Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to karta zamówiona - czekamy czy wyślą :) Nawet gładko poszło z kupieniem w morelach. No i cena bajka 680XT za 3250 (odnoszę się do aktualnych cen 3080 a nie premierowych)

Edytowane przez dawidos160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jigoku napisał:

"pisało, że było 30 szt." FTFY ;-) 

Słuszna uwaga - ale w koszyku miałem i doszedłem dość daleko w procesie zamówienia, zanim mnie wywaliło - dopiero przy wyborze paczkomatu usunęło mi z koszyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jigoku napisał:

"pisało, że było 30 szt." FTFY ;-) 

Już nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zamówić w morele RX 6800. Ale patrząc na testy i to, że mam RTX 3070 za 2340 zł, to raczej zostanie RTX :F

Będę mógł odstąpić, jeśli wyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 6800 bo 6800XT nie było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 6800Xt jest ciekawym wyborem, to 6800 aż tak dobrze nie wypada na tle 3070. Nie zrozumiem osoby, która kupiła za 3k 6800 bez XT, gdzie można dostać 3070 AIB'a w niższej cenie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pas, nie będę się bawił w wyścigi jak kapitalistyczny szczur jakiś xD Ale reszcie powodzenia - poczekam na normalną dostępność :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie kupilem,w uk scan oraz overclockers strony padly,wiec nie kupilem...ale moze i dobrze,zapoloje wiec na 6900xt,choc pewnie tez nie da rady kupic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowując tego roczne premiery kto ma kartę do grania to niech na niej siedzi a kto nie ma a go portfel swędzi niech kupi xboxa, nowe radki nie są złe ale chyba lepiej poczekać na ampery w wersji super z większym ramem na chyba że ktoś załapie 3080 do 3500zł powyżej tej kwoty to już przesada

2 minuty temu, mazi91 napisał:

Jak 6800Xt jest ciekawym wyborem, to 6800 aż tak dobrze nie wypada na tle 3070. Nie zrozumiem osoby, która kupiła za 3k 6800 bez XT, gdzie można dostać 3070 AIB'a w niższej cenie.

prawda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie na co napalac- szalu nie ma biorac pod uage ze nvidia oferuje dzialajace rtx i dlss- amd cena podobna gratisow brak

2500 max powinna byc cena za ta grafe nie wiecej 

patrzac przyszlosciowo do 4k sie nie nadaje dzis, rtx nie ma tak naprawde, dlss w wykonaniu amd piesn przyszlosci - wiec do 1080 p btak karte za ponad 3 klocki echhh

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że już to co wjechało na premierę wykupione,więc szczęśliwcom gratuluję łupu.
Jeśli ktoś będzie chciał dać tu zdjęcie otrzymanej karty,to wraz z kartką zawierającą nick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie nie udalo na razie.

Pozostaje czekac i polowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytacie recenzje? szału nie ma vs RTX 3080 mówiąc delikatnie... nie ma się co napalać :-) w przeciwieństwie do procesorów, AMD tutaj nie "rozjechało" Nvidii

Edytowane przez jigoku
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na to, że sprzedam 6800 za 3300 na allegro :)

  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak z dostępnością niereferentów będzie :)  jeszcze się okaże że wcześniej 3080 w normalnej cenie dostaniemy niż 6800XT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując XT fajna karta, szkoda że słaby RT, 6800 zbyt wysoko wyceniony, także AIBy jeszcze wyżej będą, pewnie dojdą do ceny referenta XT :E, premiera była chyba bardziej papierowa niż Nvidia, także ten no... Oczywiście gratuluję nabywcom, szczególnie wersji XT, a ja tam poczekam sobie na niższe modele od AMD i Nvidia ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam? Ile kart kupiliście? Kiedy jakieś fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do morele i xkomu z nadzieją że może telefonicznie da rade złożyc zamówienie do kolejki i, ku mojemu zaskoczeniu, w jedenym i drugim sklepie mi odmówiono. Podobno mają odgórne polecenia od producenta że zamówienia mogą być składane jedynie online, na stronie (nie mailowo, nie przez czat (? pani Ola z kompu)), a ilość dostępnych sztuk na stronie, czyli również możliwość zamawiania ma odpowiadać 1:1 stanowi magazynowemu, czyli preorderów chyba nie bedzie (narazie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...