Skocz do zawartości
ja__

biurko do PC do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Szukam biurka do 800zł, wydaje mi się, że takie

https://ultradesk.pl/produkt/ultradesk-grand-niebieskie/

byłoby ok. Ale moze macie inne propozycje? 

Czego szukam:

Blatu bez połeczek itd.

160cm

Stabilne

Z systemem zarzadzania kablami, tak zebym mogł wrzucic tam cała listwę + milion kabelków

 

Czego nie potrzebuje:

połeczek, szuflad itd. 

RGB

ładowarek bezprzewodowych itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz inne propozycje?

 

Nie chce ciezkiego klamota w stylu "gabinet szefa" z litego drewna. 

Albo badziewnych  blatów z ikei, taki mam teraz i gdyby nie to ze oparłem go o sciane maksymalnie, to kiwałby się jak szalony. 

 

Sprawdzałem jakieś meblowe, to wszystkie, jakie widziałem, w stylu tego, z linku wyżej sa w podobnych cenach, ale bez mat i bez systemu aranżacji kabli :/

 

Edytowane przez ja__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamów płytę z wycięciem i oklejeniem (mnie to kosztowało 400zł), zrobią jakie chcesz.

Dokręc do tego 4 nogi z ikei po 40 zł sztuka.

Skręć te nogi używając np. metalowych rurek czy listew - żeby się nie bujało.

Voila, masz biurko jak marzenie, a nie te małe gówienka po 2000 zł ? polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez jest metoda, tylko czy chce mi się robić diy i kupować wszystko oddzielnie, żeby zaoszczędzić 200/300zł. Pomyślę :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ja__ napisał:

to tez jest metoda, tylko czy chce mi się robić diy i kupować wszystko oddzielnie, żeby zaoszczędzić 200/300zł. Pomyślę :)

 

 

Kaiketsu dobrze mówi, pomyśl o tym w ten sposób.

Dajesz info im jakie wymiary chcesz biurka czyli możesz sobie zaprojektować to jak chcesz. I tak w obu przypadkach biurko musisz zmontować więc to nie problem. Podsumowując dostajesz to co chcesz i nie marnujesz czasu na szukanie po sklepach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ja__ napisał:

tylko czy chce mi się robić diy i kupować wszystko oddzielnie, żeby zaoszczędzić 200/300zł.

To nie jest kwstia tylko oszczędności, a bardziej "customizacji".

Produkty z katalogu dla mnie są np. za płytkie, albo zbyt wąskie.

Bardzo duże biurka są dla odmiany bardzo drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na takie ekstremalnie duże i tak nie mam miejsca, 70-80cm głębokości to max, 160cm również.

 

Popatrze na te DIY

Edytowane przez ja__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sk

15 godzin temu, Kaiketsu napisał:

Zamów płytę z wycięciem i oklejeniem (mnie to kosztowało 400zł), zrobią jakie chcesz.

Dokręc do tego 4 nogi z ikei po 40 zł sztuka.

Skręć te nogi używając np. metalowych rurek czy listew - żeby się nie bujało.

Voila, masz biurko jak marzenie, a nie te małe gówienka po 2000 zł ? polecam

Skąd zamawiałeś płytę meblową z oklejeniem? Jakie wymiary wys x szer x grubosć? Nie ugina się blat? Jaki materiał płyty? mdf sklejka wióry czy jeszcze coś innego? Sam chce zamówić jakąś płytę i szukam informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ikea.com/pl/pl/p/gerton-blat-buk-50106773/

https://www.ikea.com/pl/pl/p/idasen-podstawa-blatu-stolu-bezowy-00360988/

https://osmo24.pl/shop/do-wewnatrz/podlogi/osmo-3062-wosk-twardy-olejny-original-matowy/

https://allegro.pl/oferta/mufa-dwugwintowa-wkret-drewna-meblowa-m6x17-10szt-9270347956

https://allegro.pl/oferta/sruba-kulista-z-podkladka-czarna-m6x20-imbus-10szt-7280060303

 

Wiertło 9mm do drewna i wiertarka, wkrętarka, klucz imbusowy. do tego papier ścierny 280 i 400. 3 dni pracy i masz co s takiego:

https://photos.app.goo.gl/BbXW6Ltr1Lbxk6LH8

 

nogi sobie możesz wybrać jakie chcesz.

ja chciałem z możliwością regulacji.

