Skocz do zawartości
mikolaj612

Mass Effect: Edycja Legendarna

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, aureumchaos napisał:

A bedzie mozna wylaczyc bieda dubbing zeby miec ynglisz? :E Bo z dbb to ja dziekuje, znow trzeba bedzie kombinowac jak z crysis 3 i podmieniac paki z audio :D

5c99010e63d449532fda261e772fb76c.png

Na szczęście jakiś czas temu poszli po rozum do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

5c99010e63d449532fda261e772fb76c.png

Na szczęście jakiś czas temu poszli po rozum do głowy.

Sprawa chyba rozbija się o to czy będzie można ustawić oryginalny dubbing i polskie napisy, bo pamiętam że były z tym problemy szczególnie w ME2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

5c99010e63d449532fda261e772fb76c.png

Na szczęście jakiś czas temu poszli po rozum do głowy.

Znaczy, ze nie jak w crysis na origin, ze jak jestes PL to ma szmiec PL? Bo tam sie nie dalo nic zmienic... Generalnie to Origin jakos mnie drazni od zawsze... Na steam tez jest na szczescie ME LE wiec tam zakup bedzie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Oczywiście że oryginalny dubbing jest o niebo lepszy, ale jak sam wiesz niektórzy gracze jak np. nasz @ODIN1985 nie może grać z napisami bo nie może się skupić ?

Szkoda jednak że ten remaster jest robiony tak bardzo po kosztach, bo o ile tacy aktorzy głosowi jak Martin Sheen, Yvonne Strahowski czy Jennifer Hale wykonali niesamowitą robotę, to jednak Mark Meer w ME1 i ME2 brzmi fatalnie i przydałoby się nagrać jego kwestie do nowa, szczególnie że bardzo się wyrobił na etapie ME3. 

Illusive Man bez głosu Martin'a Sheen'a to nie Illusive Man.
A jeśli chodzi o @ODIN85 o jego problemy z językami to akurat w przypadku takich osób nie ma to większego znaczenia bo oni i tak nie wyłapują takich niuansów i ogólnie nie przywiązują większej wagi do fabuły czy gry aktorskiej. Od pograć i zapomnieć. Cyk, następna gierka. Nawet wczoraj tak sobie obejrzałem recenzje nowego Residenta i koleś wyraźnie zaznaczył ze jak ktoś chce tylko skończyć go na tzw. " speed runie" to nie zobaczy większości fajnego kontentu jaki twórcy dla graczy w tej grze przygotowali, wiec jaki jest sens tak grać?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, azgan napisał:

No i Ci zapaleńcy będą drążyć temat tak jak teraz jest to robione. Przecież jeszcze tego Remastera nie ma, nikt dokładnie go na oczy nie widział a od X stron krzywienie się na wszystko co związane z Legendary Edition ?

A wiesz kogo obchodzą takie żale jak tutaj? Tylko tych co o nich piszą. 

Tymczasem miliony jełopów już poleciało po preorder. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

Illusive Man bez głosu Martin'a Sheen'a to nie Illusive Man.

A Miranda? Żadna polska aktora nie będzie miała lepszego głosu od Yvonne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Element Wojny napisał:

Sprawa chyba rozbija się o to czy będzie można ustawić oryginalny dubbing i polskie napisy, bo pamiętam że były z tym problemy szczególnie w ME2.

W DA:I żeby ustawić angielski dźwięk i angielskie napisy musiałem ściągać cracka. :rotfl:

EA. :E

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Mirandy nigdy nie lubiłem jako bohaterki ale cala reszta z nią związana jak najbardziej była ok :E

2 minuty temu, fidell33 napisał:

A Miranda? Żadna polska aktora nie będzie miała lepszego głosu od Yvonne:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kadajo napisał:

Nawet wczoraj tak sobie obejrzałem recenzje nowego Residenta i koleś wyraźnie zaznaczył ze jak ktoś chce tylko skończyć go na tzw. " speed runie" to nie zobaczy większości fajnego kontentu jaki twórcy dla graczy w tej grze przygotowali, wiec jaki jest sens tak grać?

Nie wiem bo nigdy tak nie grałem.

3 minuty temu, crush napisał:

A wiesz kogo obchodzą takie żale jak tutaj? Tylko tych co o nich piszą. 

Raczej tych których wieloletnia praca mogła i prawdopodobnie została wykorzystana bez ich wiedzy. 

2 minuty temu, kadajo napisał:

Akurat Mirandy nigdy nie lubiłem jako bohaterki 

Jak śmiesz tak mówić o mojej Miri !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, crush napisał:

W DA:I żeby ustawić angielski dźwięk i angielskie napisy musiałem ściągać cracka. :rotfl:

EA. :E

Ja miałem lepszy numer z Crysisem 2, musiałem ściągnąć cracka żeby w ogóle chciał zapisać sejwa, bo po patchu wgranym przez Origin save nie chciały działać, a crack do wersji z tym patchem załatwiał sprawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 dni premiera i wszystko się wyjaśni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie żadnej recki i nikt w to nie grał - to się dopiero nazywa kupowanie kota w worku.

