Skocz do zawartości
mikolaj612

Mass Effect: Edycja Legendarna

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Element Wojny napisał:

Ci którzy grali szybko się zorientują, a Ci którzy nie grali będą zadowoleni z graficznych wodotrysków. Takie czasy. 

W internetach nic nie ginie, daj trochę czasu niech się wieść powoli roznosi jakie są różnice i w co lepiej zagrać.
Wiadomo na konsolach i tak nic nie poradza ale z drugiej strony kto będzie się chciał dowiedzieć ten się dowie, reszta... zagra i zapomni, na takich graczach i tak nikomu prócz onanistów z EA nie zależy.
Plus jedyny taki ze o ME znowu się mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, kadajo napisał:

Wiedziałem ze moderzy nie będą siedzieli cicho. :D

Wiem tylko że byli ostro wkurzeni za te kłamliwe lutowe wypowiedzi Waltersa odnośnie współpracy z moderami. Wiem że jeszcze bardziej się wkurzyli po tym jak ich zignorował kiedy publicznie poprosili o wyjaśnienie jego wypowiedzi. Kto wie, może się zgadali i razem coś szykują ? Wiesz w ostatnich miesiącach poziom dopracowania i jakości ich modów osiągnął niesamowity poziom, niespotykany we wcześniejszych latach. Sam teraz sprawdzam najnowsze uaktualnienia i jestem w szoku jakie zmiany wprowadzili dla wszystkich gier. Naprawdę polecam się zapoznać z uaktualnieniami - najnowsze 3.3 Variety wręcz przebudowało całą Cytadelę. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • GameGrin – 10/10
  • Press Start – 9,5/10
  • SomosXbox – 9,2/10
  • Generacion Xbox – 9,2/10
  • Vandal – 9/10
  • Hobby Consolas – 8.9/10
  • GAMES.CH – 8,8/10
  • The Games Machine – 8,7/10
  • Millenium – 8,5/10
  • SpazioGames – 7,5/10
  • Attack of the Fanboy – 5/5

Macie. I tak nie zamierzam w to grać, ani tym bardziej tego kupować, bo to EA którego nienawidzę.

https://www.metacritic.com/game/pc/mass-effect-legendary-edition

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na youtubie tez wysyp recenzji, niemal wszyscy zachwyceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hennepin napisał:

na youtubie tez wysyp recenzji, niemal wszyscy zachwyceni.

Jakby mi EA RTX'a przysłało w zamian pewnie też bym był zachwycony :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwyceni prawie jak Cyberpunkiem ;p.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa zapewne wszyscy sowicie opłaceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Każdy kupuje pod siebie - jak ktoś nie ma problemu grać każdą część tej trylogii w innym wymuszonym ustawieniu audio to czemu nie. 

"Recenzje Mass Effect Legendary Edition - remastery naszych marzeń"

"W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Mass Effect Legendary Edition, czyli odświeżonej wersji trylogii z komandorem Shepardem w roli głównej. Krytycy są zachwyceni i zgodnie twierdzą, że jest to jeden z najlepiej wykonanych remasterów."

Nie mam słów... jeżeli pocięty i ocenzurowany remaster dostaje 10/10, to jakim cudem rozszerzony, poprawiony, odnowiony, całkowicie od nowa zdubbingowany z nagranym od nowa soundtrackiem remaster NieR'a dostawał noty po 7-8/10 ? To jakaś kpina i robienie z ludzi debili. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieR to niszowe IP na tzw. Zachodzie a trylogia ME jest wręcz kultowa i sama nostalgia na pewno wpływa na tak wysokie oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, hennepin napisał:

Taa zapewne wszyscy sowicie opłaceni.

W tej branży już nawet nie trzeba być opłacanym. Wystarczy, że studio jest lubiane. 

3 minuty temu, hennepin napisał:

NieR to niszowe IP na tzw. Zachodzie a trylogia ME jest wręcz kultowa i sama nostalgia na pewno wpływa na tak wysokie oceny.

Bez sensu. To powinny być oceny remastera, a nie samej gry. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BioWare nic nie pisze, Walters siedzi cicho, EA Polska nie odpowiada, rodzimi recenzenci udają ślepych i głuchych w ogóle nie zwracając uwagi na problemy językowe a konsolowcy pierwsi lecą po LE kiedy to oni najbardziej są w D z tą edycją bo oni sobie nic nie zmodują.

Trochę komedia ale co tam :) 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Element Wojny napisał:

jeżeli pocięty i ocenzurowany remaster dostaje 10/10,

Chcesz mi powiedziec ze pocieli i ocenzurowali oryginalną trylogie i oni chca za to 250zł ? Cóz pozostaje mi oryginalna trylogia do kolejnego juz ogrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, Element Wojny napisał:

 

Nie mam słów... jeżeli pocięty i ocenzurowany remaster dostaje 10/10, to jakim cudem rozszerzony, poprawiony, odnowiony, całkowicie od nowa zdubbingowany z nagranym od nowa soundtrackiem remaster NieR'a dostawał noty po 7-8/10 ? To jakaś kpina i robienie z ludzi debili. 

nie wiesz?

kasa misiu kasa.

haha predzej  wyrósł by mi kaktus na czole  jak taki hit od EA na chwile przed premeira dostały by po 7/10 w recenzajch  od "obiektywnych".?

