Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dla swojej dziewczyny ultrabooka 13 cali - głównie ma jej zastąpić w domu smartfon do celów takich jak oglądanie filmów na netlifixie/youtubie czy do przeglądania internetu. Możecie coś ciekawego polecić na SSD oraz z ekranem matowym i podświetlaną klawiaturą  ?

Edytowane przez Barosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o 13-calowe modele

Huawei MateBook 13 R5-3500/8G/256/Win10 2999 zł
Matryca FULL HD IPS niestety błyszcząca, lecz lepszej jakości jak w wersji 14-calowej, z 100% pokryciem kolorów, więc myślę, że to do zaakceptowania. Aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura, procesor 4 rdzeniowy, niezłe wyniki pracy na baterii.

Z większych modeli Acer Swift 3 R5-4500U/8GB/512/W10 Srebrny 3249 zł
Podobne wyposażenie tylko z matową matrycą IPS. Aluminiowa obudowa jak na 14-cali slim i lekki, podświetlana klawiatura, bardzo dobre wyniki na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie przeszkadza jej kolor to w ciekawej cenie jest:

Acer Swift 3 R5-4500U/8GB/512/W10 Fioletowy 3149zł

Konfiguracja podobna, a jednak 100zł tańszy od wersji srebrnej.

Ewentualnie odrobinę drożej wersja z Intelem:

Acer Swift 3 i5-1035G1/8GB/512/W10 IPS Żelazny 3199zł

Wydajność we wszystkich w/w będzie wystarczająca do tych zadań. Na korzyść Swift'a 3 z Intelem przemawia waga (1,15kg) oraz obecność portu Thunderbolt 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ten rok jest chudy w oledy na BF  Dopiero przyszły zapowiada się obiecująco, jak serio zaczną produkować masowo 77". BX za późno wszedł na rynek, nawet ceny dobrze nie zaczęły spadać.
    • Update 27.11. Dzieś black Friday.  No i jestem trochę zaskoczony i nie wiem co mam robić.  Są 3 monitory.   1. Samsung Odyssey G7. Cena £500.   2. Alienware Alienware 34  AW3420DW CENA £700 3. SAMSUNG Odyssey G9 Cena £1070.   Mam mętlik w głowie.  Ten Alienware ma pełny G-sync.  Co powinienem kupić????
    • Możesz się nastawić na wymianę pieca raz na 10-15lat. Dłuższe używanie może być nieekonomiczne z czasem, jak poprawi się technologia a nasz piec się zestarzeje i zakamieni.  Sam raz zmieniałem sprawny stary kocioł gazowy na nowy. Rachunki za gaz spadły 3x. I to przy przesiadce na taki zwyklaczek z otwartą komorą spalania nie kondensacyjny.   Elektryczne też tak mają, powinno się wymieniać katodę w bojlerach. Na pewno grzałkę powinno się albo odkamienić raz na kilka lat albo wymienić. Pewnie za 10-15 lat nowe modele będą również znacznie efektywniejsze. W przepływowych nie wiem. Ale też nie będą wieczne   Co do bzdury cytowanej, daj sobie spokój. 20-24kW obsłuży ciepłą wodę na dwa krany. Wanny też napełni dwie na raz, ale wolniej. Woda w naturalny sposób będzie lała się wolniej w obu punktach. Nic więcej nie potrzeba w normalnym domu. Może jak ktoś ma dwie - trzy łazienki to montuje mocniejsze kotły i większe przekroje rur do rozprowadzania wody, ale to nie jest nic, co powinno spędzać sen z powiek kawalera Jak zrobisz ścianę z tych białych bloczków ( silkat? ), to kołki rozporowe i wieszanie zbiornika CWU o masie kilkuset kilogramów może nie przejść próby czasu. Duze zbiorniki i tak kupuje się raczej stojące. Taki zbiornik 300litrów będzie ogromny, jeżeli ma posiadać sensowną izolację. Już 80-100 litrów powieszony na ścianie ledwo mieści pralkę pod sobą. Jakby ktoś chciał ogrzewać chatę prądem z instalacji elektrycznej z fotowoltaiką, to 20tyś na montaż wystarcza, do wyjęcie ze słońca 5kWh rocznie. U mojego kolegi w tym roku tak wyszło. Czyli daje to równowartość 200zl na prąd do rozdysponowania w domu miesięcznie. Czyli trzeba w panele wsadzić z 40-60tys aby serio zacząć myśleć o takiej zabawie w "darmowe" ogrzewanie. 
    • Ostatnią akurat nie, jeszczę parę godzin wisiały jako dostępne po moim zakupie jeszcze przez 2 tygodnie póki czas na zwrot postaram się dostać 3080 i będę obserwować co z tymi Radeonami, ale cudów nie oczekuję.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...