Skocz do zawartości
Cargo

TV max 49 cali do 3500

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jaki telewizor w rozmiarze maksymalnie 49 cali. Szerokość maksymalna 110cm. Cena do około 3500zl.

Czy jedynym wyjściem jest ten Sony

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sony-led-kd49xh8505baep-uhd-4k-hdr-android-tv-procesor-x1?gclid=EAIaIQobChMIqsbNqq-57AIVtQCiAx1loQoiEAQYByABEgIxOvD_BwE

On jest na matrycy VA czy IPS ? Która lepsza ?

Inne propozycje 

Sony 49XG8396

LG 49nano867NA

Edytowane przez Cargo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H będzie na VA raczej. Widziem tego Sony, zastanawiałem się nad nim. Genialne kolory i katy widzenia. Ie ma nic lepszego w tej cenie, dodatkowo masz matryce 120hz. Szczegółowość na stopklatce wręcz zachwyca, pojedyncze liście z drzew można liczyć. 

Kupujac przez net możesz zwrócić zawsze, dodatkowo nawet kupując w sklepie możesz się dogadać, że zwrócisz jak nie przypasuje. Expert ma 14dni gwarantowanej satysfakcji. Mnie kierownik zaproponował, że chłopaki przywiozą, wyoakuja, ustawia gdzie trzeba i będę mógł sobie sprawdzić jak świeci. Max do następnego dnia w razie w mogę zwrócić, o ile nie łapie się na gwarantowana satysfakcję, ew chłopaki od razu zabiorą do sklepu.  

Poczytaj. Widzialem ten tv w akcji. Jako jedyny ust w stanie zastąpić moja plazmę. Obraz posiada głębie, realizm w przeciwieństwie do oczojebnych samsungów czy ułomnych Philipsów.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/recenzj-i-test-tv-sony-49xh8505/

 

Idź do euro, mm czy i nego eksperta i zobacz tego Sony na własne oczy. Zrozumiesz o co mi chodzi ;)

 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pegasus9 napisał:

Alternatywnie do tego Sony można zainteresować się Philipsem 50PUS8535. 

na hdtv można sobie poczytać już o problemach z nim. 

ogólnie to chyba cieżko o coś ciekawego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praktycznie w tej samej cenie można dostać 85 serię ze 100Hz, także...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem - matryca VA, przekątna okej, Android i ambilight. Wybór należy do autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android to dodatek, który możesz uzupełnić mediaboxem za kilka stów na dodatek lepiej działającym niż w niejednym TV. A jakości obrazu nie poprawisz. 

Ambi tylko do oglądania w nocy i o ile po jakimś czasie nie zacznie nam walić przez ramki, jak zgłaszają to użytkownicy pus73. A na pus85 coraz więcej narzekań. 

Co do sony xh85 dziwna sprawa. Niby VA a kąty niesamowite. Niektórzy zgłaszają IPS u siebie a na necie można znaleźć wpisy, że przez pandemie Sony ładuje raz IPS raz VA. Ile w tym prawy nie mam pojęcia. Ale wiem jedno Sony świeci najlepiej w tym budżecie. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...