Skocz do zawartości
forumowicz-a55

z serii -jaki Smartfon kupić? Alcatel / MyPhone / Kruger & Matz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś smartfona --najlepiej nowego ew. po zwrocie lub powystawowy   w cenie  max 250zł.  /używanego nie chcę/

Ma służyć do dzwonienia, odbierania MMS, paru aplikacji typu słowniki, tłumacze oraz sporadycznego przeglądania paru stron www.

Może coś z tych, które na razie znalazłem:

1) nowy   MyPhone Fun LTE  ---cena 229zł    posiada on ANDROIDa 7.0     1GB RAM /16GB Flash     2 Lata GW.

2) nowy   Kruger & Matz model MOVE 8 mini  ---cena 199zł   ANDROID 10 Go     1GB/8GB           2 Lata GW.

3)  najprawdopodobniej nowy   ALCATEL U5 HD Premium Edition ---cena 225zł    ANDROID 7.0  2GB Ram / 16GB Flash    allegro, FV,   ale tylko 6 m-cy GW.

Czy będzie lepsza jakość Alcatela nad MyPhone oraz Kruger&Matz ?     MyPhone oraz K&M posiadają wymienne baterie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak pomyślał o kupnie używanego. Naprawdę można trafić niezły używany telefon w atrakcyjnej cenie. Najważniejsze by miał jeszcze jak najdłuższą gwarancję i był w jak najlepszym stanie. Ostatnie moje 5 telefonów z ostatnich pięciu lat były kupione używane (jeden po zwrocie) w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie działają po dziś dzień. (Huawei p9, Honor 8, Huawei p10 HTC u12 plus, Huawei p30) 

Za 250 ewentualnie 300 zł już z pewnością można coś przyzwoitego znaleźć. Jeśli jednak koniecznie musi być nowy to raczej ten ostatni z Twojej listy. 

Edytowane przez AnshuA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Xiaomi coś, Redmi 6, Mi A1 używane za 250-300zł znajdziesz, normalne telefony, jeszcze trochę posłużą, a nie te atrapy które męczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...