Skocz do zawartości
Ksw007

Jakie Ramy pod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedziec jakie kompatybilne ramy (3200) pod plyte główną i procesor:

I czy ta płyta główna jest odpowiednia pod ten procesor?
Czy Patriot 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Viper Steel bedą dobrze współgrac ?
Edytowane przez Ksw007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to w wersji 3200 cl16 tych viperów na bank nie siedzą B-die, więc biorąc Z490 i odblokowany intel troche szkoda to przydusić wolnymi memkami, pomysl o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Cześć, czy brał ktoś z was kiedyś urlop chorobowy na podłożu psychologicznym? Zastanawiam się w jaki sposób rozmawiać z lekarzem, aby takie zaświadczenie wystawił. W tytule wymieniłem kilka potencjalnych przykładów. Dodatkowo jest o tyle fajna opcja, że można mieć do pół roku wolnego płatnego z ZUSu 80% i nie wpływa to na żadne ogrniaczenia. Na przykład podróże zagraniczne mogą być w takim przypadku wskazane, nie trzeba też siedzieć w domu. Po powrocie do pracy z kolei wystarczy przepracować 60 dni, aby znowu skorzystać z takiego udogodnienia. Wiem, że może to kolidować z rozwojem osobistym w pracy i nie wyglądać fair w stosunku do pracodawcy/podatników. Z drugiej strony dorobienie się większych oszczędności zajmie mnóstwo czasu a lata lecą.  Pozdrawiam 
    • Izabela Bodnar mimo afer w rodzinie ma szansę na wygraną we Wrocławiu. Pisowcy będą prędzej głosować na nią, niż na kandydata z PO.
    • Co się stało z bonusem 3mce Youtube Premium? Pamiętam jak był widoczny na Xboxie, a teraz już go nie widzę ani tam, ani na PC. Skończyły się Microsoftowi kody?
    • Akurat tu wrzuciłeś dane z testów PG27AQDM, który jest bardzo jasnym modelem jak na OLEDa. 750 nitów w real scene, co odstawia resztę testowanej przez RTINGS OLEDowej konkurencji. Od 2 do 25 procent mamy świetną jasność. Mam u siebie w pokoju ustawionego tego ASUSa, a obok stoi LG 55 C1 do TV i streamingu. I tak o ile HDR w TV nie robi na mnie większego wrażenia, to ASUS bawi się wieczorem w spawanie moich oczu😄Oczywiście ASUS ma problem z agresywnym ABL, ale realnie jest to rzadko dokuczliwe w zastosowaniach multimedialnych.
    • Pewnie postaci Polaków będą mówiły po polsku, tak jak w jedynce Kumani nawijali po węgiersku. Moim zdaniem fajny smaczek  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...