Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam taki problem, mianowicie ostatni padł mi dysk i myślałem, że jego żywot dobiegł końca, więc kupiłem nowy. Po kupieniu nowego dysku, również mam pewne problemy, mianowicie co jakiś czas użycie skacze do 100% i czasami zatnie kompa czasami nie i spada. Czy ktoś może zna przyczynę?. Dziękuję za wszelką pomoc od was. W załączniku dodaje wykres z menadżera oraz informacje  z crystal disk 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak i napisałem ze menadżer zadań pokazuje co jakis czas 100% na sekundę i znika na 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jeszcze zostaje zakładka wydajność -> monitor zasobów -> dysk

W załączniku nic nie dałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli przez większość czasu jest 0% i tylko czasami wyskakuje na sekundę 100% to nie wiem czy warto dociekać. Oczywiście można ale dla mnie to strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za chwilę bede w domu to wrzucę  nie wiem czemu się nie dodały,  Tak ale podczazs tych 100% komputer miewa lekka ścinke, dodam rowniez gdy z 0 skacze na 10 w komputerze słychać jak "glowica"? Rozkreca się i słychać takie lekkie stukniecie zaraz dodam zdjecia z menadżera i crystal dysku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem tylko dlaczego jak robi się 100% dysku to w komputerze jest taki dzwiny sygnal stukniecie i tak szybko nagle chodzi ten dysk... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Smieszna sprawa ale takze zauwazylem podobny problem. Nie tak drastyczny bo do 300mbit i w zasadzie nie zwracalem na to uwagi w mysl zasady moze po drodze jest chwilowe przyciecie na 1-3 sek. Jednak mam wrazenie to wyglada na zasadzie takiej ze system pobiera paczke danych do RAM a pozniej zapisuje na dysk i powtorka. Nie zglebialem jak system operacyjny zarzadza danymi z internetu. Głównie to widac w przypadku tworzenia obrazu ISO przez aplikacje z MS. W przypadku sciagania plikow tego tak nie widac bo przegladarka ma duze opoznienie w raportowaniu sciagania. Sprawdzalem na routerze ruch i faktycznie jest spadek przy czym staralem sie sledzic trasy pakietow i powinno byc ok
    • Najgorsza jest sprawa dostępności, oddasz gpu na zwrot 14 dniowy i jesteś kilka dni tyg bez gpu, pójdzie na gw i po 30 dniach bez gpu serwis stwierdzi, że "wady nie stwierdzono" znajomy miał podobny problem na 7950 chłodzenie wpadało w wibracje. Serwis szedł w zaparte, że jest ok. Jak się okazało na 99% karta była sprawdzana w benchu bo wystarczyło, że kumpel położył obudowę na bok i karta była cicha i działała jak trzeba... Nawet jeśli aktualny właściciel gpu uzna, że zostanie z kartą po UV to, przy odsprzedaży będzie tylko gorzej. 
    • Piszczące cewki powoli zaczynają być standardem 
    • Ciężko to widzę, to był dobry komputer dla Windows XP 64 bit, i tak samo jak Windows 7 są już na emeryturze, nie ma wsparcia bezpieczeństwa dla tych systemów, więc licz się z tym że antywirus będzie szalał i możesz robić częste reinstalację systemu, tak to widzę ja, chociaż są ludzie którzy dalej użytkują na Windows 7 Pomyśl czy nie lepiej będzie złożyć jakiś nowy budżetowy komputer  Zasilacz do wymiany pisze na nim Tracer 4 life 400 Hell Fire?, to właśnie Fire będzie jak zamontujesz jakieś GPU dlatego szkoda sprzętu  Nowa kość RAMu ok 40zł, Zasilacz 80+/ 80PLUS Bronze używka od 65-150zł, jak po taniości to Enermax lub Fortron jak poszukasz to i fajny markowy znajdziesz do 100zł 450W Z Kart Graficznych Gtx 660, Gtx 750, Radeon HD 7770, Radeon HD 7790 ale szału nie będzie
    • Plecaki  Blain (Jesse Ventura) i jego "Old Painless" M134 Minigun to trochę niehumanitarna broń Waga typowego przeciwnika przed krótką 1-2 sekundową serią? około 70-80kg. Waga przeciwnika po zajęciu się nim przez Blain'a i jego M134? +20kilo ołowiu  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...