Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kyriakos napisał:

Cła nie było?

cła nie było, bo kuzynka zjeżdzała akurat na wizytę do PL, to wzięła ze sobą ;)

Edytowane przez G3MB0Y
drobna literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Karta graficzna MSI Radeon RX 6700 XT Mech 2X OC 12GB GDDR6 w cenie 4.000zł to dobry zakup, czy lepsze MSI RTX 3060Ti?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, cRES napisał:

Czy Karta graficzna MSI Radeon RX 6700 XT Mech 2X OC 12GB GDDR6 w cenie 4.000zł to dobry zakup, czy lepsze MSI RTX 3060Ti?

Cena cokolwiek nieatrakcyjna. Jeżeli nie boisz się zakupów za granicą, to tu za niecałe 3600 masz wersję 3 wentylatorami od XFX. 

https://www.amazon.de/dp/B08YKCC8XD/ref=mp_s_a_1_3?dchild=1&keywords=6700+XT&qid=1632502775&sr=8-3

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cRES napisał:

Tu masz taniej i lepszy model https://www.amazon.pl/gp/product/B08Y934HZQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2R2221NX79QZP&psc=1 choć i tak wydawanie 4 tysiące na rx 6700xt to lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Proxide napisał:

Tu masz taniej i lepszy model https://www.amazon.pl/gp/product/B08Y934HZQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2R2221NX79QZP&psc=1 choć i tak wydawanie 4 tysiące na rx 6700xt to lekka przesada.

Sprzedawca TNKR-Bargains bez żadnych opinii. Ja bym brał tego Gigabyte z Moreli, do karty dołożą jeszcze bon 450 zł na następne zakupy.

Edytowane przez Radio_Tirana
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

Sprzedawca TNKR-Bargains bez żadnych opinii. Ja bym brał tego Gigabyte z Moreli, do karty dołożą jeszcze bon 450 zł na następne zakupy.

Jak wrzucałem sprzedawcą był amazon pl. A sama karta była w cenie 4019zł. 

Edytowane przez Proxide
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym kupować poza Polską, to w jakimś renomowanym sklepie, a nie na aukcjach - później szukaj i dopominaj się o swoje, tym bardziej że dziwne rzeczy się dzieją, skoro ten sam link prowadził do dwóch różnych aukcji, dwóch różnych sprzedawców i dwóch różnych cen. Ja podziękuję jednak :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, cRES napisał:

Jeśli miałbym kupować poza Polską, to w jakimś renomowanym sklepie, a nie na aukcjach - później szukaj i dopominaj się o swoje, tym bardziej że dziwne rzeczy się dzieją, skoro ten sam link prowadził do dwóch różnych aukcji, dwóch różnych sprzedawców i dwóch różnych cen. Ja podziękuję jednak :)

 

Amazon.pl to jak poza Polską? Oferta było od oficjalnego sklepu amazon, a nie od jakiegoś borowika bez opinii. Kartę dało się kupić, bo sam miałem na podsumowaniu. 

VMQ6GEM.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Proxide napisał:

Amazon.pl to jak poza Polską? Oferta było od oficjalnego sklepu amazon, a nie od jakiegoś borowika bez opinii. Kartę dało się kupić, bo sam miałem na podsumowaniu. 

VMQ6GEM.png

Ja tam widziałem tego typa z UK, a zresztą jak link może prowadzić do dwóch różnych aukcji? Samo to jest mocno podejrzane i podchodzi pod próbę wyłudzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest podejrzane, tak działa Amazon. Gdy u jednego sprzedawcy kończy się towar, to z automatu pokazuje Ci drugą najtańszą ofertę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, cRES napisał:

Ja tam widziałem tego typa z UK, a zresztą jak link może prowadzić do dwóch różnych aukcji? Samo to jest mocno podejrzane i podchodzi pod próbę wyłudzenia.

Link nie prowadził do dwóch różnych aukcji tylko został zaktualizowany przez amazona. Trzeba mieć szybkie rączki, żeby kupić coś na amazonie w "dobrej" cenie. 

x1odhk2.png

Z mojej strony EOT.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez takie zabawy amazona z linkami można tylko zamiast u pewnego sprzedawcy, kupić u jakiegoś słupa, tym bardziej że żadnej informacji nie było, że oferta został zmieniona...

Edytowane przez cRES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cRES napisał:

Przez takie zabawy amazona z linkami można tylko zamiast u pewnego sprzedawcy, kupić u jakiegoś słupa, tym bardziej że żadnej informacji nie było, że oferta został zmieniona...

Wystarczy czytać od kogo się kupuje. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy, pojawiły się już mniej lub bardziej potwierdzone informacje / newsy, dotyczące ceny msrp radeona rx 6600 bez końcówki xt?

Karta w teorii powinna być tańsza od radeona rx 6600 xt (379$ ) (1800zł?)

Ciekawe, ile karta będzie kosztować w dniu premiery.

W związku z tym mam do was pytanie.

Które sklepy polecacie obserwować, sprawdzając dostępność oraz cenę (najlepiej w okolicy msrp) z zamiarem zakupu nowej karty graficznej?

Rzadko wymieniam / kupuję sprzęt elektroniczny i nie orientuję się jakie sklepy warto obserwować?

X-kom, proshop, proline, mediaexpert, może polski amazon?

 

 

Edytowane przez Pawcioo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pawcioo10 napisał:

X-kom, proshop, proline, mediaexpert, może polski amazon?

Proszop i Amazon (nie tylko polski). Reszta sklepów będzie tylko czekać, aby cię :sex:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Proszop i Amazon (nie tylko polski). Reszta sklepów będzie tylko czekać, aby cię :sex:

Pożyteczne z przyjemnym tylko qrw... dla nich  :-P więc jedna strona zadowolniona :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pawcioo10 napisał:

Czy, pojawiły się już mniej lub bardziej potwierdzone informacje / newsy, dotyczące ceny msrp radeona rx 6600 bez końcówki xt?

Karta w teorii powinna być tańsza od radeona rx 6600 xt (379$ ) (1800zł?)

Ciekawe, ile karta będzie kosztować w dniu premiery.

W związku z tym mam do was pytanie.

Które sklepy polecacie obserwować, sprawdzając dostępność oraz cenę (najlepiej w okolicy msrp) z zamiarem zakupu nowej karty graficznej?

Rzadko wymieniam / kupuję sprzęt elektroniczny i nie orientuję się jakie sklepy warto obserwować?

X-kom, proshop, proline, mediaexpert, może polski amazon?

 

 

Na sieci krąży cena 2700zł :) ale to nie jest msrp. Poniżej 2000zł raczej mozna zapomnieć. 

Ciekawe jaka będzie wydajność tej karty. Obstawiam okolice RTX2060, czyli taki rx5600xt z RTX, którego lepiej nie włączać nawet w 1080p.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...