Skocz do zawartości
martix420

Folia hydrożelowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić folie hydrożelową z media expert. Aktualnie mam szkło i uv i po raz 2 mi się odkleja. Co myślicie i tej folii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kolegi redmi note 8 pro z tą folią miał pogorszony zasięg. Ludzie nie mogli do niego się dodzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze jakiś chroni ten ekran.

Mam szkło uv zaokrąglone i po zalozeniu etui odkleja sie.

I chyba założę folie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chodzi o te folie docinane ploterem, nie są to folie hydrożelowe... Jeśli tak, to miałam taką folię na Apple Watchu - zapłaciłam za nią 50 zł (miałam szkło, ale było niedopasowane i nie chciało współpracować z zegarkiem) i być może bym to jakoś przełknęła, gdyby nie to, że po około miesiącu folia zaczęła się odklejać. Tak po prostu, bez żadnego moczenia w basenie, rysowania, podważania itp. Także ze swojej strony nie polecam. No chyba że chodzi o te jeszcze inne wynalazki, folie kauczukowe czy coś w tym stylu. Na ich temat się nie wypowiem, nie korzystałam - jak za kawałek folii dla mnie zdecydowanie za drogie i niewarte swojej ceny.

Teraz od dłuższego czasu mam folię hydrożelową (a nie pseudo-hydrożelową), która normalnie się trzyma, spełnia swoją funkcję i do tego ma możliwość regeneracji drobniejszych rysek. Do tego nieraz przesiadywałam z zegarkiem w basenie i nic się nie odkleja do dzisiaj. Ze swojej strony mogę polecić hydrożel firmy Rock - w ciągu ostatnich dwóch lat kupowałam i zakładałam domownikom i sobie dobre kilka zestawów i jak dla mnie jest sprawdzony. Dobrze chroni przed rysami, nie odkleja się sam z siebie i w ogóle go nie widać. Myślę, że powinieneś go znaleźć na Allegro, a jeśli nie, to na Aliexpress jest na 100%, bo stamtąd zamawiam. Jeśli nie lubisz sam zakładać folii to minusem jest to, że musiałbyś sam dokonać montażu - a hydrożel jest dość specyficzny pod tym względem, bo "ściąga" się 3 warstwy. Jeżeli montujący nie ma dwóch lewych rąk, to da radę ;).

Pytanie jeszcze tylko, do jakiego modelu telefonu potrzebujesz tej folii...

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon Xiaomi mi note 10 lite 

Folia kosztuje 80zł w mediaexpert 

Dają gwarancję 2 lata od siebie bo wiedzą że to jest dobra folia

Edytowane przez martix420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem hydrożel na swoim Mi 9T Pro i rewelacja, znacznie lepsza niż zwykła folia. Lepszy ślizg palca i zupełna przezroczystość w przeciwieństwie do folii gdzie zawsze mam wrażenie jakbym obsługiwał telefon przez reklamówkę. Minus to że szybko się rysuje, wgniata od lekkich uderzeń itp. Ale jest tania więc raz na parę miesięcy można zmienić. No i przylega doskonale nawet na zaokrąglonych bokach. Tyle że zależy jak się trafi. Ostatnio kupiłem z innego źródła i jest znacznie gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, martix420 napisał:

Telefon Xiaomi mi note 10 lite 

Folia kosztuje 80zł w mediaexpert 

Dają gwarancję 2 lata od siebie bo wiedzą że to jest dobra folia

Nie wiem, jak w ME, ale w MM prawdziwa gwarancja na tą folię trwa około miesiąc (i w tym czasie wymieniają bezpłatnie jakby co - ciekawe, że u mnie zaczęło się odklejać niemal od razu jak ten okres minął), potem się płaci 20 zł za wymianę. Ja podziękuję, nigdy więcej. Wolę sobie sama montować tańszy i lepszy hydrożel :szczerbaty:.

A żeby nie było, że tylko ja tak miałam, kumpel na Mi Bandzie 4 też brał u nich tą folię - po okresie bezpłatnej wymiany zaczęła wyglądać identycznie jak u mnie, a tam ekran jest nieco mniej zaokrąglony niż na AW. Moim zdaniem to nie jest definicja dobrej folii - po prostu ME/MM umieją dobrze w marketing ;).

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cervandes napisał:

 

Chryste, nigdy bardziej idiotycznego tekstu chyba nie czytałem.

W jednym ma racje etui i folia to całkowicie inne odczucia przy użytkowaniu. Bez nich to miodzio, z nimi całkowicie inaczej, jak by się miało inny telefon, coś ala cegłę

Ja używam szkła bo jeżdze na rowerze i wielokrotnie uratowało go i do tego  etui, mój mąż uzywa tylko silikonowego etui, jego telefon po 2 latach wygląda idealnie jak z sklepu lepiej niż mój po 2mc...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...