Skocz do zawartości
narciarz668

Do usunięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Czyli alokujesz chary poprzez malloc bądź new? To również nie zadziała, z tego samego powodu co string. Patrz mój wcześniejszy post. Wielkości klas i struktur są z góry wiadome już na etapie kompilacji
    • https://www.olx.pl/oferta/zasilacz-lepa-g1000m-uzywany-1000w-CID99-IDI7uZH.html#3675d7f2b1 ten jest fajny w 6pinowkach ma 2x 12V piny wiec mozna duzo gpu podpiąc 1:1  
    • W jakiej scianie chcesz to montowac? Ogolnie to raczej jest przeznaczone do szaf serwerowych itp a nie montazu w zwyklej scianie. W karton gipsie to jeszcze w miare spoko - robisz dziure, wkrecasz (najlepiej dookola dziury wzmocninc kg profilami) i po robocie, ale w scianie murowanej to nie wiem jak chcesz to zrobic, raczej tego nie zalepisz. Sprawdź czy ma jakąś normę IP, bo nawet przy karton gipsie moze pojawić się jakas "wilgoć budowlana" jesli np dopiero robisz ściane. CIekawy sprzet (jeśli potrzebne ci tyle gniazdek), ale jesli to jest wpinane do gniazdka na obwodzie gdzie masz tez podłączone inne prądożerne sprzęty to wydaje mi się, że troche overkill (chociaz na pewno jest to szybsze niż montowanie 8 gniazdek puszkowych i zabawa z kabelkami).  Jeśli np robisz generalny remont, to imo najlepiej puscic oddzielny obwód tylko pod te gniazdka i albo montujesz tą listwe  albo bawisz sie w puszki i zwykle gniazdka (zabezpieczenie i tak bedziesz miec w rozdzielni). W teorii konsole nie są prądożerne, ale powiedzmy ze kiedyś bedziesz chcial np podłączyć pod któreś z nich odkurzacz i żelazko i jeszcze kilka  działających konsol/ jakis PC i TV - robi się już duże obciążenie.... Ja ze względów estetycznych wybrałbym tą drugą opcje (z puszkami), ale na pewno przy tylu puszkach bedziesz mieć wiecej  pracy z kabelkami. Jeśli nie chcesz nic kuć to po prostu kłądziesz to gdzieś w kącie z tyłu  za sprzetami, podpinasz do gniazdka i zapominasz, ale w takim wypadku to pewnie można znaleźć jakąś "zwykłą listwe" (albo 2) która będzie lepiej wyglądać
    • To tez, ujalem to pod pojeciem "szkielet"  Jak kazdy wie, meska miednica jest wezsza ale bardziej masywna, przystosowana do dzwigania wiekszych obciazen. Inne stawy zreszta tez.
    • I tak sie tworzą mity    wszystko rozumiem że się rozchodzi o kasę  ale  przykładowo nawet jako amator nie można mieć czegoś w  miarę dobrego ??? i cały czas się posiłkować że eizo i nec a reszta to gów... ,dopiero po używaniu,pracy  z czymś lepszym ,bardziej wiarygodnym  człowiek zaczyna rozumieć że jednak upieranie się przy swoim było błędem i zapewniam cięzko zrozumieć jeżeli się samemu o tym nie przekonamy.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...