Skocz do zawartości
Jaycob

2 dekodery, 1 antena i 1 kabel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym dokupić jeszcze jeden dekoder i czy mógłbym go podłączyć nie puszczając dodatkowego kabla z anteny ? Jeśli tak, to jak to zrobić? Co bym musiał bym dokupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muisz miec albo podwójny konwerter albo dwa na każdy z dekoderów. Coś tego typu. Dodatkowy kabel owijasz wokół starego i masz jak jeden grubszy. Ew przejścia przez otwory w elewacji moga być problematyczne. 

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizja-dvb-t-i-satelitarna/akcesoria-do-telewizji-dvb-t-i-sat/konwerter-technisat-skyline-phoenix-ce-hd-twin-1?gclsrc=ds&gclsrc=ds

Ew rozdzielić sygnał na dwa jakimś rozgaleznikiem już na kablu w mieszkaniu, ale sygnał straci na jakości. Miałem tak kiedyś.. Aczkolwiek wszystko zależy jaki masz kabel. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Dobra, łącznie 8h za mną, zainstalowałem wszystkie gry jakie mogłem aby popatrzeć. Wad nie stwierdzam. Tu wszystko jest w miarę sensowne i w miarę logiczne. Usunałbym jedynie 3 z 5 trybów HDR bo te akurat nie mają żadnego większego sensu. Jak nie wywali jakiegoś martwego piksela w 28 dni to zostaje. Jak wywali wleci druga sztuka, bo nic lepszego nie da się kupić. Ale nadal, w trybie z peak do 1080 nit, jasność jasnych scen mogłaby być jeszcze trochę jaśniejsza. Jest przepaść względem Asus, ale no nadal chciałoby się więcej  A może już mam skrzywioną psychę po kontakcie z TV QD-OLED bo te czasami masakrują gałki jasnością Aaaaa, w SDR jasność jest dojechana totalnie. Ani MSI, ani Asus nie mają startu. Na 100 nie da się używać jest tak jasno.
    • No tak,podczas gra...ale 35 minut stresowania kombustorem przelecial(dłużej nie miałem czasu). No wiem że to nie jest topowy zasilacz,ale niby Golda ma,więc niby nie jest tragicznie   Tempy podczas grania w normie,grafika chyba 63C.ehhhh    
    • Zgadza się, tylko u mnie nie ma się co grzać CPU i GPU po UV Ale jak najbardziej masz rację, bezwładność cieplna chłodzeń robi robotę, gdy nagle sprzęt zostaje poddany obciążeniu  
    • Panowie dzisiaj przyszłą mi moja nowa karta graficzna RTX 4080 SUPER AERO i ten sam błąd w podglądzie zdarzeń czyli za mało pamięci  Przypominam ze problemem jest rozmazany obraz podczas ruchu postaci,  na starej platformie na intelu nie ma takiego błędu Ktoś coś doradzi ? Myśle kupnie jakiejs najtanszej plycie glownej z outletu z 5 stów by sprawdzić, no bo tak to co ? wysle na gwarancje i co powiem ?   ale to wielkie bydle 
    • Masz WHEA = niestabilny sprzęt i tyle w temacie. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...