Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, xtn napisał:

Poniżej 2000zł raczej mozna zapomnieć. 

Ja właśnie liczę, że w przypadku pierwszego rzutu będzie jak z 6600XT. Czyli najtańsze wersje będą się zaczynały od 1800 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Ja właśnie liczę, że w przypadku pierwszego rzutu będzie jak z 6600XT. Czyli najtańsze wersje będą się zaczynały od 1800 zł. 

Liczę na 1400-1500 zł u PowerColor, MSI/ASUS 1600-1800 zł, za więcej nie powinno się to sprzedać podczas premiery. Topowe modele powinny być w cenie dolnej półki 6600XT. 

2 godziny temu, Pawcioo10 napisał:

Czy, pojawiły się już mniej lub bardziej potwierdzone informacje / newsy, dotyczące ceny msrp radeona rx 6600 bez końcówki xt?

Karta w teorii powinna być tańsza od radeona rx 6600 xt (379$ ) (1800zł?)

Ciekawe, ile karta będzie kosztować w dniu premiery.

W związku z tym mam do was pytanie.

Które sklepy polecacie obserwować, sprawdzając dostępność oraz cenę (najlepiej w okolicy msrp) z zamiarem zakupu nowej karty graficznej?

Rzadko wymieniam / kupuję sprzęt elektroniczny i nie orientuję się jakie sklepy warto obserwować?

X-kom, proshop, proline, mediaexpert, może polski amazon?

 

 

Tylko proshop podczas premiery, niższe ceny niż w PL. Chyba że morele znowu odwali akcje bez marży czy tam podatku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymiści z was. Jeżeli to kopać będzie na poziomie 30mh/s ETH to zapomnijcie o cenach poniżej 2000zł, może proshop coś rzuci. Wystarczy zobaczyć obecne regularne ceny 6600xt po 3000zł. W takim przypadku 2500-2700zł to będzie standardowa cena, poza jakimś rzutem premierowym i późniejszymi okazjami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dropiło z PartAlerta RX 6800 XT na Amazonie, w tym używki, udało się złapać jedną kartę za 1014 EUR, bo wyczaiłem ja tuż przed Alertem i cudem się udało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Radio_Tirana napisał:

Proszop i Amazon (nie tylko polski). Reszta sklepów będzie tylko czekać, aby cię :sex:

Co do x-kom'u to bym się zgodził, ALE - np. MediaExpert i morele - miały nawet ileś tam sztuk za okolice 1500 zł, MediaExpert sporo sztuk za 2200 zł. Także były niezłe ceny i u nas. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś fajny edytor biosu do rx 6xxx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, parcu napisał:

No to niezły ten RaDeŁoN :E

Człowiek o 6 rano jeszcze zaspany. To miało być oczywiście w wątku z nvidią. Niech ktoś przeniesie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30mh/s… kto nie kupi za premierę to potem zapewne cena >2500zl. Wystarczy spojrzeć na ceny Gtx 1660s/ti. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o cenach RX6600 bez XT ?

Będzie drożej niż za XT na premierę?

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Ex6 napisał:

SAPPHIRE PULSE RX 6600 XT GAMING OC 8GB - 2900 zł, tak średnio bym powiedział?

 i pierwszy raz widzę ten sklep, może ktoś powiedzieć coś więcej?

https://hanzo.com.pl/pl/p/Karta-graficzna-SAPPHIRE-PULSE-RX-6600-XT-GAMING-OC-8GB/18314

 

To już lepiej sobie zamów tutaj i cierpliwie czekaj, chociaż to też jest strasznie drogo, bo 626,38 €:

https://www.amazon.es/gp/product/B09BWR9J1M/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Ex6 napisał:

SAPPHIRE PULSE RX 6600 XT GAMING OC 8GB - 2900 zł, tak średnio bym powiedział?

Jak cena startowa oscylowała w okolicach 1900zł to wiesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości śledzę ten wątek, kupiłem kartę z podpisu kilka tygodni temu w mediaexpert za 2200 zł. W xkomie i morelach doliczali 400 januszowego, ale była w miarę dobra dostępność i ceny na poziomie 2500. 

Edytowane przez Ex6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ex6 napisał:

kupiłem kartę z podpisu kilka tygodni temu w mediaexpert za 2200 zł.

 

Kupiłeś RX 6600 XT FIGHTER?

Przy okazji napisz, jak układ chłodzenia w twojej karcie graficznej zachowuje się.

Czy wiatraki podczas gry za bardzo nie hałasują irytując swoim dźwiękiem?

Oraz jakie średnie temperatury osiąga twoja karta graficzna podczas dłuższej gry np. powyżej 15 minut.

Bo z tego co przeczytałem, jest  to bardzo podstawowy model karty graficznej (jeden z najtańszych dostępnych do kupienia w sklepie), który posiada bardzo prosty (tani?) układ chłodzenia.

Jestem ciekawy, czy warto w przyszłości wybierać karty graficzne  z podstawowymi układami chłodzenia typu FIGHTER od powercolor, czy VENTUS od msi.

Statystyki można sprawdzić za pomocą darmowego programu hwinfo64: https://www.hwinfo.com/download/

Uruchamiasz grę, uruchamiasz program, po 15 minutach zamykasz grę oraz robisz screenshota poniższej tabelce:

Przykład:

XtKXIvt.png

Edytowane przez Pawcioo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...