Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Element Wojny - jestem za tym żebyś te oferty dorzucał z info czy wysyłka jest do PL czy nie. Niektórym się to może mocno przydać (np, mi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Yedi napisał:

@Element Wojny - jestem za tym żebyś te oferty dorzucał z info czy wysyłka jest do PL czy nie. Niektórym się to może mocno przydać (np, mi :))

Spoko, ale to ogranicza zabawę tylko do Amazona. Oczywiście można wyrwać niezłe karty - jak dziś o 6 rano Palit 3070 za 2500zł - ale one znikają w 10 sekund, zazwyczaj dropują w nocy/nad ranem i zgarniają je tylko boty bo wszyscy inni śpią xD

Najlepiej ustaw sobie fairgame i niech automat zgarnie kartę za Ciebie jak będziesz spał. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli raczej w stylu - jest fajna karta - sklep w DE, wysyłka do DE, AT, CH .. do PL nie .. i niech ktoś sobie przemyśli czy go to interesuje czy nie.

Mnie za chwilę będą interesowały Włochy - ale to taki nasz 3 świat tylko w innym języku :) Odezwę się do CIebie w sprawie tego fairgame bo nie ogarniam jak to odpalić i skonfugurować .. czy to to jest skryptem  w pythonie i wymaga kompa 24 na dobę odpalonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Nie lepiej rozejrzeć się czy się nie ma jakiegoś znajomego w Niemczech i ściągnąć sobie oryginalnego Radeona 6800 z oficjalnej dystrybucji AMD za 580 euro ?

Doskonała rada. Może akurat ktoś zapomniał, że ma znajomego lub rodzinę w Niemczech, a dzięki Tobie mu się przypomni. :E 

Tu jednak preferowane są takie oferty, którymi może się zainteresować osoba mieszkająca w Polsce. Bo to, że w innych krajach jest sprzęt to raczej ludzie zdają sobie sprawę. Zdają sobie też sprawę z tego, że AMD ma nas za trzeci świat i nawet się im swojego sklepu nie chciało uruchomić. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BlindObserver napisał:

Doskonała rada. Może akurat ktoś zapomniał, że ma znajomego lub rodzinę w Niemczech, a dzięki Tobie mu się przypomni. :E 

Tu jednak preferowane są takie oferty, którymi może się zainteresować osoba mieszkająca w Polsce. Bo to, że w innych krajach jest sprzęt to raczej ludzie zdają sobie sprawę. Zdają sobie też sprawę z tego, że AMD ma nas za trzeci świat i nawet się im swojego sklepu nie chciało uruchomić. 

Ja jeszcze niedawno byłem święcie przekonany że mam większość kumpli w UK, Niemczech i Polsce - tak się jednak złożyło że pogadałem z tymi z Polski na discordzie i się nagle okazało że jeden już w Belgii, inny w Holandii itd. Chciałem tylko zasugerować że jak ktoś ma możliwość to niech uruchomi takie kontakty bo warto - skoro karta w Polsce idzie po 1000 euro a tuż obok za 580 to czemu by nie spróbować ? Wiesz ile ja mojemu staruszkowi już sprzętu podesłałem do jego kompa ? Masę. 

Ale tak jak pisałem wcześniej, jeśli już coś wrzucę to tylko z Amazona i bezpośrednią wysyłką do PL, bo widzę że moje posty co niektórych zwyczajnie drażnią. Chciałem tylko pomóc, ale czasem tak się wychodzi na pomaganiu. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NR Info - polecam. Sprawnie realizuje zamówienia. Miałem od niego 6700XT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 6800 XT czy RTX 3070TI patrząc na aktualne ceny ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaryoBP napisał:

RX 6800 XT czy RTX 3070TI patrząc na aktualne ceny ?

 

a jaka rozdzielczość ?

ja miałem podobny dylemat , i zdecydowanie wybrałem 6800Xt , w rt słabszy od 3070ti a w całej reszcie go masakruje , pewien konkurencyjny portal polski podał tabelkę z sumaryczną wydajnością gdzie bez rt 3080 ma 100% , 6800XT ma 98% , a 3070ti ma 84% w 1440P , 6800xt dodatkowo pięknie się kręcą , nawet bez zabaw z oprogramowaniem z poza amd , na standardowym limicie mocy , pobór mocy praktycznie ten sam 468w vs 476w bez oc , 490 vs 520W po oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaryoBP napisał:

RX 6800 XT czy RTX 3070TI patrząc na aktualne ceny ?

 

Trochę inna klasa kart. 6800XT to poziom 3080, więc oczywistym jest, że wydajnościowo lepiej wypadnie 6800XT (pomijając kwestię wydajności w RT, etc.).

Sam byłem chętny na Radeona, ale kupiłem 3070Ti Suprim X za 3800zł z x-kom ostatnio i w tej kwocie jestem zadowolony. RX 6800 bez XT był zdecydowanie droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych kartach jest przebicie prawie 2tys dlatego sie zastanawiam bo mamy tutaj różnicę 20-30 fps (orientacyjnie) a co do rozdzielczości celuje w 1440.

 

36 minut temu, SanczoPanczo86 napisał:

Trochę inna klasa kart. 6800XT to poziom 3080, więc oczywistym jest, że wydajnościowo lepiej wypadnie 6800XT (pomijając kwestię wydajności w RT, etc.).

Sam byłem chętny na Radeona, ale kupiłem 3070Ti Suprim X za 3800zł z x-kom ostatnio i w tej kwocie jestem zadowolony. RX 6800 bez XT był zdecydowanie droższy.

Szkoda ze nie wiedziałem ze jest za 3,8 bo sam bym wziął. 

Edytowane przez MaryoBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był dostępny w x-kom przez ok godzinę-dwie. Na tym forum wrzucali linka w temacie o RTX 3xxx.

Ale obecnie w Fox komputer bodajże za niecałe 3800zł jest 3070Ti od Palita. Też 3 wentylatory, recenzje w necie są. Tragedii być nie powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SanczoPanczo86 napisał:

Był dostępny w x-kom przez ok godzinę-dwie. Na tym forum wrzucali linka w temacie o RTX 3xxx.

Ale obecnie w Fox komputer bodajże za niecałe 3800zł jest 3070Ti od Palita. Też 3 wentylatory, recenzje w necie są. Tragedii być nie powinno.

Już nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupiłbyś? :) Musisz śledzić na bieżąco. Też wrzucony link był dzisiaj do tego Palita. Wisiał kilka godzin. Na Pepperku oczywiście dyskusja, że o 3000zł za drogi :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SanczoPanczo86 napisał:

A kupiłbyś? :) Musisz śledzić na bieżąco. Też wrzucony link był dzisiaj do tego Palita. Wisiał kilka godzin. Na Pepperku oczywiście dyskusja, że o 3000zł za drogi :D.

Ale ja go widziałem i nawet myślałem o tym, także nie wiem do czego pijesz :D tylko dałem znać, że już poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Pitt_34 napisał:

Była i się zbyła :szczerbaty:

Euro dziś dało ten model za 2999 zł, więc jeszcze lepsza oferta od Amazona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Euro dziś dało ten model za 2999 zł, więc jeszcze lepsza oferta od Amazona. 

Ile tam sztuk było i jak szybko zeszło? Bo widzę, że jakiś kod był, pytanie czy 5 sztuk czy 50 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

Euro dziś dało ten model za 2999 zł, więc jeszcze lepsza oferta od Amazona. 

To było wczoraj ale się nie zalapalem. Dzisiaj tez była promocja dostępna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xtn napisał:

To było wczoraj ale się nie zalapalem. Dzisiaj tez była promocja dostępna?

No to wczoraj, jedyne co widziałem, to zaindeksowana niższa cena przez porównywarki cenowe, więc założyłem, że przez jeden dzień kwota powinna się zaktualizować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800 bez XT w ogóle są dostarczane do nas, a w szczególności Red Devil i Nitro+ ? Same 6800 XT i 6700XT a rozważam sprzedaż mojej 3070 i zamianę na czerwoną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...