Ale bym walił ze śmiechu jak by się okazało że to jest niegrywalne tak samo jak CP w dniu wydania ?

mass.jpg

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Podejrzany brak recek. Pewnie mało zmian jednak?

No bo przecież o to chodzi - zanim wyjdą recki z których się dowiesz że zmiany w ME2 i ME3 są w zasadzie żadne to już sprzedaż będzie zrobiona. 

Dla nich najważniejszy jest pierwszy tydzień - w takiej cenie przy takim zainteresowaniu narobią sporo $$$, a jak potem się okaże że jest MEH to wepchną to do EA Play i tyle. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to może wyglądać, kupiłbym, ale nie w takiej cenie i nie w ciemno bez recek. Jak ktoś ma obawy o jakość swojego produktu i boi się o ocenę przed premierą, to wiedz, że coś jest jest na rzeczy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczyna wychodzić szydło z wora ;)

Ale ktoś się spodziewał czegoś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Reddzik napisał:

Bo tak to może wyglądać, kupiłbym, ale nie w takiej cenie i nie w ciemno bez recek. Jak ktoś ma obawy o jakość swojego produktu i boi się o ocenę przed premierą, to wiedz, że coś jest jest na rzeczy!

Bo taka jest prawda, dziwi mnie że ludzie po CP nadal się niczego nie nauczyli. Tutaj w teorii mamy tylko remastera ale wiadomo że tutaj wszystko zostało zmienione i zunifikowane i jak to działa - nikt nie wie. Do tego widać że ktoś tu gra nie fair, bo wczoraj Resetera opublikowała jakieś twitty od recenzenta który twierdził że ma kopię i wszystko chodzi cacy, po czym ten koleś którego wkleiłem od razu go zresetował tekstem że kopie jeszcze do nikogo nie zostały wysłane i tamten wyparował. Coś jest na rzeczy skoro nie pozwalają nikomu ograć tego remastera przed dużym patchem - dziwne, przecież ta gra powinna być odpicowana na połysk ! 

 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
42 minuty temu, ODIN85 napisał:

Podejrzany brak recek. Pewnie mało zmian jednak?

Bo to całe "LE" to będzie zwyczajny HD patch + jakieś efekty flary i 279zł prosimy na konto przelać.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, ODIN85 napisał:

Podejrzany brak recek. Pewnie mało zmian jednak?

Może mają coś do ukrycia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Element Wojny napisał:

Bo taka jest prawda, dziwi mnie że ludzie po CP nadal się niczego nie nauczyli. Tutaj w teorii mamy tylko remastera ale wiadomo że tutaj wszystko zostało zmienione i zunifikowane i jak to działa - nikt nie wie. Do tego widać że ktoś tu gra nie fair, bo wczoraj Resetera opublikowała jakieś twitty od recenzenta który twierdził że ma kopię i wszystko chodzi cacy, po czym ten koleś którego wkleiłem od razu go zresetował tekstem że kopie jeszcze do nikogo nie zostały wysłane i tamten wyparował. Coś jest na rzeczy skoro nie pozwalają nikomu ograć tego remastera przed dużym patchem - dziwne, przecież ta gra powinna być odpicowana na połysk ! 

 

Ale nawet EA nie nazywa tego "LE" remasterem, czy "rimejkiem".:szczerbaty: Remaster (i to w pytę!:zakochany:) pełną gębą to była kolekcja "C&C Remastered". A to całe LE to ni pies, ni wydra.:szczerbaty:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzę nagle wszyscy się przebudzili na forach i zadają sobie sami pytanie dlaczego do teraz nie opublikowano nawet 5 minutowego nieedytowanego fragmentu gameplay'a ?

Ta informacja o braku recek chyba podziałała nieco otrzeźwiająco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Element Wojny napisał:

No bo przecież o to chodzi - zanim wyjdą recki z których się dowiesz że zmiany w ME2 i ME3 są w zasadzie żadne to już sprzedaż będzie zrobiona. 

Dla nich najważniejszy jest pierwszy tydzień - w takiej cenie przy takim zainteresowaniu narobią sporo $$$, a jak potem się okaże że jest MEH to wepchną to do EA Play i tyle. 

W wersji klasycznej bez modów na bank będzie jakaś wizualna poprawa, same textury już zrobią robotę a co do całej reszty to pełna zgoda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie się udało cyfrę na ps4/5 kupić za 212 PLN z polskiego konta  :).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Dzisiaj widzę nagle wszyscy się przebudzili na forach i zadają sobie sami pytanie dlaczego do teraz nie opublikowano nawet 5 minutowego nieedytowanego fragmentu gameplay'a ?

Ta informacja o braku recek chyba podziałała nieco otrzeźwiająco. 

Normalnie nawet Columbo by dał się nabrać :E

Oh, Just One More Thing..." COLUMBO Set For Revival - Last Movie Outpost

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Normanie nawet Columbo by dal się nabrać :E

Oj przydałby nam się dziś w świecie gamingowym taki Columbo który umiałby oddzielić kłamstwo od prawdy. 

I najważniejsze - który umiałby ukarać winnych !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...