Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie ,

Potrzebuje 2 ultra booki albo laptopy z wbudowanymi modułami 4G LTE . Czy jest jakiś taki sprzęt który ma takowy moduł ?
jedyne Co udało mi się znaleźć w cenie do 8000 zł to jest to    LENOVO THINKPAD T590

2x Dell/Lenovo – 17 cali / SSD 512 / 16-32 GB RAMU / z modemem na sim / podświetlana klawiatura / bez napędu / win10 pro

Czy jest szansa znaleźć coś w cenie do 7000 zł w takiej specyfikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekawie prezentuje się dell latitude, który ma wysokonapięciową i5, modem lte, 16 gb ramu. Na pewno będzie wydajniejszy od ThinkPada, który ma niskonapięciowy procesor. Więc, jeżeli zależy Wam na wydajności procesora, no to myślę, ze ten dell się sprawdzi. https://www.x-kom.pl/p/590411-notebook-laptop-140-dell-latitude-5411-i5-10400h-16gb-256-win10p-lte.html

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, santaangelo napisał:

ciekawie prezentuje się dell latitude, który ma wysokonapięciową i5, modem lte, 16 gb ramu. Na pewno będzie wydajniejszy od ThinkPada, który ma niskonapięciowy procesor. Więc, jeżeli zależy Wam na wydajności procesora, no to myślę, ze ten dell się sprawdzi. https://www.x-kom.pl/p/590411-notebook-laptop-140-dell-latitude-5411-i5-10400h-16gb-256-win10p-lte.html

Dziekuje za propozycje. Twoja propozycja laptopa ma  ekran 14 calowy , a ja bardziej bym się skłaniał w stronę 15,6" ++.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten model Dell, dostępny jest w wersji 15-calowej

Dell Latitude 5511 i5-10400H/16GB/256/Win10P LTE 6 599 zł
Matryca FULL HD WVA odpowiednik IPS. Procesor 4 rdzeniowy pełny wydajniejszy od w/w niskonapięciowych, solidne wykonanie, wygodna podświetlana klawiatura, bardzo dobre wyniki pracy na baterii, przy takim procesorze wytrzyma ponad 12h w przeglądaniu internetu. Gwarancja Next Business Day 36 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanowiłbym się czy nie lepszym rozwiązaniem byłby zakup laptopa bez modemu+ przenośny router MIFI, dzięki temu nie jesteś ograniczony do jednego-dwóch modeli laptopów, a dodatkowo taki modem można w razie czego położyć w miejscu o najlepszym zasięgu sieci.

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już jakiś czas tego 5510 czyli 5511 bez LTE i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył matrycą, kulturą pracy. Wykonanie oczywiście też pierwsza klasa, klawiatura cicha, wygodna. Szukając w klasie biznes postawiłem na 5510 i bardzo jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi