Skocz do zawartości
DreamerROFL

Kernel Power 41 wyłączanie PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czasami mój komputer się wyłącza samoistnie przez błąd kernel power 41. Proszę o pomoc

Szczegóły błędu

+ System

- Provider
      [ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power
      [ Guid] {331c3b3a-2005-44c2-ac5e-77220c37d6b4}

EventID 41

Version 8

Level 1

Task 63

Opcode 0

Keywords 0x8000400000000002

- TimeCreated
      [ SystemTime] 2020-10-14T18:57:35.5650526Z

EventRecordID 1666

Correlation

- Execution
      [ ProcessID] 4
      [ ThreadID] 8

Channel System

Computer DESKTOP-032AAEJ

- Security
      [ UserID] S-1-5-18
- EventData
    BugcheckCode 122
    BugcheckParameter1 0xffffe381b926efb8
    BugcheckParameter2 0x0
    BugcheckParameter3 0x0
    BugcheckParameter4 0x0
    SleepInProgress 0
    PowerButtonTimestamp 0
    BootAppStatus 0
    Checkpoint 0
    ConnectedStandbyInProgress false
    SystemSleepTransitionsToOn 1
    CsEntryScenarioInstanceId 0
    BugcheckInfoFromEFI true
    CheckpointStatus 0
    CsEntryScenarioInstanceIdV2 0
    LongPowerButtonPressDetected false

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Przeciez on to wrzucil w odpowiedzi na twoje stwerdzenie i oburzenie: "Dla mnie to absurd że Sony przywróciło CP2077 w wersji na PS4 gdy gra nadal nie potrafi utrzymać stabilnych 30fps'ów. "   Zrobil to zeby ci pokazac ze wiekszosc gier na PS4 nie spelnia tego "standardu" i twoje stwierdzenie jest poprostu bezsensowne i bezpodstawne. Jakby Sony mialo za to gier do sprzedazy nie dopuszczac to malo gier AAA by tam bylo.
    • Akurat DV robi bardzo dużą różnicę, na Xboxie nie jest to tak spektakularne z nieznanych mi powodów, ale na netflixie to jest niebo a ziemia. Tak samo atmos. Nie wiem jak implementowali to do gier na xsx, się mam nadzieję, że w nowych tytułach różnica będzie powalać. I tak, z tego powodu nie kupiłbym Samsunga, mimo że w grach z hdr10 ów HDR po prostu wygląda lepiej. OLED na dla mnie oprócz tego tylko jedną dużą wadę, że względu na jasność niezbyt dobrze gra się w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Pod każdym innym względem zjada nie-oledy na śniadanie.
    • Racja, ale temperatury sprawdzałem już wcześniej, zanim zrobiło się tak ciepło. Dzieje się tak od dłuższego czasu, ale nie chciało mi się wcześniej o tym pisać. A jak coś to jest napisane że chłodzenie zostało wyczyszczone, a pasta wymieniona   Sprawdzałem również w necie i ludzie też zgłaszali wysokie temperatury, tylko że oni mieli max 80-85 stopni, a u mnie jest dużo wyższa temperatura. Coś musi być nie tak, jak karta nie jest w stanie sama siebie schłodzić. Zamrażanie się ekranu i do tego spadki fps nie są rzeczą normalną.
    • Może wejdzie  
    • Jest to jakaś droga rozwoju ale jako dodatki do systemu, aplikacje użytkowe, a nie integralna część samego systemu. Coś co można włączyć/wyłączyć, zainstalować/odinstalować. Tak samo środowisko graficzne. Jak ktoś chce dużo wodotrysków, to instaluje bardziej rozbudowane z większą liczbą funkcji. Dla mnie jest to coś co ma mi pozwolić zorganizować pracę, a nie funkcją samą w sobie. Jeszcze pół biedy jak to jakoś wygląda ale domyślna przezroczystość w Win10 wręcz przeszkadza (np. w kalkulatorze). Win10 personalizację zabił. Prosta rzecz jak wybór koloru paska okienek, coś co działało od Win3, w Win10 zostało zezłomowane. Niby działa ale systemowe okienka mają swój kolor, programy z pakietu biurowego swoje, Edge jeszcze inaczej reaguje na focusa. W tym prehistorycznym Win3 można było skonfigurować praktycznie każdy element okna, kolory poszczególnych części, czcionki. W 10 nie da się nawet oddzielnie ustawić koloru dolnej belki i menu start. Odnośnie menu start, to z 10 jest zdecydowanie mniej użyteczne niż w 7, przynajmniej dla mnie. Nie można szybko z klawiatury uruchomić przypiętych rzeczy. To co tutaj widać w 11, to już kompletny odlot, tak jakby pełnoekranowe kafelki z 8 władowali w okienko i patrząc po filmach to z gorszym skutkiem, bo żeby wybrać coś z listy zainstalowanych programów trzeba się przeklikiwać wgłąb menu (w 8 wystarczyło przewinąć, przesunąć). Wydaje mi się, że dużo ciekawszym i użyteczniejszym pomysłem byłoby wysunięcie bocznej belki (a może konfigurowalnej z której strony?), coś w stylu jak przy przełączaniu monitorów, czy ustawień wifi w 8. Tak wydajność sprzętu rośnie, tylko dlaczego szybkość systemów nie? Chyba najbardziej jest to widoczne przy dyskach. Win10 bez ssd to proszenie się o zamulanie. Po co system tak grzebie namiętnie po dysku, co mi jako użytkownikowi to daje? Jeżeli nic, oprócz zajęcia zasobów, to jest zbędne.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...