Skocz do zawartości
Wiktor22

Pamięć ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ten ram HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4 2666MHz CL16 (HX426C16FB3K216) będzie kompatybilny z płytą główną msi mag b460 torpedo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jaki Gordon? Gordon był jedyny w swoim rodzaju,aktualnie przesiaduje se na wykopie i pisze o polityce
    • Niemały piksel + prawdopodobnie matryca 6bit = widoczne zniekształcenia obrazu spowodowane widocznym ditheringiem. ... a tak, im większe "dystanse" miedzy pikselami (te nieświecące przestrzenie) tym większa "ziarnistość" (tak to chyba można nazwać). Pewnie im większy piksel, tym efekt bardziej widoczny (przy dużych tych nieświecących przerwach wzgl. wielkości piksela, ale przy wysokim ppi, to pewnie mniej widać)
    • IMO najlepsza część z trylogii, pewnie wielu się nie zgodzi, bo levele z 1 i 2 były ogromne, a tutaj są tylko nieco większe niż w Blood Money, ale właśnie to mi się podoba, są mniejsze, jednak zdecydowanie ciekawsze, różnorodne i bardziej pomysłowe. Szkoda tylko (dla mnie), że nowe Hitmany stawiają mocno na replayability, zamiast na większą ilość misji, ja ograłem grę w jakieś 8h mimo, że zwiedzałem praktycznie całe poziomy i szukałem przeróżnych dróg do ubicia celu (ofc wyłączone niemalże wszystkie podpowiedzi, poza kamerami Picture-in-Picture, minimapą i targetem na mapie, inaczej nie widzę sensu w to grać), niestety nie mam w zwyczaju ogrywania gier ponownie (chyba, że naprawdę je pokocham i widzę potencjał), także taki styl mi nie pasi. Za to jeśli ktoś nie grał w dwa poprzednie, to kupując trójkę dostaje się w pakiecie jedynkę i dwójkę - nikt nie powinien być wówczas zawiedziony czasem potrzebnym do przejścia, bo to dobre 25h grania.   To teraz mam nadzieję, że zrobią jeszcze jakiegoś Hitmana, ale bardziej w brudnych i brutalnych klimatach Blood Money, gameplay jest już bardzo dobry, choć głupota AI czasem bolała : D
    • Ty piszesz o generacjach marketingowych, ja mam na myśli generacje technologiczne. 10600 i 8700 to jest to samo. Jeśli w benchmarku wyszły różnice, to wynikają one wyłącznie z innych ustawień. W tym wypadku albo chińczyk coś spieprzył, abo BIOS musi być skopany. Innej możliwości nie ma. Cokolwiek o bezsensowności lub sensowności można by mówić tylko przy porównaniu do 11600 - bo to faktycznie będzie nowy proc, a nie kotlet. Swoją drogą to chyba oczywiste, że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie zmieniał 8700 na 10600, bo te proce poza numerkami niczym się niemal nie różnią.
    • Wiem wiem, ale mi chodziło, że te 3 rozmiary są w dolnym slocie tak jak przypuszczałem Co do allegro to wiem, też obserwuję jak to tam wygląda, ale taniej na olx wychodzi, są fajne aukcję na allegro i kończą się w granicach 75-100 zł, ale to trzeba parę dni czekać, a ja chcę do czwartku to mieć bo potem nie będę miał dostępu do tego kompa, a chce sobie już wszystko na nim zrobić. A jak taki za 70-80 zł, ma spełniać zadania to nie będę wybrzydzał już. Ogólnie znalazłem fajną perełkę, ale podejrzaną. Link poniżej: https://www.olx.pl/oferta/dysk-samsung-960-pro-m-2-nvme-ssd-512gb-CID99-IDIcyYf.html Facet w rozmowie twierdzi, że wszystko sprawne, nie ma jak sprawdzić dysku pod kątem prędkości, gwarancji nie ma itd. Ale za 155 zł, dysk o pojemności 512Gb na takim interfejsie, z takimi parametrami transferów, wygląda co najmniej dziwnie. Przecież jest warty więcej, a do tego wisi od kilku dni, gdzie przecież normalnie wydaje mi się, że w moment by go ktoś capnął, nawet jakby go miał nie używać, tylko sprzedać drożej. Ale może to tylko moje fanaberię hehe.   
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...