Skocz do zawartości
darek_sobolewski

SK Hynix BC 511 M.2 odczyt 410MB zapis 360 MB

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zakupiłem laptop HP DB 1050mw - specyfikacja w sumie nie ważna. I teraz problem; dysk jak w tytule M2 na PCI 3.0 - no powinien chodzić szybciej niż 410/360, prawda? Oczywiście zrobiłem wszystko co mogłem od wyłączenia indeksowania i buforowania, zmieniłem profil zasilania dla dysku. Nic ... co do biosu to powiem że nie ma tam czego zmieniać bo to tak uboga wersja że nie wiem po co ona jest.  W"menadzerze" urządzeń dysk jest opisany jako zwykły dysk.  Czy znacie jakiś sposób by wgrać bądź wymusić na windzie poprawne wykrycie dysku M2? A może to zupełnie nie ta przyczyna ? Jakieś pomysły ? Bo powiem Wam że jak zobaczyłem sekwencyjny wynik w as ssd to aż mi oko zbielało - niewiele wyższy niż dysków hybrydowych ....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już opanowane - dosłownie przed chwilą obczaiłem  że HP musiało zamontować jakieś oprogramowanie które obniża PCie po odpięciu kabla zasilania mimo ustawienia MAX w managerze zasilania. Po podpięciu do zasilacza prędkości wracają do akceptowalnych.  Jako iż nie mogę znaleźć tego syfu wykonam  reinstal nowej windy i już.  Chyba że to biosowa sprawa ... 

Ale tak czy siak, temat można zamknąć :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...