Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

MSI Radeon RX 6600 XT GAMING X 8GB GDDR6 w x-kom.pl 2899zł:

https://www.x-kom.pl/p/672762-karta-graficzna-amd-msi-radeon-rx-6600-xt-gaming-x-8gb-gddr6.html

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proshop

Z przykrością informujemy, iż oczekiwany termin dostawy zamówionego produktu 17-08-2021 został opóźniony. Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta tutaj. Nowa oczekiwana data dostawy: 28-10-2021. Był wrzesień, później początek października a ostatnio 25.10 ciekawe czy teraz dotrzymają bo już 3 lub 4 raz przesuwają

drugie zamówienie z 10.09 tak samo.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, obieq napisał:

Proshop

Z przykrością informujemy, iż oczekiwany termin dostawy zamówionego produktu 17-08-2021 został opóźniony. Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta tutaj. Nowa oczekiwana data dostawy: 28-10-2021. Był wrzesień, później początek października a ostatnio 25.10 ciekawe czy teraz dotrzymają bo już 3 lub 4 raz przesuwają

drugie zamówienie z 10.09 tak samo.

Mam tak samo, nie mam dobrego przeczucia czy nam wyślą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI RX 6600 XT GAMING X 8 GB GDDR6 3099zł:

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-rx-6600-xt-gaming-x-8-gb-gddr6-11293518139

Są jeszcze 2 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Radio_Tirana napisał:

Cena skoczyła o 300 zł, a ludzie i tak kupili. 3400 za 6600 XT, kosmos. 

Pomijając fakt, że to topowa wersja to jednak cena absurdalna. Ceny zwykłej RX 6600 też przekraczają powoli granice absurdu.... Chociaż patrząc na podwyżki cen nowych sklepowych 2060 (min. 3000zł) jest to jakaś opcja. Kiedyś za 1500-2000zł kupowało się najszybszą gamerską GPU w najlepszej wersji, a teraz trzeba dać 5-6x tyle. Ręce zostały opadnięte. Zastanawiam się kiedy znowu krypto zaliczy spadek i ceny na jakiś czas wrócą bliżej normalnych, bo już taki scenariusz przerabialiśmy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lameismyname napisał:

Pomijając fakt, że to topowa wersja to jednak cena absurdalna. Ceny zwykłej RX 6600 też przekraczają powoli granice absurdu.... Chociaż patrząc na podwyżki cen nowych sklepowych 2060 (min. 3000zł) jest to jakaś opcja. Kiedyś za 1500-2000zł kupowało się najszybszą gamerską GPU w najlepszej wersji, a teraz trzeba dać 5-6x tyle. Ręce zostały opadnięte. Zastanawiam się kiedy znowu krypto zaliczy spadek i ceny na jakiś czas wrócą bliżej normalnych, bo już taki scenariusz przerabialiśmy.

Trzeba czekać na 2H 2022, popyt i podaż swoje zrobią. Krypto swoją drogą, ale krypto powoli będzie odchodziło od GPU. W takim razie swojego STRIXa mógłbym wystawić za 3.5k i też by poszedł :E Masakra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, TheMr. napisał:

W takim razie swojego STRIXa mógłbym wystawić za 3.5k i też by poszedł :E Masakra. 

Na Allegro od kilku dni wisi za 3100 nówka sztuka, ale to ogłoszenie, więc może poszło, a facet nie skasował. 

 

28 minut temu, Lameismyname napisał:

Ceny zwykłej RX 6600 też przekraczają powoli granice absurdu

Niewiele taniej od szybszej o 15% 3060 Ti. Najwidoczniej sami fani AMD to biorą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Radio_Tirana napisał:

 

Niewiele taniej od szybszej o 15% 3060 Ti. Najwidoczniej sami fani AMD to biorą. 

45 fps na rx6600 do 65 fps rtx3060ti w CP2077 to chyba nie jest 15%…

https://www.purepc.pl/test-kart-graficznych-amd-radeon-rx-6600-vs-nvidia-geforce-rtx-3060-porownanie-najtanszego-navi-i-ampere?page=0,6

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rx muszą coś wybitnie kopać, innego wytłumaczenia nie widzę. Nawet najbardziej wyposzczony gracz powinien splunąć na takie oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, smilehunter napisał:

Te rx muszą coś wybitnie kopać, innego wytłumaczenia nie widzę. Nawet najbardziej wyposzczony gracz powinien splunąć na takie oferty. 

6600 30 MH/s przy 30W? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TheMr. napisał:

6600 30 MH/s przy 30W? 

Chyba 50-55W a nie 30W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TheMr. napisał:

6600 30 MH/s przy 30W? 

Niezle odleciałes

Przy takich parametrach górnik kupowałby nawet za 5k pln taką kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, xtn napisał:

Nie zauważyłem, że kolega pisał o modelu bez XT, mój błąd. 

Edytowane przez Radio_Tirana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, xtn napisał:

Chyba 50-55W a nie 30W.

Dlatego dałem znak zapytania. 6600XT można skręcić do 55W, dlatego myślałem że 6600 który pobiera ogólnie 50W mniej już na starcie, dałoby radę mocniej skręcić, do okolic 30-40W. 50-55W to i tak dobry wynik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.amazon.de/-/pl/gp/product/B09JCKJ2G9/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Sugeruję śledzić link i od czasu do czasu odświeżać.

Dzisiaj już dwa razy były karty Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle, właśnie przed chwilą udało mi się jedną złapać. Patrząc na to, że pozycja jest nadal widoczna w wynikach wyszukiwania i biorąc moje doświadczenie z Amazonem, podejrzewam, że karta może się pojawiać w ciągu kolejnych dni ponownie.

Koszt zakupu: 471,27 EUR
Dostawa = środa Edytowane przez addept
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...