie było opłacone o 15.06 i pewnie o 6 za późno żebym mógł liczyć na "normalną" wysyłkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem krótko zamówiłem proca w januszotroniku podobno mam dostać go w przyszłym tygodniu co prawda nie za 2549zł a 2949 ale fakt ze mam dostać miła pani konsultant po moim telefonie powiedziała ze mam poczekać na maila od niej no i po 5minutach dostałem maila od Pani z numerem zamówienia gdzie jeszcze podziękowała za miła rozmowę telefoniczna gdzie to ja jej powinienem dziękować za taka szybka reakcje :D  w xscamie tez zamówiony 5900x ale na nich nie licze... zdziwię się jak szybciej wyślą niż komputronik xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak patrzę na wpisy, to widzę że tak jak się spodziewałem, cyrki z zamówieniami na nowe Ryzeny...

Eh pozostaje poczekać ze 2-3 dni aż ustabilizuje się sytuacją w poszczególnych sklepach, by dowiedzieć się czy faktycznie maja te procki w wystarczającej ilości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ko4lapl napisał:

Powiem krótko zamówiłem proca w januszotroniku podobno mam dostać go w przyszłym tygodniu co prawda nie za 2549zł a 2949 ale fakt ze mam dostać miła pani konsultant po moim telefonie powiedziała ze mam poczekać na maila od niej no i po 5minutach dostałem maila od Pani z numerem zamówienia gdzie jeszcze podziękowała za miła rozmowę telefoniczna gdzie to ja jej powinienem dziękować za taka szybka reakcje :D  w xscamie tez zamówiony 5900x ale na nich nie licze... zdziwię się jak szybciej wyślą niż komputronik xD

Teraz już nawet niedostępny. No nic - muszę kupić coś na zakładkę i polować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dawidos160 napisał:

Teraz już nawet niedostępny. No nic - muszę kupić coś na zakładkę i polować

Zadzwoń do komputronika zapytaj się o sytuacje jak wygląda i poproś o wpisanie na listę oczekujących póki jest wczesna godzina to jest prawdopodobieństwo ze będziesz się cieszył prockiem niedługo :) ja mialem dodac do koszyka u nich tyko nie zdążyłem wiec załatwiłem to telefonicznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Ko4lapl napisał:

Zadzwoń do komputronika zapytaj się o sytuacje jak wygląda i poproś o wpisanie na listę oczekujących póki jest wczesna godzina to jest prawdopodobieństwo ze będziesz się cieszył prockiem niedługo :) ja mialem dodac do koszyka u nich tyko nie zdążyłem wiec załatwiłem to telefonicznie :)

Jutro/poniedziałek mają znowu być - tyle usłyszałem przez telefon - no nic, czekamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dawidos160 napisał:

Jutro/poniedziałek mają znowu być - tyle usłyszałem przez telefon - no nic, czekamy

No mi to samo powiedzieli wiec chyba cos w tym jest  pożyjemy zobaczymy pewnie moj 3900x sie cieszy ze nie idze w odstawke po miesiacu :D a testy jakies ktos juz oglądał ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszło jeszcze zamówienie w Media Expert - niby jutro ma być w sklepie - 2799 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Wolwgang napisał:

Chodzi o to że powinni (X-Kom - mój dopisek) z automatu blokować zamawianie większej ilości niż mają na stanie w danej chwili.

Tak właśnie robi porządna firma Sferis

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, SneedMan napisał:

Komuś z Morele już wysłali/anulowali?

Wyslali. 5800X :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, sert napisał:

Proshop też obiecywał takie cuda - i jak to się skończyło? Dostawą 22 grudnia :D

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, dawidos160 napisał:

Proshop też obiecywał takie cuda - i jak to się skończyło? Dostawą 22 grudnia

Proshop to widać po wpisach jacyś nieudacznicy moim zdaniem, myślę że do Sferisa im daleko. 

Edytowane przez sert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, sert napisał:

Taaa, zamówiłeś i dostałeś informację o wysyłce? Sferis sprzedał kilkadziesiąt sztuk, a nie dostał dzisiaj nic, dostawa przesunięta o 2-3 tygodnie, może dłużej. Ale przynajmniej dali jakiś rabat za zwłokę.

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, sert napisał:

Proshop to widać po wpisach jacyś nieudacznicy moim zdaniem, myślę że do Sferisa im daleko. 

Zgadza się, Sferis szef. Tylko ceny mieli wysokie, 140 zł różnicy na korzyść Proszopa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie kupujcie w ME i anulujcie zamówienia u złodziei typu proshop czy xkom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Zgadza się, Sferis szef. Tylko ceny mieli wysokie, 140 zł różnicy na korzyść Proszopa

W Sferisie 5800X wyszedł mi z rabatem 1949, a w Proshopie 2119zł, więc różnica na korzyść Sferis.

3 minuty temu, dudekd napisał:

Dlaczego, skoro u mnie status na proshopie to 'Przygotowanie do wysyłki'?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby ME pokazuje że na jutro w sklepie, ale cholera wie. Ja nie będę się już bawił w anulowanie zamówienia w Sferis. Poczekam, może będą mieli wcześniej niż zapowiadają. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, dudekd napisał:

W ME ostatnio zamówiłem RTX 3070 i mi anulowali...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, SneedMan napisał:

Mi też. Palita, żeby być dokładnym. Powiedzieli, że uległ uszkodzeniu na magazynie XD

Edytowane przez aetern

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, SneedMan napisał:

Teraz, aetern napisał:

Mi też. Palita, żeby być dokładnym.

A ja wziąłem ostatnio Palita 3070 i na drugi dzień był w sklepie. Teraz 5600x przekazane do kompletacji po 5 minutach.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, dudekd napisał:

A ja wziąłem ostatnio Palita 3070 i na drugi dzień był w sklepie. Teraz 5600x przekazane do kompletacji po 5 minutach.

Nadal nie wytłumaczyłeś, dlaczego polecasz anulowanie zamówień w proshopie, które po pierwsze były tańsze, a po drugie też już są przekazane do wysyłki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyszedł SMS od kuriera że jutro przyjedzie ! Morele podołały, ale Forum pomogło zepsuć system i kupić proca przed godziną 15.00 czyli 14:59:27 :D Dziś czeka mnie aktualizacja BIOSów i jutro zabawa z nowym procesorem :D Teraz 18 Listopada: zakup 6800 albo 6800XT i spokój na parę lat. :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi