Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z xcumu miałem odpowiedź, że będą mieli większość nierefów, ale w bardzo ograniczonych ilościach, sam poluje na Sapphire pulse ale tu raczej nie będę miał co wybierać tylko po zaakceptowaniu ceny kupować byle szybko byle prędko :) nowe karty też będą z linkami w jakimś artykule czy już w wyszukiwarce/kategori poduktu je znajdziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Talvitch napisał:

Czytałem, spodziewałem się nowszych informacji.

Ok, to już mi coś mówi. Jakieś proshopy czy coś tego typu ma większe ilości dostępne? Kupując w X-komie myślałem że to poważny sklep XD

Nikt nie ma. I długo nie będzie miał ;) to raczej rzuty kilkunastu kart 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Peter06 napisał:

Ceny msrp uwzględniają marżę sklepu, ale przedstawiciel proshopu pisał, że część kart dostali od AMD, a producenci już nie byli tacy ochoczy by im dać je w tej samej cenie tylko zwiększyli marżę. Nie rozumiem też tego, że przy premierze więcej pracy na jakiej podstawie to wnioskujesz? - sklep to nie recenzenci, którzy mają przy nich dużo pracy, dodać baner na stronę i udostępnić już wpisany do wcześniej produkt do bazy o danej godzinie, nie rożni się to niczym od każdego innego produktu poza tym, że mają zwiększoną ilość maili i telefonów co oraz kiedy będzie dostępne.

W OCUK ceny msrp nie uwzględniały marży z tego co tam piszą :E A jaki bajzel tam się dzieje z okazji tych niewypałowych premier to Gibbo opisuje na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dawidos160 napisał:

Nikt nie ma. I długo nie będzie miał ;) to raczej rzuty kilkunastu kart 

Kiepska dostępność niereferentów od dłuższego czasu jest wiadomą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawidos160 napisał:

Nie - wymiana ekspresowa - brałem na FV więc zwrot nie przysługuje. Ale biorąc pod uwagę,że nie widziałem,żeby robili problemy z piszczącymi cewkami a opcje są dwie - wymiana na nową - zakładam,że nawet AMD (bo gwarancja producenta) nie będzie miała 6800XT na podmiankę to nastąpi zwrot kasy.

Możesz zwrócić normalnie jak masz jednoosobową działalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, srbja napisał:

Możesz zwrócić normalnie jak masz jednoosobową działalność.

Nie możesz jeśli zakup jest związany z działalnością niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, srbja napisał:

Możesz zwrócić normalnie jak masz jednoosobową działalność

A jakbym zamówił na fakturę kuriera pobraniowego i po prostu nie odbiorę przesyłki? Co wtedy?

Edytowane przez cancel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawidos160 napisał:

Nie możesz jeśli zakup jest związany z działalnością niestety ;)

No to niestety w takim przypadku, jeśli jest bezpośrednio związane to rzeczywiście nie możesz. Rozumiem, że branża, w której komputer jest narzędziem pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukadd napisał:

W OCUK ceny msrp nie uwzględniały marży z tego co tam piszą :E A jaki bajzel tam się dzieje z okazji tych niewypałowych premier to Gibbo opisuje na forum.

Gibbo to ma jedne z największych marż wśród brytyjskich sklepów i on zawsze lamentuje niczym polski Janusz tak jakby wręcz musiał dokładać do interesu, traktowałbym ich wypowiedzi z przymrużonym okiem. OCUK to tak jak x-kom problem globalny, nie nasza wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, srbja napisał:

No to niestety w takim przypadku, jeśli jest bezpośrednio związane to rzeczywiście nie możesz. Rozumiem, że branża, w której komputer jest narzędziem pracy?

Dokładnie tak ;) Ja generalnie nie jestem mocno przeczulony na punkcie cewek - ale w 6800XT było to nieakceptowalne. Swoją drogą czemu nie można tego dolara więcej zażądać za kartę i zalać to ustrojstwo silikonem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Peter06 napisał:

Gibbo to ma jedne z największych marż wśród brytyjskich sklepów i on zawsze lamentuje niczym polski Janusz tak jakby wręcz musiał dokładać do interesu, traktowałbym ich wypowiedzi z przymrużonym okiem. OCUK to tak jak x-kom problem globalny, nie nasza wina.

To AMD sobie dobierało partnerów do sprzedaży referentów. I praktycznie u każdego ceny były wyższe niż msrp. Do tego Microcenter powiedział że dzisiaj nie będą mieli na stanie ani jednego niereferenta 6800. Więc ciekawie się robi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dzień dobry,
teoretycznie tak, ale prawdę mówiąc PM nie podał jeszcze godziny startu ani tego, jakie modele będą dostępne"

Taką odpowiedź dostałem gdy zapytałem na owocach, czy dzisiejsza premiera przebiegnie tak jak ta tydzień temu. Papier cienszy niż u nVidii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyreguluj zegarek i poczekaj do 15. :D

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Marvelm napisał:

Noo tanio nie jest. 6800XT raczej lepszy zakup, 6800 za 3300 to jednak kiepsko.

Chciałem zapolować na jakieś Nitro+ albo Red Devil, ale przy tych cenach, to chyba zostanę przy swoim referencie. I tak nie mam co narzekać, w końcu udało mi się w ogóle kupić kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kelam napisał:

Na 6800 nitro hotspot 75 i na rdzeniu 58 stopni w furmarku to niby dużo:rotfl:?

A 85 stopni w XT to mało?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Talvitch napisał:

A 85 stopni w XT to mało?

Na Hotspocie? No mało, kompletnie w normie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, forfun napisał:

Gdzie te karty??

Nigdzie, tak jak można się było spodziewać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...