Skocz do zawartości
EvilKilluaraToCHUJEK

EVIL KILLURA TY JEBANA GNIDO

Rekomendowane odpowiedzi

i co kurwo myslales ze mnie dobanujesz i juz nie napisze na forum jakim chujem jestes i jak traktujesz innych uzytkownikow? otoz kurwo jebana ja wiem co to proxy i moge se robic tyle kont ile mi sie podoba, niech wszyscy wiedza jaka pizda jestes... niedlugo ci sie zagotuje pod dupa, jebania gnido @EvilKillaruna

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@EvilKilluaraToCHUJEK

Drogi użytkowniku n0time4u,

• Dostałeś % za wulgaryzmy w postach mimo wcześniejszych próśb i ostrzeżeń słownych, abyś nie przeklinał. Na tym etapie wystarczyło po prostu przestać przeklinać.
  • Kląłeś sobie dalej. Dostałeś kolejne % za wulgaryzmy i 2 tygodnie urlopu. Na tym etapie wystarczyło po prostu się skontaktować i po ludzku przeprosić.
  • Zamiast tego zacząłeś cedzić wycieczki w raportach. Dostałeś kolejne % i urlop do 31.12.2020 na ochłonięcie. Nadal jednak miałeś możliwość kontaktu i przeproszenia za emocje, można było wszystko cofnąć jeśli tylko przyznałbyś się do błędu.
  • Postanowiłeś założyć wulgarne multi. Poleciało więc ono i główne konto, zgodnie z regulaminem. Pretensje możesz mieć więc wyłącznie do siebie.

Zamiast się zreflektować i zastanowić nad swoim zachowaniem, wylewasz na mnie swoją frustrację, pomawiasz i znieważasz mnie publicznie na forum, życząc mi i moim najbliższym śmierci i chorób. Choć te multi blokuję, mimo wszystko życzę Ci wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia i obyś nigdy nie doświadczył tego wszystkiego, czego tak obficie życzysz mi w swoich postach. 

Ev.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no siema kurwo, myslales ze jak napiszesz moj nick to raptem ci wszyscy beda klaskac? nie kurwo bo wszyscy DOSKONALE WIEDZA NAD KIM SIE KURWA WYRZYWALES PRZEZ OSTATNIE kilka tygodni ty  jebany zwyrolu ... myslisz ze kurwa napiszesz tu ladny post i ci odpuszcze frajerze? nie kurwo bo wiem jakim jebanym feakiem jestes  i co robisz za kulisami ... jebany frajere nigdy nie dales mi warna TY KLAMIACA JEBANA DZIWKO !!! wpierdalales mi warny kiedy inni userzy przeklinali i wyzywali i nic ... ty dwulicowa gnido ... zycze ci zebys zdechl na raka bo tylko tyle w tym zyciu na ciebie czeka .. jakim jebanym chujem musi byc ktos taki jak ty w realu .. zdechnij ty dogshitowy jebany psie ... tak jak mowilem nie odpuszcze ci chuju bedziesz kurwa odpowiadal za to co robisz. Masz przejebane 

• Thanks 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, EVILKILLUARA_JEBANA_DZIWKA napisał:

nigdy nie dales mi warna

R3v5PPM.jpg

5 minut temu, EVILKILLUARA_JEBANA_DZIWKA napisał:

odpowiadal za to co robisz

Zatem zgłaszaj administracji że moderator Cię prześladował i niesłusznie otrzymałeś ostrzeżenia za wulgaryzmy oraz multikonta. Nie zapomnij pokazać również tego wątku. 

Pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, EVILKILLUARA_JEBANA_DZIWKA napisał:

no siema kurwo, myslales ze jak napiszesz moj nick to raptem ci wszyscy beda klaskac?

@EvilKillaruna
tenor.gif

😁

• Thanks 2
  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, EVILKILLUARA_JEBANA_DZIWKA napisał:

Masz przejebane 

Po przeczytaniu Twojego wysrywu az moj kot wstal, przeciagnal sie i polozyl sie na drugim boku.

Grozby w internecie, straszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Nadal jednak miałeś możliwość kontaktu

Ponoć w tej wersji forum przy blokadzie pisania postów nie da się wysyłać prywatnych, no chyba że admini się ogarnęli i poprawili uprawnienia.

Tak czy inaczej :oklaski:

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nasza biedna ofiara systemu musi być bardzo ciekawym człowiekiem skoro ban na forum komputerowym wywołuje u niego takie reakcje.

