Skocz do zawartości
Mar_S

iPad 4 gen 64GB LTE / WIFI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Widzę, ze cewki to  przekleństwo 30xx, u mnie dopiero 3 sztuka okazało się akceptowalna.
    • Siemka. Panowie, dziś przychodzę z takim o to zagadnieniem.   Mój komp (i5 4590, 8 gb ram w dualu i GTX 750 Ti) mocno średnio radził sobie z BFV. To moja ulubiona obecnie gra, więc trochę mnie to uwierało. Praktycznie codziennie po pracy sobie w tę gierkę pogrywam, ale obecnie nie mogłem więcej wyłożyć na sprzęt. Kartę z 4 gb pamięci kupię na wiosnę i ten zestaw mi spokojnie wystarczy, ale tymczasem musiałem myśleć, jak zmusić tego gtx-a do poradzenia sobie z BFV.   Przy niskich detalach miałem wprawdzie jakieś 50 fpsów, ale na niektórych mapach mocno chrupało, przy wymianie ognia komp potrafił się przyciąć i momentalnie ginąłem. Poszukałem na pewnym kanale YT rozwiązania.   Gość uświadomił mnie, że mogę zablokować klatki na poziomie 30, o czym nie miałem pojęcia. Nie byłem do tego przekonany, ale po paru meczach jedno wiem – jest dużo stabilniej. Obraz się nie rwie, nie szarpie, ale wiadomo – to tylko 30 fps. Plusem jest też fakt, że podniosłem sobie ustawienia grafiki i gra nadal wyrabia się w stabilnych 30 fps.   Czy Waszym zdaniem granie w 30 fps na PC ma sens? Czy lepiej jednak uwolnić klatki do 60 i pocierpieć na bardziej wymagających mapach lub grać na tych na których problemów większych nie było ( np. Hamada, Prowansja)? Co byście zrobili na moim miejscu? Screen z rozgrywki na 30 fps załączam poniżej. Wiadomo, wcześniej wszystko miałem na low i wyglądało to bardzo kiepsko, a płynność i tak była mocno przeciętna (wszystko powyżej 30 fps po prostu chyba jest zbyt dużym wysiłkiem dla tej karty). P.S Mam nadzieję, że ktoś przeczyta ten przydługi wywód
    • O ile komuś oczywiście nie zależy na Wi-Fi No o tym sam pomyślałem, ale u mnie to raczej już to zostanie do czasu aż się solidnie zadomowi DDR5. Chociaż może będę miał kiedyś kaprys na inne mobo Za MSI i właśnie tym tomahawk też zdecydowanie przemawiają obecnie promocje.
    • Ja już zamówiłem Tomahawka, spełnia moje potrzeby, bajerów nie potrzebuję, a jedynie pewnie lekkie OC. Z drugiej strony, nie chcę teraz pakować 1300+ w mobo, bo może znowu za kilka miesięcy przyjdzie coś zmienić
    • Na Black Friday gracze są w czarnej pupie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...