Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy czy się coś nie uszkodzi w trakcie pakowania. 

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, hw4470 napisał:

Zobaczymy czy się coś nie uszkodzi w trakcie pakowania. 

Tak te pakowania to często "najsłabsze ogniwo" całej opercji :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B099Y6439Y/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

ok. 596 EUR

Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 6600 XT Gaming OC 

PS. Jak wrzucałem link to nie było blokady regionalnej. Sam nie wziąłem karty, bo dla mnie za drogo. Miałem ją jednak na etapie ostatecznej płatności, więc była do wzięcia. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.11.2021 o 23:28, addept napisał:

U mnie i u brata poszło kilka anulacji. Zgadzam się. Wystawiają karty, których nie mają szans otrzymać. Co więcej. Anglia trzyma mi i mojemu bratu zamrożoną kasę za ogółem trzy RX 5700 XT zamówione w czerwcu. Co 2-3 miesiące są one "gotowe do wysyłki", pojawia się data wysyłki, a potem znowu brak terminu dostawy. Kasa pobrana ponad pół roku temu, rozumiesz?

Nie piszemy o zwrot kasy, bo po pierwsze, stać nas na te zamrożenie kasy, a po drugie, jeżeli zwrócą kasę, to na bank zrobią anulację zamówień, a jeśli istnieje cień szansy na realizację, wolelibyśmy tego uniknąć (kupione po 2200-2300 złotych, a na allegro schodzą powyżej 4 tysięcy).

Zobaczymy co będzie teraz, bo niby w przyszłym tygodniu ponownie powinni mieć dostawę. Jakoś w to nie wierzę. Pewnie przebujamy się tak jeszcze ze 2 - 3 miesiące, a potem poprosimy jednak o zwrot kasy.

Na razie funkcjonuje u nas taki żarcik: 

- jak tam zamówienie na kartę x,y,z na tym i tamtym Amazonie?

- prawie wysłane, tak jak te z Anglii.

Aktualizacja w ramach ciekawostki, sytuacja u brata, Anglia. Jest już numer nadawczy wprowadzony

zkH0QIN.png

Brat w szoku, ja również. Druga karta nadal niewysłana, u mnie też cisza z tym samym modelem. Śmiejemy się, że znaleźli kartę gdzieś podczas czyszczenia magazynów i wysyłają. Jedyna nówka RX 5700 XT chyba na całą Europę :lol2:

Ciekawe czy pozostałe dwie sztuki też zrealizują, czy też nie. Przypominam, że one również są opłacone, kasa zamrożona od czerwca. 

Edytowane przez addept
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ addept: Jednak cierpliwość czasem popłaca :)

A odnośnie tych linków z amazona nie wiem dlaczego zawsze jak ktoś piszę np. 500 euro to wchodzę i jest 1000 :D Tak szybko schodzą czy sprzedawcy mają ustawione pierwsze sztuki tanio a potem już normalnie...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie bywa. Z reguły schodzą w ciągu minuty lub szybciej, czasami jest to nawet kwestia sekund, jeśli akurat zadziała PartAlert lub też coś podobnego. Pozostałe sytuacje wspomniane przez ciebie też mają miejsce. Warto dodać, że często w miejsce wyprzedanej karty oferowanej przez Amazon wskakuje potem oferta sprzedawcy zewnętrznego, który ma ofertę dostosowaną do realiów rynkowych (czyt. w uj drogo). Podwyższanie cen przez Amazon też się zdarza, ale jest ono bardzo rzadkie, niemniej jednak bywało tak, że kupowałem coś w promocyjnej cenie, a minutę później ktoś z Amazona zrobił korektę ręczną +50- lub +100 EUR do ceny. 

