Skocz do zawartości
mikolaj612

Mass Effect: Edycja Legendarna

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, kadajo napisał:

Nie grałeś w 2 części z 3 które posiadasz i teraz kupisz je jeszcze raz "Enhanced" żeby ograć... ? :E

W jedynkę nie grałem bo odpychał mnie system walki, dwójka była świetna a trójka miała jakieś problemy graficzne na premierę, słabe tekstury, itp. i już do niej nie wróciłem.

11 minut temu, Element Wojny napisał:

Jak posłuchasz dubbingu z ME2 to bardzo szybko zmienisz zdanie ?

Lubię dubbing w każdej formie, dla mnie nie ważna jest jakość tylko to, że w ogóle jest on w grze, jestem osobą słabowidzącą i preferuję dubbing zamiast napisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lis22 napisał:

trójka miała jakieś problemy graficzne na premierę, słabe tekstury, itp

Nic takiego nie pamiętam a grałem na premierę. 

2 minuty temu, lis22 napisał:

Lubię dubbing w każdej formie, dla mnie nie ważna jest jakość tylko to, że w ogóle jest on w grze, jestem osobą słabowidzącą i preferuję dubbing zamiast napisów.

A to chyba że tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też u siebie nie miałem problemów na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, lis22 napisał:

 

 jestem osobą słabowidzącą i preferuję dubbing zamiast napisów.

To zmienia postać rzeczy. Ja osobiście chciałbym ograć ten "Remaster" z angielskimi głosami + polskie napisy. Ale skoro nie można to ogram całkowicie po angielsku i tyle.:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pioneer83 napisał:

To zmienia postać rzeczy. Ja osobiście chciałbym ograć ten "Remaster" z angielskimi głosami + polskie napisy. Ale skoro nie można to ogram całkowicie po angielsku i tyle.:cry:

Nie tak powinna wyglądać edycja LEGENDARNA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Commander shepard GIFs - Get the best gif on GIFER

"I’m Commander Shepard and this is my favorite remaster on the PC" ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Element Wojny napisał:

Bez jaj ja to zbiję modami głowę dam sobie ściąć że jak ostatnio grałem w ME2 miałem lepsze efekty wizualne niż tu na filmikach.  

Dajesz. 

 

  • Attack of the Fanboy - 10 / 10.0

    Attack of the Fanboy :rotfl:
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Dajesz. 

 

  • Attack of the Fanboy - 10 / 10.0

    Attack of the Fanboy :rotfl:

OMG... ale brechtam, nie mogę :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Dajesz. 

 

  • Attack of the Fanboy - 10 / 10.0

    Attack of the Fanboy :rotfl:

Już za parę minut będę miał wszystko zmodowane, dajcie mi tylko namiar na jakiś program w którym mogę nagrać filmiki porównawcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Element Wojny napisał:

Nic takiego nie pamiętam a grałem na premierę. 

A to chyba że tak. 

Na premierę trójka wyglądała gorzej niż dwójka, coś było nie tak z teksturami, które wyglądały gorzej ale to było już tak dawno temu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeczytałem na szybko podsumowanie recenzji na Pure i :

"Na Mass Effect Legendary Edition cieszyłam się chyba bardziej niż introwertyk na kolejny lockdown. Niestety szaleńczy pęd, który towarzyszył mi przygotowywaniu recenzji sprawił, że nie miałam w tym żadnej frajdy. Wydawca gry dostarczył bowiem kod na około 40 godzin przed sugerowanym terminem wydania artykułu, przy czym 10 godzin gra się ściągała (ponad 100 GB), a Ewelina musiała też spać (3 godziny zawsze coś). Przyjemności z powrotu do serii nie było więc żadnej. Z drugiej strony zastanawiam się jednak, czy brak frajdy nie wynikał raczej z czegoś innego. Czyżbym wyrosła z ME? Znudziło mnie? Czy też raczej Legendary Edition do końca mnie do siebie nie przekonało? Niestety skłaniałabym się ku tej ostatniej opcji. Toteż pozwolę sobie zasugerować, że zwłaszcza jeśli ktoś nieszczególnie mocno czekał na remaster ME i dawno nie grał w pierwowzór (a więc średnio za uniwersum tęsknił), to zakup Edycji Legendarnej przynajmniej w premierowej cenie powinien sobie darować. Nawet pomimo faktu, iż "nowe" ME1 i częściowo także ME2, graficznie zjada nieoficjalne mody na śniadanie (w mojej opinii). Aby nie wiało jednak pustosłowiem to dodam, że po przygotowaniu niniejszej recenzji, osobiście odpuściłam natychmiastowy zakup własnej kopii gry. Wiem jednak, że prędzej czy później ją nabędę. Na tę chwilę nie ma jednak co wariować i wydawać 270 złotych. Inne podejście będą mieli jednak z pewnością pecetowcy czy też konsolowcy, którzy w ME jeszcze nigdy nie grali. Wtedy zalecam szybciutko wyciągać portfele i nie oglądać się za siebie."

