Skocz do zawartości
Hispanusss

Który monitor lepszy

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ja pytam co sądzicie o tych 2 modelach, bo muszę któryś z nich wybrać. Nie interesuje mnie żaden trzeci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drobne wskazanie na ASUS TUF VG27WQ, bo nie widziałem jak na razie przy nim zgłaszanych problemów z wygaszaniem ekranu do obejścia w CRU, jak przy tym Gigabyte - klik.

Zobacz też, czy uda Ci się zejść na nim z dolną granicą częstotliwości działania FreeSync do 30Hz z 48Hz i koniecznie daj znać po testach w różnych grach, czy się udało i obraz nie wygasza, nie migocze itp.

EyUEweb.jpg

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak pyta o Patrioty 4400 16GB vs Cruciale 32GB to chyba logiczne że pod OC  I ma dylemat czy brać DualRank nieco słabsze OC ale za to 2 razy więcej pojemności czy klasycznie 2 kosteczki 8GB SR + co się da wycisnąć.
    • Zobacz ten model Lenovo Legion 5i-17 i7/32GB/512/Win10X RTX2060 144Hz 400 zł ponad budżet masz świetny sprzęt Dell Inspiron G7 7700 i7-10750H/32GB/1TB/W10 RTX2070
    • Z jakimi kartami i z jakim monitorem ?  Dobrze wiesz, że nie na wszystkich monitorach z Freesync będzie działać poprawnie rozwiązanie nVidii -  G-Sync Combatible co zresztą sama nVidia wielokrotnie komunikowała. NVidia udostępnia listę monitorów z freesync, które przetestowała pod kątem działania G-sync Compatible i na tych monitorach masz 100% gwarancję, że wszystko działa poprawnie.  Na pozostałej reszcie monitorów masz loterię - może działać, może nie działać, może działać z problemami. W sieci krąży również plik z bazą monitorów, którą tworzą zwykli użytkownicy. W bazie masz informacje czy dany monitor działa poprawnie z G-sync Compatbile.   GPU power to nie jest pobór całej karty a samego rdzenia graficznego na który wpływ ma również taktowanie pamięci. Jeśli w pulpicie taktowanie pamięci wskakuje na 3D to GPU Power oscyluje w granicach ~28W. Jak pamięci zrzuca normalnie to normalny pobór oscyluje w granicach ~12W - RX 5700XT  
    • Akurat w MediaExpert dwa razy dostałem powiadomienie, raz dwa tygodnie temu i raz kilka dni później. W obu w przypadkach pojawił się u nich tuf, za pierwszym razem kupiłem, za drugim sprawdzałem i też mógłbym kupić. Z distillem już nie polowałem bo mialem gigabyte na tym etapie.
    • raczej całej karty, jak nie mam włączonej rozdzielczości przez CRU i mi nie spadają takty vram to ten gpu-z pokazuje 27w (czyli włącznie z vramem) co do filmu tak jest, zrobiłem jeszcze porównanie jak film jest na pełnym ekranie i skacze od 7 do 10w (w oknie 7-8w)
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...