Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za 4000 to możesz złapać RTX 3060.który jak wiadomo jest słabszy od 6700 XT(którego można porównać do RTX 3060 Ti).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3060 odpada. Celuje w 3060 Ti albo 6700 xt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Skow3r napisał:

3060 odpada. Celuje w 3060 Ti albo 6700 xt

Pilnuj promocjina x-kom, powinien się pojawić jakiś rx6700xt za ok. 4000zl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na OLX pojawiły się podobno "nowe" 6700XT za 3600zl.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie karty z drugiej ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asrock RX6900XT za 6600zł? Ktoś chętny, nie zamieniam jednak z RX6800XT bo bym musiał już dołożyć do PSU bo i tak 650W XPG Gold jest z małym zapasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak już nie ma.  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mar_S napisał:

I tak już nie ma.  :P 

Ja mam i mogę oddać bez prowizji, że nie ma to wiem bo mam ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, DrastiC napisał:

Ja mam i mogę oddać bez prowizji, że nie ma to wiem bo mam ja.

Jaka cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xtn napisał:

rx6700xt 900euro https://www.amazon.es/Asrock-Challenger-Radeon-6700-GDDR6/dp/B08ZDT3Q8H  moim zdaniem zaczyna sie spadek kart, więc bym za tyle sam nie kupił :)

Asrocki to chyba tak średnio na jeża z temperaturami i hałasem, więc w tej cenie lepiej wziąć Asusa https://www.amazon.es/gp/product/B08BZPX64M/

Podobno chłodny jak lodówka według testów, więc można spokojnie przykręcić wentylatory. 

No i jednak Asus, to Asus. 

Sam właśnie wziąłem. Co prawda też się nad tym mocno zastanawiałem, bo 4100 zł to dużo jak na RX 6700 XT i ceny kart faktycznie powoli idą w dół, ale:

1) zawsze mogę anulować/zrobić zwrot

2) sprzedam RTX 3060 Ti, raczej za wyższą cenę niż 5 tysięcy, a RX 6700 XT zamontuję w budzie (wydajność podobna)

3) takie modele Asusa dłużej utrzymują cenę i są zazwyczaj droższe niż konkurencja, więc nie spodziewam się, że ten model aż tak szybko stanieje.

Zastanowię się jeszcze. Zanim zrealizują zamówienie, to sytuacja na kryptowalutach powinna być już bardziej klarowna, będę też obserwował rynek kart graficznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na cenę ~3500 zł za 6700 xt i kupuję. Mam nadzieję że do jesieni się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Skow3r napisał:

Ja czekam na cenę ~3500 zł za 6700 xt i kupuję. Mam nadzieję że do jesieni się uda.

Opłaca się? Skoro za 4k już teraz idzie wyrwać na OLX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pitt_34 napisał:

Jaka cena ?

Pisałem wcześniej, 6599zł kilka osób "myśli" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem mojego taichi 6800xt OC na red devila 6900xt od PowerColor i poza tym że pamięci idą na max OC tj 2150mhz oraz napięcie gpu to 1.175 zamiast 1.15 różnic brak. Aaa jest jeszcze jedno, w benchmarkach 6800xt osiągał 80 stopni na gpu, hot spot ~103, natomiast powercolor maksymalnie 64 stopnie i hotspot 88. Także chłodzenie niezłe o wiele lepsze niż taichi, kultura pracy zbliżona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bodzi3k napisał:

Zamieniłem mojego taichi 6800xt OC na red devila 6900xt od PowerColor i poza tym że pamięci idą na max OC tj 2150mhz oraz napięcie gpu to 1.175 zamiast 1.15 różnic brak. Aaa jest jeszcze jedno, w benchmarkach 6800xt osiągał 80 stopni na gpu, hot spot ~103, natomiast powercolor maksymalnie 64 stopnie i hotspot 88. Także chłodzenie niezłe o wiele lepsze niż taichi, kultura pracy zbliżona

Ładne temperatury trzyma PowerColor. Ja dzięki uprzejmości kolegi DrastiC, który był na tyle miły i  przekazał dla mnie swoje zamówienie, zmieniam 6800 XT Taichi na 6900 XT Phantom. Ciekawe czy będzie z temperaturami podobnie jak u Ciebie. 

Chociaż dziwią mnie tak wysokie temperatury na Twoim Taichi, w moim egzemplarzu takich nie doświadczyłem. 

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pitt_34 napisał:

Ładne temperatury trzyma PowerColor. Ja dzięki uprzejmości kolegi DrastiC, który był na tyle miły i  przekazał dla mnie swoje zamówienie, zmieniam 6800 XT Taichi na 6900 XT Phantom. Ciekawe czy będzie z temperaturami podobnie jak u Ciebie. 

Chociaż dziwią mnie tak wysokie temperatury na Twoim Taichi, w moim egzemplarzu takich nie doświadczyłem. 

Różnicy w wydajności nie odczujesz, powerlimit zablokowany na 320w i czy ustawisz 2500mhz czy 2700mhz wydajność będzie identyczna. Sam się na tym przejechałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, było po 1234 EUR  + różnica w VAT. Dla mnie drogo, ale dla kogoś mogło być okazją. 

TGNi2tF.png

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...