Z moich linków podawanych na forum można coś kupić, ale trzeba akurat się wstrzelić idealnie. Można spróbować dodać mnie do śledzenia (co grozi zalewem spamu, bo trochę piszę w innych tematach również) lub też po prostu śledzić oba tematy zakupowe poświęcone AMD i Nvidia

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, addept napisał:

Różnie bywa. Z reguły schodzą w ciągu minuty lub szybciej, czasami jest to nawet kwestia sekund, jeśli akurat zadziała PartAlert lub też coś podobnego. Pozostałe sytuacje wspomniane przez ciebie też mają miejsce. Warto dodać, że często w miejsce wyprzedanej karty oferowanej przez Amazon wskakuje potem oferta sprzedawcy zewnętrznego, który ma ofertę dostosowaną do realiów rynkowych (czyt. w uj drogo). Podwyższanie cen przez Amazon też się zdarza, ale jest ono bardzo rzadkie, niemniej jednak bywało tak, że kupowałem coś w promocyjnej cenie, a minutę później ktoś z Amazona zrobił korektę ręczną +50- lub +100 EUR do ceny. 

Z moich linków podawanych na forum można coś kupić, ale trzeba akurat się wstrzelić idealnie. Można spróbować dodać mnie do śledzenia (co grozi zalewem spamu, bo trochę piszę w innych tematach również) lub też po prostu śledzić oba tematy zakupowe poświęcone AMD i Nvidia

U mnie kompletnie wszystkie rx5700 i xt anulowane. Nawet dzisiaj mi .de anulowal gtx 1660 z lipca :D

Inna sprawa to rx6700xt , które zamawiałem kwiecień/maj i wrzucałem tu linki po 2400zł. 1-2 miesiące temu anulowali na .de, a dzisiaj można je kupić na .pl tylko trochę drożej :) po 4600zł...

https://www.amazon.pl/Sapphire-PULSE-Radeon-RX-6700/dp/B08Y7ZYNDN/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, dadi82 napisał:

Tak te pakowania to często "najsłabsze ogniwo" całej opercji :E

Dostałem faktury  obie karty status gotowe do wysyłki. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2502zł - SAPPHIRE Pulse RX 6600 XT Gaming OC 8GB

https://www.pepper.pl/promocje/rx-6600-xt-pulse-oc-8gb-458177?page=1&cid=8295404#comment-8295404

Pokazuje 90szt

Edit:

W kilka minut wszystko wykupione. To sobie górnicy i skalperzy pokupili hurtowo...

Edytowane przez Skyline_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Skyline_ napisał:

2502zł - SAPPHIRE Pulse RX 6600 XT Gaming OC 8GB

https://www.pepper.pl/promocje/rx-6600-xt-pulse-oc-8gb-458177?page=1&cid=8295404#comment-8295404

Pokazuje 90szt

Allegro słaba platforma już wszystko miałem wklepałem kod BLIK i wywaliło mnie haha

EDIT: pięknie, bo można było brać po kilka sztuk 37 osób kupiło 100 sztuk :) 

Edytowane przez klimasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, klimasz napisał:

Allegro słaba platforma już wszystko miałem wklepałem kod BLIK i wywaliło mnie haha

Temu się ma na Allegro podpiętą kartę i zapisany adres. Można kupić w 3 sekundy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Temu się ma na Allegro podpiętą kartę i zapisany adres. Można kupić w 3 sekundy. 

No tu nie szło z niewiadomych mi powodów - trzeba było wklepać dane zamawiającego, pomimo, że wszystko zapisane na Allegro. 

Poza tym ciekawe, czy nie anulują, bo już cena wskoczyła na 3500 :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, klimasz napisał:

Poza tym ciekawe, czy nie anulują, bo już cena wskoczyła na 3500 :) 

Piszą już w komentarzach na Pepperze, że dostają faktury korygujące i anulację zamówień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie trafiłem 6700 XT Nitro+, dobra, nie będę mówił za ile żeby serduszko innych nie zabolało, ale na dziś dobra cena. :E 

Edytowane przez Mar_S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Mar_S napisał:

Ja właśnie trafiłem 6700 XT Nitro+, dobra, nie będę mówił za ile żeby serduszko innych nie zabolało, ale na dziś dobra cena. :E 

Napisz gdzie i za ile :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak trafił za poniżej 4 kafli,to rzeczywiście na dzień dzisiejszy dobry deal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, xtn napisał:

Napisz gdzie i za ile :)

Outlet i za 3000 z wysyłką  :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mar_S napisał:

Outlet i za 3000 z wysyłką  :E 

Jak morele to ciekawe czy nie zajechany :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morele już dla mnie nie istnieje  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi