Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Dostali anulacją prosto w pysk. 

to w takim razie moja cebulacka polska zawistna dusza odetchnęła z ulgą, że nie przegapiła steala xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, G3MB0Y napisał:

to w takim razie moja cebulacka polska zawistna dusza odetchnęła z ulgą, że nie przegapiła steala xD 

Moje nadal wiszą nie anulowane na de. Anulacje chyba tylko na pl poszły. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo xkom zaczął stosować coś w tylu promo-shadow banów ostatnio.

Z konta z którego kupowałem dotychczas najwięcej kart graficznych kody obniżające ceny GPU nie wchodzą, a po przelogowaniu na inne konto, bez problemu.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem z ME MSI RX 6800XT X-Trio, zamówienie ze stycznia ?  Ktoś ma, używa tej wersji? Zastanawiam się, czy wyciągać RTX 3070 z kompa, czy tego RX od razu sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Valkiria napisał:

Odebrałem z ME MSI RX 6800XT X-Trio, zamówienie ze stycznia ?  Ktoś ma, używa tej wersji? Zastanawiam się, czy wyciągać RTX 3070 z kompa, czy tego RX od razu sprzedać?

Zastanawiasz się między RX 6800XT a RTX 3070 ????

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pitt_34 napisał:

Zastanawiasz się między RX 6800XT a RTX 3070 ????

Zastanawiam się nad tą konkretną wersją RX 6800XT. Dotarłem do testów, wygląda na to, że jest ok., także zostaje na dłużej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Valkiria powinna być Oki ta wersja, w dodatku mozliwe ze ładne uv ogarniesz. U mnie na stockowym zegarze, zszedlem z 1.15v na 0.98v , pobor spadl mocno a razem z nim temperatury i rpm. A karta jest mega wydajna i chyba do 1440p 165hz więcej nie potrzeba :). 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, novi napisał:

@Valkiria powinna być Oki ta wersja, w dodatku mozliwe ze ładne uv ogarniesz. U mnie na stockowym zegarze, zszedlem z 1.15v na 0.98v , pobor spadl mocno a razem z nim temperatury i rpm. A karta jest mega wydajna i chyba do 1440p 165hz więcej nie potrzeba :). 

Senkju ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
41 minut temu, novi napisał:

@Valkiria powinna być Oki ta wersja, w dodatku mozliwe ze ładne uv ogarniesz. U mnie na stockowym zegarze, zszedlem z 1.15v na 0.98v , pobor spadl mocno a razem z nim temperatury i rpm. A karta jest mega wydajna i chyba do 1440p 165hz więcej nie potrzeba :). 

W moim przypadku udało się osiągnąć 0.900 i takty 2400 stabilnie. Pobór prądu w porównaniu do 3080/70  również po UV masakruje te dwie karty. 

Godzinę temu, Valkiria napisał:

Zastanawiam się nad tą konkretną wersją RX 6800XT. Dotarłem do testów, wygląda na to, że jest ok., także zostaje na dłużej.

Będziesz w 100% zadowolony. Dobry wybór. 

Edytowane przez Pitt_34
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Pitt_34 napisał:

W moim przypadku udało się osiągnąć 0.880 i takty 2400 stabilnie. Pobór prądu w porównaniu do 3080/70  również po UV masakruje te dwie karty. 

Ale sztuke trafiłeś :o . Robiłeś jej max oc ? Moja max idzie na 2630mhz realnego zegara z pl na max i stock napieciu. Dla Twojej pewnie potrzeba mpt, żeby odblokować wyzsze zegary, bo pewnie suwaków zabraknie żeby max wykręcić ją :) . Przy takim napieciu to ja okolice 2150mhz wyciskam. Memory masz fast timing ustawione + jakies oc ? Memory kończą się u mnie na 2090mhz w sterowniku, jakieś testy moge zrobić na 2120mhz ale nie jest to stabilne, a jak dam więcej to ucina wyniki drastycznie. W timespy na miękko zrobisz ponad 20tys pkt graficznych, ja się musze zadowolić 19750pkt równym ?

3070 to inna liga, nawet po max oc nie ma żadnego podjazdu do max uv 6800xt. Tu wydajnosciowo mozna porównywać z 3080, ale za to pobor na amd bedzie niższy :). Nie mam rt i dlss ale jakoś da się z tym żyć. Może kiedyś coś z rt uruchomię, ale na razie nie planuje. 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze powiem, że max nie próbowałem. Przed zrobieniem UV zaraz po włożeniu do obudowy zegar dobijał do 2660. Chyba masz rację dobra sztuka mi się trafiła. Jeśli chodzi o pamięć to tak, mam włączone fast timing i lata to sobie na 2090, więcej nie próbowałem. Temperatury niskie, totalna cisza w budzie no i papu w porównaniu do 3070/80 zjada dużo dużo mniej . Ja jestem mega zadowolony. Miałem 3060 Ti/3070/3080 i mimo wszytko Taichi 6800XT to był strzał w dziesiątkę. 

Edytowane przez Pitt_34
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Phoenixsuple napisał:

UJHlugx.png

Zapłaciłem 4129pln...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Valkiria napisał:

Zapłaciłem 4129pln...?

Za 3060ti Trio dalem 2299zl ;) Kiedys to kurła bylo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Za 3060ti Trio dalem 2299zl ;) Kiedys to kurła bylo :D

Ja to trochę żałuję że na premierę 3060ti nie kupiłem... Ale człowiek myślał, że wyjdzie więcej kart, ceny się unormują, poczekam na masowe testy i porównania modeli... Ta :E 

Najgorzej że na kupnie bym jeszcze zarobił bo ETH odleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pitt_34 napisał:

Szczerze powiem, że max nie próbowałem. Przed zrobieniem UV zaraz po włożeniu do obudowy zegar dobijał do 2660. Chyba masz rację dobra sztuka mi się trafiła. Jeśli chodzi o pamięć to tak, mam włączone fast timing i lata to sobie na 2090, więcej nie próbowałem. Temperatury niskie, totalna cisza w budzie no i papu w porównaniu do 3070/80 zjada dużo dużo mniej . Ja jestem mega zadowolony. Miałem 3060 Ti/3070/3080 i mimo wszytko Taichi 6800XT to był strzał w dziesiątkę. 

jesli jakims cudem Amazon PL mi przysle Taichi to Cie poprosze, zebys mi podal jakie masz ustawienia UV :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Janusz_75 napisał:

jesli jakims cudem Amazon PL mi przysle Taichi to Cie poprosze, zebys mi podal jakie masz ustawienia UV :)

Jak tylko otrzymasz kartę pisz na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.05.2021 o 18:35, Valkiria napisał:

Odebrałem z ME MSI RX 6800XT X-Trio, zamówienie ze stycznia ?  Ktoś ma, używa tej wersji? Zastanawiam się, czy wyciągać RTX 3070 z kompa, czy tego RX od razu sprzedać?

Uważaj na plastikowy backplate ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
55 minut temu, arcticfox napisał:

Uważaj na plastikowy backplate ?

Panie jaki plastik, to grafen burżuj edition. :E

xxx.png

?

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy kolegi @Pitt_34 mój 6800xt taichi również okazał się niezłą sztuką. 2450mhz przy napięciu 1050 oraz pamięci 2150 fast timing. Niezły undervolting co przekłada się na 63 stopnie w bf5 1440p 240hz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś aktualny ranking kart 6800 xt nie referentów? Oczywiście nie patrząc aktualnie na cenę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...