Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, draco87 napisał:

Teraz, nowego, ze sklepu nie znajdziesz :-) Już nawet tego Eagle z x-kom nie da się kupić :-)

Przecież to jest obrzydliwe, zaraz ktoś na olx ją wystawi... sami sobie grób kopiemy.. a sklepy zacierają ręce. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, psiak91 napisał:

Przecież to jest obrzydliwe, zaraz ktoś na olx ją wystawi... sami sobie grób kopiemy.. a sklepy zacierają ręce. 

Taka polandia :-P i to nie tylko w tej dziedzinie :-P zaraz się zlecą patyryjoty i będa cos tam się pultać że jak to tak to odpowiadam na wznak kur......  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, unadarek napisał:

Taka polandia :-P i to nie tylko w tej dziedzinie :-P zaraz się zlecą patyryjoty i będa cos tam się pultać że jak to tak to odpowiadam na wznak kur......  :E

 

W sumie to nie ma co się dziwić jak rządy nas okradają już od kilku dekad . W firmach zasrane Januszki płacić za dużo nie chcą, mimo ze dobrze zarabiają.Do lekarza idziesz na NFZ, to tez musisz zapłacić, i tak społeczeństwo funkcje jak te dekle z nastawionym procesorem gdzie się na  by tylko się dorobić czyimiś kosztem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona dramatu GPU...

Do czego komu ta karta za 2400zł??? W tej cenie jest Xbox Series X, który ma na pokładzie coś w stylu rx6600xt. Do kopania 30mh/s za 2400zł ? 80zł za mh/s? Kiedy to się zwróci... sory ale dramat myślowy ludzi napędza nadal te chore ceny. Nie mówię już o wyższych cenach, bo to już trzeba nie rozumieć kompletnie rzeczywistości. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że X-Kom zrealizuje mi zamówienie, sprzedam PS4 które robi za podstawkę pod monitor, 1050ti który teraz siedzi i jakoś to będzie :)

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszą premierę można podsumować w następujący sposób:

Zapowiadało się dobrze, a wyszło jak zwykle. Pomiędzy godziną 15:01 - 15:30 w żadnym z większych sklepów z elektroniką w Polsce nie znalazłem radeona rx 6600 6gb w cenie msrp, czyli poniżej 2000zł.

Jedynie przez niecałą godzinę była dostępna trzy wentylatorowa suszarka od firmy gigabyte w cenie 2400zł, i na tym koniec.

A o proszopie to nawet nie ma co pisać. Karty w cenie powyżej 3000zł.

W mediaexpercie, morele, komputronik oraz rtveuroagd, nie znalazłem poniższej karty.

image.jpg

Za to w niemieckim mediamarktcie cena była zauważalnie niższa, w porównaniu do tej z Polskich sklepów: 389eur: (~1777zł) za Asus dual Rx6600

image.jpg

I jak to się ma do ceny msrp w Polsce: 1599zł, o której wspomniał Lipton na x-komowym kanale?

 

Edytowane przez Pawcioo10
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie najbardziej ciekawi ile tych płaczek chodzi do kościoła xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, psiak91 napisał:

Myślę że do mojego intela, 6600 będzie zbliżone do ratx 2060 ze względu na szynę pci 3.0

Tylko, że na RTX 2060 masz działający RTX plus DLSS...

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, xtn napisał:

Tylko, że na RTX 2060 masz działający RTX plus DLSS...

tylko, że 2060 kosztuje ~ 3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, RadGow napisał:

tylko, że 2060 kosztuje ~ 3k

2 tygodnie temu leżały w x-kom po 2399zł, a w tym tygodniu były w proshop po 2099zł. 

8 minut temu, RadGow napisał:

tylko, że 2060 kosztuje ~ 3k

2750zł w x-kom, a dzisiaj jeszcze była chyba w media po 2600zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xtn napisał:

2 tygodnie temu leżały w x-kom po 2399zł, a w tym tygodniu były w proshop po 2099zł. 

2750zł w x-kom, a dzisiaj jeszcze była chyba w media po 2600zł. 

2 tygodnie temu ETH nie stało prawie 15k zł. 

Cena gpu zależy od ceny krypto, kiedy tego się nauczycie? Przynajmniej do połowy przyszłego roku będzie problem, i trzeba się na to przygotować. 

Od premiery 3070/3080, doskonale wiemy że najlepiej kupić podczas premiery i tyle. 

6600 nie bez powodu wystartował w cenie 6600XT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zawsze chodliwy towar był tańszy na premierę np intele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, TheMr. napisał:

2 tygodnie temu ETH nie stało prawie 15k zł. 

Cena gpu zależy od ceny krypto, kiedy tego się nauczycie? Przynajmniej do połowy przyszłego roku będzie problem, i trzeba się na to przygotować. 

Od premiery 3070/3080, doskonale wiemy że najlepiej kupić podczas premiery i tyle. 

6600 nie bez powodu wystartował w cenie 6600XT. 

4 tygodnie temu ETH kosztowało tyle samo co dzisiaj, ok. 3500$ https://stooq.pl/q/?s=eth.v&c=1m&t=l&a=ln&b=0

2 tygodnie temu ok. 3200$.

Edytowane przez xtn
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, psiak91 napisał:

3 247,59 zł  

No i? Zarzucasz mi kłamstwo?  Nie moja wina, że w ciągu paru minut koszty produkcji i dostawy wzrosły o 400 złotych ;) :P

A tak na serio, to czasami jest tak, że Amazon coś wrzuca, a następnie robi korektę ceny w górę. Jak ktoś zdąży, to kupi taniej, reszta tylko może pomarudzić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, addept napisał:

No i? Zarzucasz mi kłamstwo?  Nie moja wina, że w ciągu paru minut koszty produkcji i dostawy wzrosły o 400 złotych ;) :P

A tak na serio, to czasami jest tak, że Amazon coś wrzuca, a następnie robi korektę ceny w górę. Jak ktoś zdąży, to kupi taniej, reszta tylko może pomarudzić. 

Kłamiesz! 

?

Edytowane przez psiak91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w polskich sklepach, jak zwykle żart, kto w końcu na tym trzepie kabonę? Dystrybutor czy sklep wywalający cenę w kosmos? Jakoś u hansów szło wyrwać za nawet ~1650zł jak się odpowiednio wstrzeliło w moment, a u nas najtańsza opcja była za 2400zł... po prostu komedia. Coraz bardziej zaczynam myśleć o kompletnym olaniu kupowaniu elektroniki u polskich naciągaczy i dać zarobić np: amazonowi, mimo, że nie mają tylu okazji w polskiej domenie, to obsługa klienta to rewelacja. 
tak swoją drogą, widzę, że labowicz @addept rozszerzył pole działania i wrzuca steale na pepper'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, wrzuciłem coś tam, ale raczej kart nie wrzucam na Peppera, bo i tak kończą się po paru sekundach, a zresztą jest tam lud niewdzięczny, żyjący cenami MSRP. Natomiast rok temu wrzucałem społecznie i masowo na Peppera co popadnie, łącznie z lodówkami i pralkami, przez co nawet paczkę od supportu z podziękowaniami  dostałem o wartości kilku stów (miły gest) ;) 

Edytowane przez addept
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, addept napisał:

zresztą jest tam lud niewdzięczny, żyjący cenami MSRP.

Pepper to jest ta sama mentalność co OLX. Dajesz im kartę, za najniższą cenę w całym internecie i co? Oczywiście będą kręcić nosem albo się targować (w zależności od portalu). 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...