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wahoo Byłem tym zdziwiony,przed tą całą akcją(z tydzień temu) z nim normalnie rozmawialiśmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wahoo napisał:

Nasza biedna ofiara systemu musi być bardzo ciekawym człowiekiem skoro ban na forum komputerowym wywołuje u niego takie reakcje.

Nie pierwszy i nie ostatni co sytuacje z forum tak przeżywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde jakie ludzie musza miec smutne zycie - przykre, zeby ban na forum wywolywal takie reakcje - chlopie jak wiem ze sluzba zdrowia teraz jest zajeta ale dla ciebie napewno zrobia wyjatek  @n0time4u 

• Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.10.2020 o 16:06, EvilKilluaraToCHUJEK napisał:

i co kurwo myslales ze mnie dobanujesz i juz nie napisze na forum jakim chujem jestes i jak traktujesz innych uzytkownikow? otoz kurwo jebana ja wiem co to proxy i moge se robic tyle kont ile mi sie podoba, niech wszyscy wiedza jaka pizda jestes... niedlugo ci sie zagotuje pod dupa, jebania gnido @EvilKillaruna

Ciesz sie bo widocznie musiales miec jakies specjalnie wzgledy, ze dostales najpierw warna. Ja sobie na dzien dobry podobno zasluzylem na tygodniowy urlop bez ostrzezen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oh to straszne, jakiś random wyzywa  w internecie. Możesz sobie napisać kolejny stek przekleństw i wyzwisk i nikogo nie będzie to obchodzić.

Wypij sobie dobre piwko, wyluzuj się bo przeżywasz bana na forum internetowym od człowieka którego nigdy na oczy nie widziałeś.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.10.2020 o 16:06, EvilKilluaraToCHUJEK napisał:

I brawo kolego jechać tu z tymi becwałami.Ciule banuja tu za free.Jak sie im coś zmoczy i umoczy tak kutasińscy daja bany.To jest skandaliczna praca tych debili.Niestety życie jest brutalne i jak jesteś szmata w życiu czy w realu to za swoje dostanie.Sciera nie sciera tak jest zawsze.Szkoda że niema teraz sądów bo bym tych idiotów zgłosił.Juz mi się nawet nie chce tłumaczyć dlaczego. Porobiłem sobie dużo fotek co de debile wyprawiają.Ale ich pomagierzy moga pisac co chcą.Najbardziej mi sie podobał ostatnio jeden imbecyl.Pierdoli że za offtop wszystkim wlepia kary.Poczym ten umysłwy debil za godzine z kolesiami sam robił offtop.Banda debili ciot,połowa to nie wiem czy kiedykolwiek normalnie przerobiła w robocie.Otwieram szapana jak to gówno sprzedażowe kiedys zamkną i ich wszystkich za to na morde wyjebi.....Takiego czegoś co te pacany tu wyprawiają i na co sobie debile pozwalaja nie widziałem nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...tymczasem nic powyższemu użytkownikowi nie zrobiłem i nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co widzę bana otrzymał od innego moderatora. Czemu to ja jestem obrażany bez powodu - nie wiem. Niemniej zostawiam dla potomności i uprzejmie informuję, że w przypadku chęci wstąpienia na drogę prawną, kontakt powinien być przede wszystkim z administracją forum. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

...tymczasem nic powyższemu użytkownikowi nie zrobiłem i nawet nie wiem o co chodzi. Z tego co widzę bana otrzymał od innego moderatora. Czemu to ja jestem obrażany bez powodu - nie wiem. Niemniej zostawiam dla potomności i uprzejmie informuję, że w przypadku chęci wstąpienia na drogę prawną, kontakt powinien być przede wszystkim z administracją forum. 

Konto założone w tym samym czasie co napisany post, więc zapewne n0time4u znów przyszedł, ale tym razem obrał taktykę "założę konto, zacytuje siebie i będę bronił samego siebie niby jako ktoś inny"🤣 Jako inny nadpobudliwy, niekulturalny człowiek.

9 godzin temu, 8d1babea86 napisał:

Banda debili ciot,połowa to nie wiem czy kiedykolwiek normalnie przerobiła w robocie.

