Skocz do zawartości
Piteeer62

PC Ryzen 2400g tylko 1100zl

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam PC złożony z 22.03.2019r części xkom. Specyfikacja na zdjęciu cena 1100zł Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• To nie chodzi o rozróżnianie, co niektórzy mają takie podejście że jak kupują nowy sprzęt to musi być full "óltra" bo inaczej zwrot i negatyw, szkoda tylko że MSAAx8 przy 1080p to finalnie render o objętości 8k 🤣
    • @Grucholek Dobry wybór, ja jestem bardzo zadowolony z 55BX, aż od 2 tygodni zupełnie przestałem oglądać zwykłą telewizję (w sumie i tak niedużo oglądałem, ale chociaż te 30 minut dziennie coś leciało), teraz 80% to gaming i 20% filmy. GSync robi niesamowitą robotę i działa znacznie lepiej niż FreeSync w monitorze, który posiadam. Skalowanie z 1440p też wygląda bardzo dobrze, nie spodziewałem się, że nie-natywna rozdzielczość może wyglądać tak ostro i naturalnie. Ogrywam teraz Red Dead Redemption 2 i wrażenia są fenomenalne :D A co do tych kalkulatorów odległości to zazwyczaj one przeliczają wielkość piksela i na tej podstawie zalecają oglądać z odległości, z której oko ludzkie przestaje rozróżniać pojedyncze piksele. Dla 55" 4K piksel jest taki sam jak przy 27,5" FullHD (0,3171mm) i przestaje być widoczny z około 1,1-1,2m, ale to nie oznacza, że z 2-2,5m czy tam nawet 3m nie można korzystać z tego TV :) U siebie zmierzyłem odległość w przedziale 2 - 2,5m i jest w sam raz by zanurzyć się w oglądanym świecie, ale jednocześnie wygodnie objąć zawartość ekranu wzrokiem. Myślę, że nawet z 3-3,5m byłoby super. Przypomnijcie sobie jakiej wielkości matryce były standardem 10 czy tam 20 lat temu :P
    • sytuacja powinna się stabilizować za około 8 tygodni, a więc w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy. Dopiero wtedy ceny autorskich konstrukcji powinny oscylować w okolicach narzuconego MSRP Czekać, czekać i jeszcze raz czekać. 
    • Chyba zaczynam cokolwiek ogarniać w tej zabawie UV/OC, do tej pory leciałem tylko na mocnym UV  Tyle wypluł po ustawieniu zegara na 2000@0,95V 
    • Cześć, prosiłbym o rade odnośnie procesora intel i5-9400F (składam swoją pierwszą stacjonarkę). Jakie minimalne chłodzenie mu wystarczy ? Pozdrawiam ;)
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...