Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko cena. Po 1000 czy ile tam w Auchan się zabijali, tu masz bez proszenia się i jeżdżenia. Albo z jakimiś śmieciami.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały boty wykupić a tutaj walnąłem w kimę, a  one nadal są ;-)

Widać 3k to jednak sporo jak na mniej pożądaną konsolę

Trochę kusi ale odpuszczam - nadal mam kilka gier na prosiaka do zaliczenia i pewnie do końca roku co najmniej mam zajęcie.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Tomcat napisał:

Miały boty wykupić a tutaj walnąłem w kimę, a  one nadal są

Wykupią - źle. Są do kupienia - źle :E. Nie dogodzisz ludziom :E.

Przypuszczałem że nie będzie, patrząc na to co się działo jak rzucili w Auchan czy innym media, ale z dodatkowymi śmieciami po 1350.

Fajnie że są do kupienia i faktycznie kusi, ale również odpuszczę. Nie po to dopiero co powywalałem kilka konsol, bo graciły, żeby kupić kolejne pudło w ich miejsce :E. Też poświęcę czas zaległością na pleju. Zresztą abo średnio mnie przekonuje. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by zeszli do 999 to myślę, że to by była ta bariera psychologiczna trzycyfrowa i poszłoby... ale no i tak, nawet 1300zł to jest spoko cena za taki sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2021 o 09:55, ODIN85 napisał:

Nawet połowa nie poszła.

I po wszystkim :pistols:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteście w stanie robić screenshoty podczas gry w betę Battlefield 2042? Obiekty w tej grze mają jakąś fatalną rozdzielczość i chciałem się temu bliżej przyjżeć, ale za każdym razem wyskakuje po wciśnięciu przycisku na padzie błą 0x82323018.

Oczywiście w innych grach nie mam żadnych problemów w robieniu screenów, nagrań itp.. EA zablokowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

Zastanawiam się nad usługą Xbox All Access. Wziąłbym w niej Xbox series s. 

W media expert mamy ofertę za 109 złotych. Czy uważacie że to opłacalne. Mam jeszcze starego Xbox One (najstarszy model), ale w związku z premierą Forzy Horizon 5 i Halo Infinite chciałbym zmienić konsolę. Obawiam się jedynie że dysk w konsoli (około 360GB) może być za mały.

Dwie sprawy :

1. Co sądzicie o opłacalności Xbox All Access. Czy warto? Niestety odrzucam opcje kupienia oddzielnie konsoli i game passa, ponieważ nie mam tyle pieniędzy do wydania "na raz". Chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które korzystają z Xbox All Access i jak to u was wygląda. 

2. Jaki polecacie dysk do konsoli XSS. W grę wchodzi SSD do 350 złotych lub jakiś HDD(tylko taki naprawdę konktetny, ponieważ nie jestem przekonany do tych dysków i od czasu jak przesiadłem się na SSD to się zakochałem w tych dyskach(ze względu na szybkość)). Dysk oficjalny od Seagate odpada (ponad 1k wydatek). 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kasper011 napisał:

W media expert mamy ofertę za 109 złotych. Czy uważacie że to opłacalne.

2. Jaki polecacie dysk do konsoli XSS. W grę wchodzi SSD do 350 złotych

109 x 24 = 2616 :) Opłaci się tylko jeśli PIS nadal będzie "walczyć" z inflacją, 100%? Czemu nie, ale póki co nawet jeśli zrobią 20% w 2 lata to i tak za mało dla 2616.

2. Żaden, przecież nie masz kasy, a i tak jest zbędny. Możesz kupić XSS na raty, zaś Ultimate zrobić nie na 3 lata, ale krócej, choćby 5 miesięcy za 83 zł z legalnego Golda bez VPN (opisy masz w necie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kasper011 napisał:

Cześć wszystkim! 

Zastanawiam się nad usługą Xbox All Access. Wziąłbym w niej Xbox series s. 

W media expert mamy ofertę za 109 złotych. Czy uważacie że to opłacalne. Mam jeszcze starego Xbox One (najstarszy model), ale w związku z premierą Forzy Horizon 5 i Halo Infinite chciałbym zmienić konsolę. Obawiam się jedynie że dysk w konsoli (około 360GB) może być za mały.

Dwie sprawy :

1. Co sądzicie o opłacalności Xbox All Access. Czy warto? Niestety odrzucam opcje kupienia oddzielnie konsoli i game passa, ponieważ nie mam tyle pieniędzy do wydania "na raz". Chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które korzystają z Xbox All Access i jak to u was wygląda. 

2. Jaki polecacie dysk do konsoli XSS. W grę wchodzi SSD do 350 złotych lub jakiś HDD(tylko taki naprawdę konktetny, ponieważ nie jestem przekonany do tych dysków i od czasu jak przesiadłem się na SSD to się zakochałem w tych dyskach(ze względu na szybkość)). Dysk oficjalny od Seagate odpada (ponad 1k wydatek). 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi! 

Xss w promo co chwilę 1050-1100

GPU na 3 lata 400 zł.

Sam sobie policz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2021 o 07:38, martingg napisał:

Xss w promo co chwilę 1050-1100

GPU na 3 lata 400 zł.

Sam sobie policz.

Przecież All Access ma zawarty game pass w oficjalnych cenach Microsoftu 24x55zł=1320 zł, więc te raty 109 PLN są w standardowej, niezawyżonej cenie.

Jak będziesz próbował oszukać system i kupować klucze z nielegalnych źródeł, to może i wyjdzie te 400zł. Ale nie każdy ma czas i chęci bawić się w takie oszukańcze procedery. 

Równie dobrze możesz zakładać co miesiąc nowe konta i co miesiąc płacić tylko 4zł, zamiast 55.