🤣A ten jak widać chyba za cel życiowy wybrał obrażanie moderatorów😆

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostał bana i nie mógł się pogodzić,to zakłada konta i smaruje gdzie popadnie.Jest to normalne? Nie.
Uważam,że z takimi to krótko i zwięźle.Jestem pewny,że nic nie zrobi,prędzej go wyśmieją.
Kontakt z administracją możliwy,ale tak naprawdę jest na zasadzie - może odpowiedzą,a może nie :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym proponował zamiast niańczyć takie osobniki, to puścić zgłoszenie na abuse ich dostawcy internetu.
Przecież tutaj nie ma żadnej dyskusji, tylko wylanie frustracji w postaci bluzgów.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślisz,że zgłoszenie do ISP coś da? Jest taka szansa,ale szczerze to tylko frustracja i nic nie znaczące groźby jakich wiele w internecie.
Gorzej,jakby tych słów nie rzucał na wiatr i serio w realnym świecie znalazł i np.pobił,wtedy sprawa jest dla policji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 11.11.2020 o 12:48, Spl97 napisał:

Myślisz,że zgłoszenie do ISP coś da? Jest taka szansa,ale szczerze to tylko frustracja i nic nie znaczące groźby jakich wiele w internecie.
Gorzej,jakby tych słów nie rzucał na wiatr i serio w realnym świecie znalazł i np.pobił,wtedy sprawa jest dla policji.

Na pewno nie byłoby to trudne od strony ISP. Wystarczy na podstawie zgłoszenia sprawdzić który klient o danej godzinie logował się z takiego IP na taki adres i zablokować dostęp do domeny pclab. Profit.

Logi są przechowywane chyba ustawowo 24 miesiące więc wystarczy odrobina chęci, żeby takich pajaców utemperować.

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kwestia czy operator namierzy, bo namierzy, tylko czy jakkolwiek zareaguje. Jak jest poważny, to tak, choć nie spodziewam się, że od razu z grubej rury. Prędzej jakieś upomnienie, a dopiero przy następnych przypadkach jakieś blokady, czy wręcz zerwanie umowy z winy klienta (ale to już poważne sprawy muszą być).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektorzy maja naprawde smutne zycie, ze rusza ich ban na internetowym forum.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.11.2020 o 13:21, Trepcia napisał:

Niektorzy maja naprawde smutne zycie, ze rusza ich ban na internetowym forum.

Tu nie chodzi kolego o smutne życie.Tu chodzi o prawdę i fałsz. Ci kolesi pousuwali ich pare lat pisania. Ponieważ zabolało ich pisanie nie tak jak sobie życzą.A sry kolego ale to jest sprzeczne z forum.Nie pisali obraźliwie pisali inaczej.Za to zostały im pozamykane konta.A skąd to wiem, bo ten koleś sie ze mną skontaktował. To już jest grupka piętnastu osób.Sry ale ja się nie dziwie tu frustracji. Koleś tu pisał lata i dostał kika za free ,bo sie nie spodobał ziomalom.Nie ma to jak wyciągać wnioski, jak sie kogoś nie zna.Admin powinien być nie skazitelny.A co tutaj robi admin, pokazywał mi ten synek.Wpada admin informuje po fakcie że banuje.Dziwne ziomale uciekają.Reszta dostaje bany.Po czystce admin sie kaja, że musiał zrobić czystke za offtop.Po czym z ziomalami tadam robi OFFTOP.A tych fotek mi pokazywał pare.Koleś bez przeklinania opublikował drugiemu filmik pokazujący nieprawdę na youtubie.Po czym zostało mu usunięte konto ,za robienie zadym wtf!!! Z jego nicka się napierdzielali ,brzydko pisali i normalnie obrażali.Sry ale gdzie był admin.Nie wiem jak kolega z góry za co i jak ale z dołu opisywał jak tu się i za co się wylatywało i wylatuje dalej.Prawda nie jest jaka się wam wydaje.A zachowanie tutaj adminów jest SKANDALICZNE.A wam sie wydaje że frustrat a admini tutaj to złoto,dobre sobie.Ja tez tak myślałem dopóki nie przeczytałem innej wersji. Od kiedy z forum wylatuje się za odmienne zdanie ,przecież dogadywanie się tutaj jest solą forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyobraźcie sobie że macie sąsiada, któremu totalnie odwala tygodniami (już 2 tygodnie?) z powodu jakiejś pierdoły w internecie. Wyobraźcie sobie, co się z takim kimś dzieje, jak mu się przydarzy coś naprawdę poważnego w życiu, np. rozwiązanie sznurówki, czy rozlanie zupy!

Tu nie trzeba kontaktu z ISP tylko. Tu trzeba skierowania do psychologa/psychiatry. 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi