Skocz do zawartości
serwkomp

Którą szafę wybrać dwie opcje.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio też się zastanawiałem co wybrać , też rozważałem pulsara ale padło na getforta bo jakoś bardziej podszedł mi z akcesoriami. Nabyłem małą 6U oraz dużą 42U. Mała już złożona i wrażenia całkiem ok jak na wydane pieniądze. Blacha cieńsza niż w szafach ZPASa ale i cena trochę inna. Po skręceniu szafka jest dość sztywna. Ciekawe jak będzie z tą dużą.  Jedyne co uważam za minus to trochę słabe spasowanie otworów pod śrubki dla dolnego i górnego przepustu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ostatni raz miałem Radeona HD 7970 i działał ok. Myślę, że mają priorytet najpierw dogonić wydajnościowo, potem jakościowo. NVIDIA już nie jest the best, ale jakość zostaje na poziomie bo swoją 3080 zrobiłem plug a potem po instalacji sterow Play i gra pięknie. Myślę że trzeba pogodzić się z faktem, że trzeba poczekać na poprawki w sterownikach. Nic więcej nie zrobisz, tylko nerwy i czas tracisz. Przykre jest tylko to, że kupiłeś za gruby pieniądz a nie możesz normalnie grać. Ale możesz pocieszyć się faktem, że wielu, bardzo wielu nie ma tej karty.  Zawsze możesz polować na 3080, a ta na luzie sprzedasz może nawet za więcej, tylko ten podatek...  
    • Udało sie wyrwać Eagle OC, ile czasu mam na opłacenie zamówienia?
    • Dobra moje oczekiwanie na GPU dobiegło końca. Oczywiście nie dostałem strixa z x-kom zamowionego 20 września. Ale kolega z forum, odebrał xtrio a jego strix wylądował u mnie. Cena ok (4400), karta już siedzi w budzie, pierwsze testy porobione po OC 19K ptk pękło w time spy. Cewki słychać o czym wiedziałem ale dla mnie nie jest to problemem.  Mam jeszcze w zamówieniach 2 xtrio, jedno z morele drugie z rtvagd obie za ~38xx zł. Ale pewnie je anuluje żeby nie blokować kolejki. Strixa z xkom nie anuluje żeby wiedzieć kiedy zrealizują. Znaczy pewnie anuluję przed samą wysyłką. Zobaczymy 
    • U mnie na gtx 1080 na 2k detale najwyższe prócz chmur i aa skalowanie 110 około 60 fps czekam na rtx 3080 zamowionego we wrześniu z tego co widzę w komentarzach jednak da radę pod 4k 
    • Pamiętamy: 1. Chciałeś zrobić dobrze (dosłownie) koledze, który miał totalnie wyj%^^e na Ciebie i miał to wszystko w 2. Nie lubisz przeprowadzek. 3. Masz dużo rzeczy i nie wiesz gdzie byś trzymał rower. To są trzy "poważne" czynniki które rzutowały że zakupiłeś meline. A na prawdę pojechałeś po całej linii, bo ww. punkty powinieneś rozwiązać w 5 sekund i wywalać z stamtąd kupując nową deweloperkę i czekając. Tak już byś się w 2021r. wprowadzał. Sorry, że Ci to piszę po raz kolejny, ale nie jesteś ogarnięty. To już nie brak wiedzy na temat zakupu mieszkania - bo tej do dzisiaj nie masz żadnej - ale brak konsekwencji działania i irracjonalne podejmowanie decyzji, nie zgodne z założonym planem, o ile go miałeś. I na dzisiaj nadal jesteś na starcie + melina.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...