Tylko dziwi mnie jedno, pisze ze fanowskie mody nie maja startu, w podsumowanie mamy:

  • Bardzo ładne odświeżenie graficzne zwłaszcza ME1...
  • ... Choć wciąż nie jest to poziom oryginalnego ME3

    Gdzie ja doskonale pamiętam ze zmodowany ME1 graficznie wygląda lepiej od oryginalnego ME3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 minut temu, Element Wojny napisał:

Już za parę minut będę miał wszystko zmodowane, dajcie mi tylko namiar na jakiś program w którym mogę nagrać filmiki porównawcze.

Zarówno AMD jak i NVIDIA mają możliwość nagrywania. Jak nie chcesz ich rozwiązań to pozostaje OBS. W obu przypadkach jeszcze będzie potrzebny edytor NLE do połączenia tego w całość.

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Reddzik napisał:

Graja:

 

Czy to nie ten koleś po prawej (nie Arasz) dał swego czasu w swojej recenzji, 9/10 ME Andromedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, kadajo napisał:

Nawet pomimo faktu, iż "nowe" ME1 i częściowo także ME2, graficznie zjada nieoficjalne mody na śniadanie (w mojej opinii).

To się jeszcze okaże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj kilka dni po premierze, ale że nikt praktycznie nie dostał wcześniej kopii do recenzji to cholera wie kiedy jeśli w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szanowna recenzentka z PPE uważa że FemShep wygląda lepiej w LE niż w oryginale.

Ona chyba jest pijana. Praktycznie każda ładna kobieta z oryginału (min. FemShep, Miranda, Kelly) wygląda tutaj znacznie gorzej. 

13_recenzja_mass_effect_legendary_editio

13_recenzja_mass_effect_legendary_edition_sprawdzamy_czy_oficjalny_remaster_jest_w_stanie_zagrozic_fanowskim_modom_nc51_b.jpg

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u góry to jakiś dramat, wygląda jak jakiś sklejony na kolanie przez stażystę model 3D. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda strasznie. Ale ona w 3 ogólnie tez dziwnie wyglądała.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twórcy uznali dotychczasowe najazdy na okrągłości damskich postaci za szowinistyczne i tak oto mamy co mamy. Powiem szczerze, że nawet mi, jako kobiecie wydaje się to trochę przesadzone, ale faktycznie jak zaplanowano tak uczyniono. Zabrakło nawet zbliżeń na piersi Matki Benezji. Do scen łóżkowych w Legendary Edition niestety... nie doszłam (gra słów niezamierzona), gdyż na niniejszą recenzję miałam przerażająco małą ilość czasu. Mam jednak przypuszczenia, że i te sceny twórcy mogli ugrzecznić"

I pomyśleć że ja mam plan zainstalować Project Variety 3.3 które dodaje sceny łóżkowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale tam musi być kwiatków, wysyp tego na YT i portalach/forach będzie niemiłosierny.

Teraz to już mi zal wszystkich co to zakupili, w szczególności tych co w trylogie będą grali pierwszy raz...

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo ciekawego zamieścił jeden z moderów trylogii:

Ahead of the fake remaster, the real one comes along. Gaming journalists won't write about it, reddit posts won't reach the front page, the gaming masses will be largely unaware.... but we will know. And we will appreciate it.

Próbowałem się dowiedzieć o co chodzi ale mnie zbył. Czyżby coś szykowali ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiedziałem ze moderzy nie będą siedzieli cicho. :D

Teraz czas ośmieszyć to cale LE i EA :)

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kadajo napisał:

Ale tam musi być kwiatków, wysyp tego na YT i portalach/forach będzie niemiłosierny.

Teraz to już mi zal wszystkich co to zakupili, w szczególności tych co w trylogie będą grali pierwszy raz...

Ci którzy grali szybko się zorientują, a Ci którzy nie grali będą zadowoleni z graficznych wodotrysków. Takie czasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...