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, rambek911 napisał:

Chcesz mi powiedziec ze pocieli i ocenzurowali oryginalną trylogie i oni chca za to 250zł ? Cóz pozostaje mi oryginalna trylogia do kolejnego juz ogrania

Wiadomo że nie ma DLC do ME1; mówili że ocenzurowali shoty tylko związane z tyłkiem Mirandy a teraz się okazuje że nawet ujęcia na dekolt Matki Benezji wycięli. Wszyscy czekają aż ktoś dogra do momentu kiedy Ashley zacznie najeżdżać na obcych i walić te swoje rasistowskie komentarze bo jakoś wszyscy są przekonani że to też wycięli. Każda kobieta z serii która trafiła już do sieci jest zrobiona na brzydszą niż była - ten manewr już zastosowano w Andromedzie - przecież ładna kobieta to seksizm...

https://screenshotcomparison.com/comparison/13939

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Element Wojny napisał:

10/10 ? Serio ? 

Żadna gra z tej trylogii z osobna nigdy nie uzyskała takiej noty, a tutaj za co ją dostała ? Za Lens Flare ? 

I potem weź tu się sugeruj recenzjami...

 

Patrząc jakie obecnie gry dostają 9/10, to ME jak dla mnie to takie 11/10, może nawet 12/10. Inne czasy, inna skala :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
36 minut temu, Element Wojny napisał:

Wiadomo że nie ma DLC do ME1; mówili że ocenzurowali shoty tylko związane z tyłkiem Mirandy a teraz się okazuje że nawet ujęcia na dekolt Matki Benezji wycięli. Wszyscy czekają aż ktoś dogra do momentu kiedy Ashley zacznie najeżdżać na obcych i walić te swoje rasistowskie komentarze bo jakoś wszyscy są przekonani że to też wycięli. Każda kobieta z serii która trafiła już do sieci jest zrobiona na brzydszą niż była - ten manewr już zastosowano w Andromedzie - przecież ładna kobieta to seksizm...

https://screenshotcomparison.com/comparison/13939

Chyba ściągnę... albo dokupię dlcki na promocji o ile jeszcze będą, bo teraz mogą wymusić kupno LE nie dając już promo na DLC albo dadzą kiepską obniżkę.
To co widzę, to woła o pomstę do nieba, bo brak tutaj epitetu do określenia tego co zrobili.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Reddzik napisał:

Chyba ściągnę... albo dokupię dlcki na promocji o ile jeszcze będą, bo teraz mogą wymusić kupno LE nie dając już promo na DLC albo dadzą kiepską obniżkę.

Dokupię ?

Ja na Twoim miejscu nic bym nie dokupywał - ceny DLC do oryginalnej trylogii to jakiś żart. Ściągnij sobie DEMA w wersji Ultimate każdej części. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promocji to bym jakoś przebolał, grę przeszedłem, i aktualnie nie mam parcia na ponowne granie, ale wróciło zainteresowanie ME przez wydanie LE, ale na tyle wiem, że mam od tego trzymać się z daleka!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Już za parę minut będę miał wszystko zmodowane, dajcie mi tylko namiar na jakiś program w którym mogę nagrać filmiki porównawcze.

Jak potrzebowałem zrobić coś podobnego, to skorzystałem z darmowego DaVinci Resolve 
Szybki tutek w 2 minuty ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lis22 napisał:

 

W niektórych aspektach technicznych robi wrażenie, ale czemu twarze dosłownie wszystkich postaci są tak odrealnione ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lis22 napisał:

Mass Effect PL - Remaster 2021 ? #1 - odc.1 ? Premiera | Legendary Edition gameplay po polsku 4K

Wygląda dobrze i z tego co mówi sam Corle1 "przyjemnie dla oczu" 

3 godziny temu, hennepin napisał:

na youtubie tez wysyp recenzji, niemal wszyscy zachwyceni.

Jutro zaczynam zabawę i wreszcie ogram wszystkie dodatki poznając całość fabuły ?

6 godzin temu, kadajo napisał:

Tak sobie przeczytałem na szybko podsumowanie recenzji na Pure i :

"Nawet pomimo faktu, iż "nowe" ME1 i częściowo także ME2, graficznie zjada nieoficjalne mody na śniadanie (w mojej opinii)."

 

Dobrze wiedzieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie przepadałem za tą serią ale cena na ilość godzin potrzebnych na przejście trylogii wydaje się ok.

Na pure piszą, że:

  • Bardzo ładne odświeżenie graficzne zwłaszcza ME1...
  • ... Choć wciąż nie jest to poziom oryginalnego ME3

Czyli graficznie jakoś specjalnie dobrze nie jest i niektóre tekstury straszą.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Element Wojny napisał:

ViewSync - Multiple YouTube Viewer

Po lewej LE, po prawej zmodowany oryginał. 

Polecam wyłączyć dzwięk na LE żeby się nie zlewało. 

 

Kosmos i rozbłysk teleportu czy co to było w LE ładniejsze, reszta na marginalnym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...