Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stety niestety nie było żadnej ciekawej oferty dla mnie, więc obkupiłem się na pleja, a na "next" geny przyjdzie jeszcze czas kiedy indziej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany przyszedł mi dzisiaj Xbox i chciałem sobie kupić Fifę 23 i tak patrzę a tu mi pokazuje że ona u mnie nie będzie działać w 60k/s jak widać hdr10 tak zaś 60k już nie. Widać że HDR 10 jest tak jak by na szaro. A reszta nie no ale wiadomo 4k nie będzie bo konsola nie obsłuży ale 60k?

IMG-20221201-233534.jpg

Edytowane przez Madmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam FIFA 23 działa na XSS w 60 klatkach. Tutaj chodzi chyba o to, że gra na tej konsoli nie wyciągnie więcej niż 60 FPS. Możliwe, że na PS5 i XSX jest jakiś Performance mode i tytuł ten śmiga w 120 klatkach, ale to musisz sprawdzić dokładnie.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2022 o 23:59, Madmx napisał:

Pany przyszedł mi dzisiaj Xbox i chciałem sobie kupić Fifę 23 i tak patrzę a tu mi pokazuje że ona u mnie nie będzie działać w 60k/s jak widać hdr10 tak zaś 60k już nie. Widać że HDR 10 jest tak jak by na szaro. A reszta nie no ale wiadomo 4k nie będzie bo konsola nie obsłuży ale 60k?

IMG-20221201-233534.jpg

W 1080p napewno działa w 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na XSS ale na reddicie widziałem 123GB

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kanon7 napisał:

@Wu70 @Madmx @Kszyrztow @Gonzo3211 @Yedi

Czy ktoś z Was może mający Xbox Series S, może powiedzieć ile waży na dysku XSS gra, Red Dead Redemption 2?

Nie posiadam tego wariata, więc na pytanie niestety nie odpowiem. Ale z tego co widzę, to @Wu70 już chyba temat rozwiązał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedź.
Chciałbym dopytać o trzy rzeczy o XSS.

Mam TV: Sony Bravia 48'' LCD
Parametry z instrukcji obsługi:
- Wideo HDMI: 1080p(30, 50, 60 Hz), * 1 920 × 1 080, 67,5 kHz, 60 Hz, (* Synchronizacja 1080p wejścia HDMI będzie traktowana jako synchronizacja obrazu, a nie komputera), Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna) - Motionflow XR 100Hz, Częstotliwość odświeżania panelu - 50 Hz, 1080/60p (HDMI® / komponentowy) -TAK, HDCP (1.4)

1. Na tym TV wyciągnę 1080p w 60kl/s w grach rozumiem?
2. W ścianie mam w korytku zamontowany aktualny kabel HDMI - opis na oplocie kablu: "High Speed HDMI* Cable With Ethernet" - dla 1080p + 60kl/s mogę zostawić ten kabel? Czy obligatoryjnie wymienić na dołączony HDMI 2.0 w XSS?
3. Niektóre gry działają w 1440p - jeżeli u mnie i tak będą wyświetlane w 1080p - to jest to dla mnie bez znaczenia? Czy coś extra mi daje?
4. Z czystej ciekawości - jak mój TV ma HDMI 1.4 - to jak bym podpiął HDMI 2.0 z zestawu to na TV ten HDMI 2.0 będzie działał normalnie, tylko że z parametrami HDMI 1.4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mieć 1080p/60fps - tyle ile wyświetli twój TV. Konsola nieda wyższego sygnału bo TV nie obsługuje. Kabli nie musisz zmieniać, bo to nic nieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno wszystko ładnie działać, 1080p ideał dla XSS, w zależności od gry może dropować i niżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XSS kupiony. 
Wracam z powrotem do zielonych (wcześniej Xbox 360) z małą banicją na PS4 ;) 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...