Wosk, wystarczy ci mała puszka 0.125L za 30 zł

 

Aranżacje kabli możesz tanio zrobić, na allegro czy Ikei masz pełno jakiś siateczek czy koszyków, przykręcasz pod spod i chowasz.

Ja mam w pupie kable, to sobie leżą na ziemi. 

Edytowane przez Morgan87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, different napisał:

Skąd zamawiałeś płytę meblową z oklejeniem? Jakie wymiary wys x szer x grubosć? Nie ugina się blat? Jaki materiał płyty? mdf sklejka wióry czy jeszcze coś innego? Sam chce zamówić jakąś płytę i szukam informacji

To niestety było 10 lat temu, więc nie pamiętam już dokładnie, wybrałem jedną z firm stolarskich w okolicy. Biurko jeśli dobrze pamiętam 180x75 z wycięciem w kształcie litery L (z boku, żeby było na dzbanek z herbatą :E ). Odrobinę się wygięło pośrodku, gdyż dobrałem zbyt cienki blat (robiłem to pierwszy raz), ale nie jakoś dużo, bardzo mało zauważalne. Wysokość - na rozrkęcanych nogach (zwykłe z ikei), tak, by wchodziło pod otwierające się okno (które z grubsza było na wysokości ~70 cm).

 

Następne zrobię grubsze, jeszcze głębsze (pod monitor 32" może nawet - 90cm lub więcej), też z wycięciem bo to wygodna sprawa, płyta będzie grubsza o te pół cm albo 1cm.

 

Do tego Ikea Markus za 5 stów i jest luksus ergonomia i życie. Używam 7 lat i nadal sobie chwalę.

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kaiketsu napisał:

To niestety było 10 lat temu, więc nie pamiętam już dokładnie, wybrałem jedną z firm stolarskich w okolicy. Biurko jeśli dobrze pamiętam 180x75 z wycięciem w kształcie litery L (z boku, żeby było na dzbanek z herbatą :E ). Odrobinę się wygięło pośrodku, gdyż dobrałem zbyt cienki blat (robiłem to pierwszy raz), ale nie jakoś dużo, bardzo mało zauważalne. Wysokość - na rozrkęcanych nogach (zwykłe z ikei), tak, by wchodziło pod otwierające się okno (które z grubsza było na wysokości ~70 cm).

 

Następne zrobię grubsze, jeszcze głębsze (pod monitor 32" może nawet - 90cm lub więcej), też z wycięciem bo to wygodna sprawa, płyta będzie grubsza o te pół cm albo 1cm.

 

Do tego Ikea Markus za 5 stów i jest luksus ergonomia i życie. Używam 7 lat i nadal sobie chwalę.

Ok dzięki, tylko napisz tą grubość blatu, który dla 180 długości okazuje się za cienki. I rozumiem, to nie jest drewno, tylko jakaś płytą z laminatem na powierzchni? Bo się zastanawiam nad drewnem, ale boję się, że się szybko porysuje i spieprzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, different napisał:

Ok dzięki, tylko napisz tą grubość blatu, który dla 180 długości okazuje się za cienki. I rozumiem, to nie jest drewno, tylko jakaś płytą z laminatem na powierzchni? Bo się zastanawiam nad drewnem, ale boję się, że się szybko porysuje i spieprzy 

2,5 cm mam. To za mało. Celuj w >3.

Płyta to chyba zwykła sklejka, oklejona. Bardzo fajna okleina, starannie zrobione brzegi, rogi. W gołe drewno nie idź, szybko się niszczy, chyba, że będziesz dbał jak o jajo, a przecież nie o to chodzi z meblem użytkowym. No i szykuj się na większą cenę wtedy.

 

Jeśli chcesz, to zrobię zdjęcie jak sprzątnę syf :E

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zdjęcia. Ja celuje w 140 długości i miałem nadzieję, że 2.5 wlasnie dla 140 starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić rekomendacje fajnego biurka a tutaj widzę Adam Słodowy i ZPT na całego...pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam biurko z ręczną regulacją wysokości Ikea Skarsta 160 cm x 80 cm. Blat to niestety laminowana płyta pilśniowa a nie sklejka. Nie zauważyłem żeby się coś kiwało.

https://www.ikea.com/pl/pl/p/skarsta-biurko-z-regulacja-wysokosci-bialy-s89324812/

Postawiłem na nim trzy monitory 24-calowe, 27-calowe też by się zmieściły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...