Skocz do zawartości
Barosz

Smartfon kompletny do 2100

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam nowego smartfona i po prostu już ugrzązłem gdzieś na różnych recenzjach i nie wiem na co mógłbym się zdecydować. Moim obecnym smartfonem jest HTC U ULTRA dlatego ważne, aby nowy telefon był lepszy.

Na czym mi zależy w nowym smartfonie : niezawodność i płynność działania, co najmniej średniej klasy aparat ( nie jestem fotografem ani nie strzelam selfików, jednak czasem walnę fotkę krajobrazu czy coś ) ekran AMOLED z odświeżaniem na poziomie 90HZ oraz bateria która umożliwiłaby mi jeden dzień działania bez ładowania. Chciałbym, aby nowy smartfon starczył mi przynajmniej na 2 lata. Dodatkowo powiem, że nie jestem typem gracza.

Smartfony, które biorę pod uwagę :

one plus - NORD albo jakiś 7T

REALME X2 pro

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2100 to górna granica? Zastanowiłbym się nad smartfonem 5g - jeśli ma być przyszłościowo - wtedy wchodzi w grę realme x50 pro - który jest na promocjach za 2499zł 

X2 pro już jest chwile na rynku i obawiam się, że może nie dostać androida 12 co w przypadku oppo/realme może się okazać ciężkie do przegryzienia - bo ich nakładka prężnie się rozwija. 

Tak myślę co by zaproponować za 2100zł z twoimi wymaganiami i jest kilka wyjść :
- starsze X2 PRO lub Oneplus 7T który spełni twoje wymagania
- konkurencyjne smartfony ze snapdragonem 765G - pokroju Oneplus Nord
- przeżycie IPS i wtedy xiaomi mi 10T 5G

Możesz też poczekać kilka dni na premierę smartfonów Vivo w Polsce, ale raczej w twoim budżecie nie będzie wyboru. 
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, fliperpl napisał:

2100 to górna granica? Zastanowiłbym się nad smartfonem 5g - jeśli ma być przyszłościowo - wtedy wchodzi w grę realme x50 pro - który jest na promocjach za 2499zł 

X2 pro już jest chwile na rynku i obawiam się, że może nie dostać androida 12 co w przypadku oppo/realme może się okazać ciężkie do przegryzienia - bo ich nakładka prężnie się rozwija. 

Tak myślę co by zaproponować za 2100zł z twoimi wymaganiami i jest kilka wyjść :
- starsze X2 PRO lub Oneplus 7T który spełni twoje wymagania
- konkurencyjne smartfony ze snapdragonem 765G - pokroju Oneplus Nord
- przeżycie IPS i wtedy xiaomi mi 10T 5G

Możesz też poczekać kilka dni na premierę smartfonów Vivo w Polsce, ale raczej w twoim budżecie nie będzie wyboru. 
 

Ostatecznie budżet podnoszę do 2800 zł. I bardzo poważnie zastanawiam się nad nowo wydanym oneplus 8t - chyba w tym segmencie cenowym nie będzie nic lepszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2020 o 05:27, Barosz napisał:

Ostatecznie budżet podnoszę do 2800 zł. I bardzo poważnie zastanawiam się nad nowo wydanym oneplus 8t - chyba w tym segmencie cenowym nie będzie nic lepszego ?

 

dobry wybór i również potwierdzam słowa odnośnie aparatu. Jest dobrze, oneplus ostatnio zaczyna w końcu się interesować aparatem i softem (zaktualizowali aplikacje aparatu, zaczyna robić podobne fotki do GCama) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem oneplus 8t mam nadzieje, że wybór okaże się dobry.

Czy warto zainteresować się jakimś ubezpieczeniem na ekran czy coś ? Przez całą moją kariere nie miałem tak drogiego telefonu ale z drugiej strony nigdy też nie zdarzyło mi się zalać lub zniszczyć ekran telefonu/laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Barosz napisał:

Wybrałem oneplus 8t mam nadzieje, że wybór okaże się dobry.

Czy warto zainteresować się jakimś ubezpieczeniem na ekran czy coś ? Przez całą moją kariere nie miałem tak drogiego telefonu ale z drugiej strony nigdy też nie zdarzyło mi się zalać lub zniszczyć ekran telefonu/laptopa.


Kwestia potrzeb. Ja też nigdy nie ubezpieczałem smartfona bo używałem średniaków. Jak kupiłem flagowca to ubezpieczyłem i akurat się przydało bo po roku znajomy mi rozbił wyświetlacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...