Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, remekra27 napisał:

Widziałem ? Ciekawe czy to wypadek przy pracy bo kombinowali coś z captcha przy dodawaniu do koszyka czy teraz już losowo będą wrzucać. Jak losowo to chyba tylko boty będą w stanie kupić.

Dzięki Bogu, że mi się udało tydzień temu bo bym włosy z głowy rwał jak w czwartek bym siedział a w piątek drop.

A tabelka z Part Alerta.

Part Alert można śledzić tylko na twitterze lub stronie czy jest jeszcze jakiś inny kanał ?

Ja śledzę np restock na amd.com za pomocą distlila, i całkiem daje rade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bielecki.ukasz@gmail.com napisał:

Part Alert można śledzić tylko na twitterze lub stronie czy jest jeszcze jakiś inny kanał ?

Ja śledzę np restock na amd.com za pomocą distlila, i całkiem daje rade. 

Part Alerta najlepiej śledzić na Discordzie. Jeśli chodzi o AMD to zazwyczaj alert pojawia się od razu. W taki sposób udało mi się tydzień temu zamówić. Dodatkowo jest tam udostępniony skrypt, który ułatwia zamówienie jak strona AMD nie domaga. Ostatnio to było automatyczne dodanie do koszyka i przejście do kasy, ale chyba to zostało zablokowane(przez wspomiane captcha, ale raz to dodawali a raz usuwali w czwartek, dlatego podejrzewam, że drop pojawił się w piątek), więc teraz po prostu pojawia się przycisk dodania do koszyka, nawet jak strona AMD nie zdążyła jeszcze załapać, że karty są na stanie i pokazuje Out Of Stock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, remekra27 napisał:

W taki sposób udało mi się tydzień temu zamówić.

Zamawiałeś z dostawą do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Pitt_34 napisał:

A ja zaszalałem i kupiłem takie coś :szczerbaty:

 

Podziel się wrażeniami, oraz jak twoim zdaniem wypada na tle RTX 3080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zamówić ze strony AMD do Polski?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mateuuu napisał:

Znów sie pojawiły za ~2000 PLN

Dokładnie 2200zl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na tym partalert sobie ustawić powiadomienia na wszystkie karty? Nie używam i nie rozumiem tego całego Discorda.  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Niewiernus napisał:

Zamawiałeś z dostawą do Polski?

Ja miałem adres niemiecki bo mam tam rodzinę.

 

1 godzinę temu, Qubk napisał:

W jaki sposób zamówić ze strony AMD do Polski?

 

Teoretycznie się nie da. Praktycznie można próbować z Paypalem tak jak napisałem parę postów temu. Adres rozliczeniowy na pewno musi być być niemiecki. Czy wyślą? Nie wiem, raczej nie ale próbować można.

Do UK też nie wysyłają a jednemu gościowi przyszła karta. Ale może to dlatego bo kiedyś wysyłali przed Brexitem. 

Generalnie przy płatności kartą debetowa/kredytowa do Polski się nie zamówi bo nie ma do wyboru na liście. Ale jeśli weźmie się PayPal checkout to pojawia się okno z PayPala i tam można dodać adres wysyłkowy. Możliwe że przejdzie adres z PL.

Rozliczeniowy wtedy automatycznie bierze się z adresu podanego na Paypalu, dlatego musi tam być niemiecki adres.

Można potestowac na Ryzenie 5800X, on jest chyba cały czas dostępny na ich stronie. Więc można wszystko popróbować tylko na samym końcu nie klikać Place Order.

Godzinę temu, Mar_S napisał:

Można na tym partalert sobie ustawić powiadomienia na wszystkie karty? Nie używam i nie rozumiem tego całego Discorda.  :P 

Można. Całą serię 30xx i 6xxx. Ale jeśli chcesz kupić 3080 albo 3060Ti to wytrwałości i szczęścia życzę :D

Chociaż generalnie wszystkie karty znikają raz dwa więc to nie jest tak, że się zapiszesz i cyk masz kartę. Tak tylko piszę żeby nie było zawodu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja tylko traktowałbym to jako dodatek.  ;)

Właśnie był 6700 XT Master na brytolskim za 3400 zł.  ;) 
Aaa, Elite nie Master.  :P  

Edytowane przez Mar_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poluje na kartę na amazonie to polecam jeszcze tego discorda:

https://discord.gg/4GAE9j8J

Czasem szybszy, czasem wolniejszy od PA. Ale przynajmniej mniej dostępny więc nie ma 30 000 osób zapisanych :D

Link wygasa za 1 dzień jak coś.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krypto tąpnęło i póki co leci w dół, może chude miesiące skończą się trochę wcześniej niż wszyscy zakładali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie leci, ale dopóki RTX 3080 zarabia powyżej 5 dolców dziennie to marne szanse, a na razie jest 9.  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowa korekta spowodowana tym,że jeden z grubych ryb zrobił transakcję na swoje portfele.

Dlatego bańka teraz nie pęknie.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korekta, jakich było już kilka w ciągu ostatnich 6 miesięcy. BitCoin dostał po dupie solidnie, ale dalej warty 55 tys. $. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2021 o 18:02, Marvelm napisał:

Eee, no to im krócej będziesz trzymał tym chyba mniej się powinieneś martwić.

Już parę 3080 ludziom tu padło, pewnie oni też się nie powinni martwić, to raptem 4 koła z hakiem było.

Edit: Widzę, że przeniosło mnie zamiast na ostatnią stronę to na jakąś losową ze środka, stąd odpowiedziałem na post z lutego :E

Edytowane przez bleidd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon pokazuje, że oddział US będzie miał w rękach 6800XT Merc 21 kwietnia. Z kolei moje zamówienie złożone na polskim Amazonie w dalszym ciągu bez daty dostawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to, że na rynku w zasadzie nie ma nic innego, to czego się spodziewać? Cen po 2500-3000 PLN? Tak - może za pół roku albo rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, BladyPL napisał:

Z uwagi na to, że na rynku w zasadzie nie ma nic innego, to czego się spodziewać? Cen po 2500-3000 PLN? Tak - może za pół roku albo rok.

W ogóle, fajnie że są dostępne, cena jest jaka jest, ale jak ktoś musi to kupi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pitt_34 napisał:

W ogóle, fajnie że są dostępne, cena jest jaka jest, ale jak ktoś musi to kupi. 

No właśnie o to chodzi. Dobrze, że karty są. Źle, że w takich cenach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się da zauważyć od pewnego czasu z dostępnością 6700 XT nie ma najmniejszych problemów i można zakupić od ręki.Tylko coś nie chcą z cen schodzić,a promki z 6k do ~4,5k zł to już w ogóle jest parodia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden 6900 XT w Morelach, tylko cena 7600 zł nie zachęca.  :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...