Edytowane przez mURdOcK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady z tym oszukańczym procederem, bo brzmi to trochę jakby to było coś na zasadzie kupowania lewych doładowań z kradzionych przez ruskie kart kredytowych. Przechodzisz całą procedurę na ich oficjalnej stronie aktywując po prostu promki. To nie jest "nie każdy ma czas i chęci" - ten proces trwa max 30 minut i robisz to raz na 2-3 lata, zależy ile sobie kupisz 12M Xbox Live Gold. 

Ale jak kto lubi, jak ktoś woli raz podpiąć karciwo i go golą 55 zł/miesiąc - jego sprawa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mURdOcK napisał:

Przecież All Access ma zawarty game pass w oficjalnych cenach Microsoftu 24x55zł=1320 zł, więc te raty 109 PLN są w standardowej, niezawyżonej cenie.

Jak będziesz próbował oszukać system i kupować klucze z nielegalnych źródeł, to może i wyjdzie te 400zł. Ale nie każdy ma czas i chęci bawić się w takie oszukańcze procedery. 

Równie dobrze możesz zakładać co miesiąc nowe konta i co miesiąc płacić tylko 4zł, zamiast 55.

Czyli nie wiem ale się wypowiem... Tja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało za 6 zł na 4 miesiące ogarnąć teraz GPU, nie jest to w żaden sposób oszukańczy proceder, skoro sami twórcy dają taką możliwość i nie załatali tej luki, to tylko głupi by nie skorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, martingg napisał:

Czyli nie wiem ale się wypowiem... Tja.

Czego niby nie wiem? Akurat xboxa posiadam od 5 lat, więc w tych tematach na pewno jestem o wiele lepiej ogarnięty od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mURdOcK napisał:

Czego niby nie wiem? Akurat xboxa posiadam od 5 lat, więc w tych tematach na pewno jestem o wiele lepiej ogarnięty od Ciebie.

No niestety nie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czego niby nie wiem? Akurat xboxa posiadam od 5 lat, więc w tych tematach na pewno jestem o wiele lepiej ogarnięty od Ciebie.

Kompletnie nietrafione argument ja posiadam samochód audi od 10 lat ale służy mi tylko do jazdy a jak cos trzeba zrobić to wynajmuje mechanika itd i nie znam się na samochodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kompletnie nietrafione argument ja posiadam samochód audi od 10 lat ale służy mi tylko do jazdy a jak cos trzeba zrobić to wynajmuje mechanika itd i nie znam się na samochodach

Ja do Xboxa mechanika nie potrzebuję. Na szczęście sam w nim wszystko świetnie ogarniam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na materiał o Xboxie Series S, która moim zdaniem jest świetną konsolą:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zna ktoś jakieś oferty na konsole xbox one s 500 gb/ 1000 gb do 900 zł?

Niby idzie Black Friday szukam i nie widzę podanych modeli w tej cenie.

Wie ktoś może coś o jakiś promocjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one s nie opłaca się kupować - series s realne jest szybsza dzięki lepszemu prockowi.

Niedawno była promka na allegro po 1100zł, czasem poniżej 1100 trafiają się na amazon.de.
Taniej to tylko polować na używki na olx/allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomcat napisał:

one s nie opłaca się kupować - series s realne jest szybsza dzięki lepszemu prockowi.

Niedawno była promka na allegro po 1100zł, czasem poniżej 1100 trafiają się na amazon.de.
Taniej to tylko polować na używki na olx/allegro

To jest na prezent. Ja widziałem pare miesięcy nową (500gb) gdzieś z napędem blu-ray za 800 zł. Nie wiem czy oni nie wycofali już tych konsol, bo nigdzie ich nie widzę.

Musi być nowa, chyba że stan idealny (minimalne ryski). Napęd blu-ray jest też bardzo ważny.

A te za te 1100 zł mają napęd blu-ray?  Jeżeli masz na myśli ten model poniżej. To on jest bez napędowy.

Series_S.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to,że zadajesz pytanie w temacie o innej konsoli.

One s ma od roku następcę , to raczej logiczne że zapasy magazynowe nówek się pokończyły...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Tomcat napisał:

1. Wychodzi na to,że zadajesz pytanie w temacie o innej konsoli.

2. One s ma od roku następcę , to raczej logiczne że zapasy magazynowe nówek się pokończyły...

1. On ich nie odróżnia.

2. To dobrze, bo by kupił złoma za 1399 a za tyle chodziły. Jednak na pewno część sklepów je ma niesprzedane, bo tylko idiota kupuje Xbox One S. Tyle, że to oferty nie-internetowe. Akurat teraz łatwiej sprzedać, bo nie odróżniają. Na Allegro są teraz "jak nowe" za 700 i nowa (może - w przypadku laptopów w 99% to oszustwo) za 999.

W dawnych czasach miałeś np. PSX nowy leżak za 599 i PS2 nowe za 2399 więc łatwiej było sprzedać. Teraz producenci oszuści - szczególnie złodzieje z Sony stali się bardzo bezczelni i 10-letnie PS3 dawali za 999 (wcześniej za 799 - też za drogo).

Zatem jeśli ktoś chce to niech zaryzykuje z One S "jak nowa" za 700, 999 to absurd, a już szczególnie niedawne ceny rzędu 1399. Nowy Xbox One S po 8 latach powinien kosztować tyle co PSX czyli 99 $ (ten już po ok. 5-ciu latach). W One S koniecznie trzeba zmienić dysk na SSD (hardcore), to nie tylko marne CPU, GPU też, ale brak SSD najgorszy.

Co do Black Friday to będzie pod koniec miesiąca więc 999 za Xbox Series S jest realne (i to ma sens, nawet za 1349 ma, One S nie ma).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...