Skocz do zawartości
Adiwroc

MONITOR LG27GL850-B PYTANIE DO OBEZNANYCH W TEMACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obeznanych w temacie z monitorem LG27GL850 :) czy ktoś może podać konkretne ustawiania tego monitora jeśli chodzi o grę wieczorem :/ to porażka :/ ciemno i nic nie widać co do kontrastu to też słabo :/  jak za ta kwotę :/ może jakieś konkretne ustawiania tego monitora ? :) lub proszę o podanie konkretnych lepszych modeli od tego monitora póki mam jeszcze czas na zwrot z góry dziękuję za wszystkie konkretne odpowiedzi :)

Edytowane przez Adiwroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPS nie nadaje się do gry w nocy postaw lampkę z tyłu monitora, do gry w nocy od biedy VA, idealnie OLED 

Edytowane przez zlotnik
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zlotnik napisał:

IPS nie nadaje się do gry w nocy postaw lampkę z tyłu monitora, do gry w nocy od biedy VA, idealnie OLED 

Hmmm nie próbowałem ale trzeba będzie :) szkoda ze za tyle kasy przy tej klasie monitora trzeba robić takie szopki żeby jakoś to było :/ znasz może jakieś konkretne modele na wymianę ? :) mogę dołożyć kaski jak coś :)

Edytowane przez Adiwroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ceneo.pl/95009281?se=oaL7BP4wPZufllgO1dqTRx7H0C1TBDZh&gclid=CjwKCAjwz6_8BRBkEiwA3p02VWdhprl3cpJ4n6S5ihvdSjA8Ygcs6T5YAO7eSACYSxsiNrYuywFNOhoCaRUQAvD_BwE

To tez nie jest idealny monitor ale czerń będzie na pewno lepsza niż w IPS

Najlepiej zgłoś tego LG do zwrotu pod koniec 14 dni potem masz 14 dni na wysłanie czyli łącznie masz 28dni na testowanie w między czasie kup tego samsunga i zobacz który bardziej Ci odpowiada ponieważ dużo zależy od naszych preferencji 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zlotnik napisał:

https://www.ceneo.pl/95009281?se=oaL7BP4wPZufllgO1dqTRx7H0C1TBDZh&gclid=CjwKCAjwz6_8BRBkEiwA3p02VWdhprl3cpJ4n6S5ihvdSjA8Ygcs6T5YAO7eSACYSxsiNrYuywFNOhoCaRUQAvD_BwE

To tez nie jest idealny monitor ale czerń będzie na pewno lepsza niż w IPS

Najlepiej zgłoś tego LG do zwrotu pod koniec 14 dni potem masz 14 dni na wysłanie czyli łącznie masz 28dni na testowanie w między czasie kup tego samsunga i zobacz który bardziej Ci odpowiada ponieważ dużo zależy od naszych preferencji 

Nie wiem czy mi się uda zrobić zwrot jeszcze tak nigdy nie robiłem :D ale będę próbował :) monitorek kupiony w rtv agd mam nadzieje że nie będą sprawiali problemu :) a może jeszcze podasz jakiś konkretny model fajnego i dobrego monitora najlepiej dobrze działającego z g-sync :) z góry dziękuję :)

Edytowane przez Adiwroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podałem CI link do samsunga G7. Nie dawno oddałem rx 5600xt w euro rtv nie robili żadnego problemu kasa na koncie za 2 dni 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu pitu, mam ten monitor ;) Kalibracja, oprofilowanie DisplayCal i brightness na 35

 

Edytowane przez AlleG
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AlleG napisał:

Pitu pitu, mam ten monitor ;) Kalibracja, oprofilowanie DisplayCal i brightness na 35

 

Hmmm napisz konkretnie co i jak mam do niego jakiś program onscreen control :D

Edytowane przez Adiwroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zweryfikować wpierw, czy taka krzywizna będzie Tobie odpowiadać, do tego va glow i shift, tam też dochodzi blb. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...