Skocz do zawartości
EvilKilluaraToCHUJEK

EVIL KILLURA TY JEBANA GNIDO

Rekomendowane odpowiedzi

ojej to już nie mogę mieć racji i jej bronić... i nawet nie mogę ocenić jaśnie pana moderatora, który nawet tutaj nie rozumie co się do niego pisze: "Nie wiem co mają do mojej osoby działy dyskowe. Kolejna próba wrzutki, tym razem w rzekomy brak wiedzy", przecież to było wyjaśnienie stanowiska "teoretycznie moderator powinien pełnić straż w tematach w których ma największą wiedzę" i nie odnosiło się do jaśnie pana...

jak to dobrze, że to nie kompleksy jednak tylko zwykłe niezrozumienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak oto na koniec pozostały już tylko docinki. Przykre.

A potem pretensje że nikomu nie chce się forum moderować. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Szkoda Twojego czasu,tu bany i tak dostają zawsze Ci sami dla zasady.

A co do modów to jeszcze lepiej.

Jeden wali offtopy i spamuje obrazkami,drugi klnie jak szewc i obraża inteligencje userów.

U Evil nic niepojojącego nie zauważyłem albo mało bywam w teamtach których się udziela.

ty akurat najmniej masz prawo do wypowaidania sie w tym temacie - jetses ogolnie znanym forumowym trolem i dzieki cierpliwosci moderacji nie wyleciales na zbity pysk z forum- ale oni wiedz ze twoje zycie prywatne to to forum i bez niego jests niczym choc na nim rowniez

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to Ty tak i nikt nic nie robi z Twoim kolejnym multikontem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, EvilKillaruna napisał:

A potem pretensje że nikomu nie chce się forum moderować. 

Gdyż uważają,że to walka z wiatrakami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, T_G napisał:

ojej to już nie mogę mieć racji i jej bronić...

Gdybyś to chociaż robił, chociaż w ćwierć stopniu w jakim masz wiedzę np. z obróbki wideo.
Niestety, tylko i wyłącznie idziesz na konflikt, ba zazwyczaj sam go zaczynasz jakąś kąśliwą uwagą. Nie raz ci na to zwracałem uwagę, pewnie nie raz wlepiłem %, a nadal nie zmieniłeś podejścia.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Bono[UG] napisał:

Gdybyś to chociaż robił, chociaż w ćwierć stopniu w jakim masz wiedzę np. z obróbki wideo.
Niestety, tylko i wyłącznie idziesz na konflikt, ba zazwyczaj sam go zaczynasz jakąś kąśliwą uwagą. Nie raz ci na to zwracałem uwagę, pewnie nie raz wlepiłem %, a nadal nie zmieniłeś podejścia.

ja jestem użytkownikiem a nie moderatorem, mi uchodzi więcej i nie mam problemu z tym, że dostaję karę za powiedzmy przewinienie godzące w regulamin (chociaż raz dostałem w dziale gdzie regulamin działu się nie wyświetlał) natomiast karanie jednych a hołubienie innych dyskwalifikuje moderatora (tak jak i jego wyjaśnienia w tym temacie), nie pisałem nic i się nie żaliłem ( i dalej się nie żalę) dopóki na głównej nie przykuł mojej uwagi wulgarny temat/post z ksywą tegoż pana, wszedłem, wyraziłem swoją opinię a wyjaśnienia tylko mnie przekonały do moich racji i to co zawsze powtarzam, nie ważne są moje opinie czy wasze jako strony zainteresowanej, niech osoby postronne same wątek czytają i oceniają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobrze... @T_G wyrażasz swoją opinię na temat wypowiedzi jakichś innych użytkowników. A my wyrażamy swoje opinie na temat twoich opinii. Kuul?
Wygląda na to, że zarówno twoje opinie na temat innych, jak i nasze opinie na temat twoich opinii są negatywne :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, jagular napisał:

No dobrze... @T_G wyrażasz swoją opinię na temat wypowiedzi jakichś innych użytkowników. A my wyrażamy swoje opinie na temat twoich opinii. Kuul?
Wygląda na to, że zarówno twoje opinie na temat innych, jak i nasze opinie na temat twoich opinii są negatywne :E

Tak, wszystko gra, tak powinno byc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 18.11.2020 o 10:03, EvilKillaruna napisał:

Narzekanie z Twojej strony przypomina sytuację, w której dostałeś mandat za przejechanie na czerwonym świetle, a masz pretensje do drogówki, że w tym samym czasie na ulicach grasują piraci drogowi. Uwzięli się. Jak zawsze. Jak zwykle.

Skoro jesteśmy przy metaforach... Mi to bardziej przypomina rolników, którzy wywalili traktor gnoju na drogę krajową i mieli zdziwienie, że policja interweniuje...😀

Evil, weź go olej kolego. Szkoda Twojej klawiatury. Lepiej się pośmiać z takiego kogoś, bo co innego? Odpowiadasz na poważnie osobie, która jest... niepoważna ;] 

EDIt - żeby było jasnę - mam  na myśli autora 1 postu. Bo bo bez jaj znowu 

Edytowane przez PrimoGhost
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autor zdążył pofrustrować i poszedł w nieznane. Co robi? Nie wiem,może obsmarowuje gdzieś w necie tutejszą moderację?  Szczerze,są na świecie jeszcze więksi frustraci od n0time4u.Przykładu nie trzeba daleko szukać,ale nie polecam tam zaglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale wracając do tematu to nie dość, że użytkownicy wrzucają sobie od debili to co chwila lecą wyzwiska na posła RP, partie czy grupy społeczne a moderacja co ? Jak temat sięga rynsztoka a nie ma komu moderować to zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja mam dobrą radę, do której sam zawsze się stosuję - Chcesz coś mieć zrobione dobrze, zrób to sam. Nie podoba się, nie korzystaj.

Pokaż, jak to się robi i zmentoruj resztę. Zyska na tym cała społeczność. Ja do tematów politycznych i covidowych z założenia nie wchodzę, bo moja racja jest mojsza i i tak nie uda się dogadać. A tak bardziej serio - zgadzam, się, że te działy wymagają silnej moderacji. Ja bym dawał tydzień za nazwanie kogoś głupim czy złośliwe docinki, a za drugim razem perma. To nie mowa, że emocje biorą górę, tylko przemyślana akcja i z premedytacją wciśnięte klawisze. Pytanie ile osób by zostało, ale ja bym wlał sensownie pisać z czterema osobami zamiast czytać wall of pomyje.

Edytowane przez Karister

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczyłem ten temat na liście, po prawej stronie i musiałem obejrzeć. Skisłem srogo :E 

• Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w temacie covidowym podlinkowałem kolejno wywiady

1. z profesorem medycyny uniwersytetu medycznego

2. z ordynatorem szpitala, któremu zainstalowano odział covidowy

3. z ratownikiem medycznym

4. ze specjalistą od statystyk i modeli pandemicznych

okazało się, że wszystko to foliarze, antyszczepy bez ani jednego odniesienia do któregokolwiek punktu ich wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, T_G napisał:

okazało się, że

nikogo tutaj to nie obchodzi.

• Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest właśnie problem, moderacja pozwala na taki syf, jest zaangażowana po konkretnej stronie konfliktu... nikogo to nie obchodzi i jescze pretensje i żale, że ktoś to zauważa i komentuje, pomijam hardcore z pierwszego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Karister napisał:

Ja do tematów politycznych i covidowych z założenia nie wchodzę, bo moja racja jest mojsza i i tak nie uda się dogadać.

Ja też zazwyczaj do tych tematów nie wchodzę i nie piszę,jak już tam jestem,to w sytuacjach gdy jest coś na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaintrygował mnie tytuł tego tematu więc przeczytałem. I nie zawiodłem się :respect:

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi