Skocz do zawartości
mikolaj612

Mass Effect: Edycja Legendarna

Rekomendowane odpowiedzi

@azgan czy ty jesteś naćpany i straciłeś kontakt z rzeczywistością ? O czym ty piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, kadajo napisał:

@azgan czy ty jesteś naćpany i straciłeś kontakt z rzeczywistością ? O czym ty piszesz?

Cytowałem do czego się odniosłem a druga sprawa to które to te portale są nie obiektywne a które obiektywne? Bo cytujesz coś i nawet źródła nie podejesz żeby można było się do tego ustosunkować.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, hennepin napisał:

Gram od samego rana i jestem wniebowzięty :zakochany:

Na szczęście można ustawić angielski dubbing z angielskimi napisami, tak większość gie ogrywam.

Daj znac jak ME1.

6 godzin temu, azgan napisał:

To z jakiegoś DLC?? Lata temu grałem w pierwsze Mass Effect i już dobrze nie pamiętam. O co tam chodziło?

Ta, dodatek z misjami treningowymi, nic wartego uwagi.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Cytowałem do czego się odniosłem a druga sprawa to które to te portale są nie obiektywne a które obiektywne? Bo cytujesz coś i nawet źródła nie pidejesz żeby można było się do tego ustosunkować.

Źródła nie podałem ale jednak szybko do niego dotarłeś. Ja się ciebie nie czepiam jak ty cytujesz i źródeł nie podajesz.

Jeszcze raz się zapytam, co mają wspólnego zachwyty i wystawianie ocen 10/10 na nieobiektywnych portalach z informacja czy jest 100% polskie spolszczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, kadajo napisał:

Źródła nie podałem ale jednak szybko do niego dotarłeś. Ja się ciebie nie czepiam jak ty cytujesz i źródeł nie podajesz.

 

O czym Ty mówisz :E? Do czego dotarłem? Praktycznie zawsze jak coś istotnego przytaczam to daje link albo piszę gdzie wyczytałem 

 

8 minut temu, kadajo napisał:

Jeszcze raz się zapytam, co mają wspólnego zachwyty i wystawianie ocen 10/10 na nieobiektywnych portalach z informacja czy jest 100% polskie spolszczenie ?

Ja się Ciebie też nie chcę czepiać ale będziesz mi teraz odp. pytaniem na pytanie? Dopiero z dyskusji w temacie wyczytać można było że czekamy aż ktoś z graczy potwierdzi lub też nie jak to jest z tym spolszczeniem a Ty powołujesz się na tekst z jakiejś recenzji (obiektywnej czy nie bo dalej nie wiem?). Pytam bo wątpliwości jest wiele i ogólnie panuje chaos informacyjny.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Element Wojny które DLC z całej trylogii oficjalnie nigdy się nie doczekały spolszczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, kadajo napisał:

@Element Wojny które DLC z całej trylogii oficjalnie nigdy się nie doczekały spolszczenia ?

Według GOL'a dodatki Shadow Broker i Arrival z ME2 (w oryginale używało się fanowskich spolszczeń). 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Myst napisał:

 

Ta, dodatek z misjami treningowymi, nic wartego uwagi.

Dzięki za rozwianie wątpliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

O czym Ty mówisz :E? Do czego dotarłem? Praktycznie zawsze jak coś istotnego przytaczam to daje link albo piszę gdzie wyczytałem 

 

Ja się Ciebie też nie chcę czepiać ale będziesz mi teraz odp. pytaniem na pytanie? Dopiero z dyskusji w temacie wyczytać można było że czekamy aż ktoś z graczy potwierdzi lub też nie jak to jest z tym spolszczeniem a Ty powołujesz się na tekst z jakiejś recenzji (obiektywnej czy nie bo dalej nie wiem?). Pytam bo wątpliwości jest wiele i ogólnie panuje chaos informacyjny.

Myślałem ze lepszy z ciebie Sherlock :E
Nie możemy się dogadać wiec zakończmy nad tym dyskusję na ten moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

@Element Wojny które DLC z całej trylogii oficjalnie nigdy się nie doczekały spolszczenia ?

Arrival i Handlarz cieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Według GOL'a dodatki Shadow Broker i Arrival z ME2.

Ktoś z Was gra już w Mass Effect 2 i mógłby to potwierdzić, sprawdzić? Dziękuję

1 minutę temu, kadajo napisał:

Myślałem ze lepszy z ciebie Sherlock :E
Nie możemy się dogadać wiec zakończmy nad tym dyskusję na ten moment.

Wybacz Przyjacielu ale nie uczę się tych recenzji na pamięć. Po prostu przeglądam je żeby mieć szerszą perspektywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie o to mi chodzi, ja tez nie czytałem wszystkich. I szczerze jak ktoś daje 10/10 to nawet szkoda mi czasu.

A z tym Sherlockiem to chodziło mi o to ze wystarczy skopiować ten tekst co wkleiłem i w google pierwszy link od razu cię prowadzi do recenzji która zacytowałem. ;)

4 minuty temu, azgan napisał:

Wybacz Przyjacielu ale nie uczę się tych recenzji na pamięć. Po prostu przeglądam je żeby mieć szerszą perspektywę.

 

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinnacle Station nic wartego uwagi ? ?

No cóż, jak tam ceniłem sobie swoją dodatkową kwaterę którą dostałem za wygranie misji a jeszcze bardziej komputer, dzięki któremu kupiłem najlepsze itemki w całej grze (niektórych z nich nigdy wcześniej na oczy nie widziałem). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, ODIN85 napisał:

Tylko tytuł przetłumaczyli??

Tylko po co mieliby dawać napisy do DLC w plikach? Ale tego też nikt nie potwierdził bo to opinia jednej osoby. Dopiero jak ktoś dotrze do tych dodatków w ME2 to się dowiemy ale zakładam że wygląda to dokładnie tak samo jak w oryginalnej wersji.

7 minut temu, kadajo napisał:

Nie o to mi chodzi, ja tez nie czytałem wszystkich. I szczerze jak ktoś daje 10/10 to nawet szkoda mi czasu.

A z tym Sherlockiem to chodziło mi o to ze wystarczy skopiować ten tekst co wkleiłem i w google pierwszy link od razu cię prowadzi do recenzji która zacytowałem. ;)

 

I każdy na forum kto przegląda ten temat i co 1s pojawia się jakiś post ma tak robić :E? No i to nadal jest z jakiejś recenzji która dla jeden osoby będzie obiektywna a dla drugiej już nie? Rozmawialiśmy o tym że dla pewności powinno to zostać potwierdzone przez graczy bo jak sam przekonujesz to bardziej wiarygodnego źródła i tego dotyczyło pytanie. Odp. brzmi jeszcze NIE.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, kadajo napisał:

Ok może jednak nie jest tak źle jak pisałem ... chodź 100% pewności nadal nie ma.

7e3df714e1569a475ddbdf006aff11a3.png

No i o tym właśnie mówiłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

DSR w tej edycji legendarnej, w remasterze ME1 nie działa, albo trzeba poczekać aż NV wypuści nowe stery.:szczerbaty: Niby mogę wybrać rozdziałkę 4k, ale gra sama zaraz przywraca domyślne monitora ignorując mój wybór.:szczerbaty: Bosko karwasz twoja twarz.:rozga: Przynajmniej w ME 2 i 3 DSR działa.:rotfl:

Najlepsze jest to, że w remasterze gry z 2007 roku nie działa coś takiego jak DSR - a dla odmiany w remasterze gry "Fahrenheit Indigo Prophecy", czyli gry wydanej pierwotnie na PS2, w czasach gdy myszy wszamały króla Popiela DSR działa!!! (Fakt trzeba najpierw zmienić rozdziałkę monitora na 3840X2560 i wtedy w grze ta rozdzielczość zaskoczy, ale na miłość boską - litości EA! - za remaster "farenhajta" dałem 14zł, a nie 270 karwasz wasza twarz!!!:rozga:). 

EA znowu niezawiodło i :sex: graczy (w tym mnie) bez mydełka, czy innej wazeliny!:rozga:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

W abo za 60zł trzeba było brać.

Po fakcie to ja też jestem mądry - karwasz twoja twarz!:cry::Crash::mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra na PC w ME1 i chce spróbować ustawić oryginalny dubbing z polskimi napisami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pioneer83 napisał:

DSR w tej edycji legendarnej, w remasterze ME1 nie działa, albo trzeba poczekać aż NV wypuści nowe stery.:szczerbaty: Niby mogę wybrać rozdziałkę 4k, ale gra sama zaraz przywraca domyślne monitora ignorując mój wybór.:szczerbaty: Bosko karwasz twoja twarz.:rozga: Przynajmniej w ME 2 i 3 DSR działa.:rotfl:

Najlepsze jest to, że w remasterze gry z 2007 roku nie działa coś takiego jak DSR - a dla odmiany w remasterze gry "Fahrenheit Indigo Prophecy", czyli gry wydanej pierwotnie na PS2, w czasach gdy myszy wszamały króla Popiela DSR działa!!! (Fakt trzeba najpierw zmienić rozdziałkę monitora na 3840X2560 i wtedy w grze ta rozdzielczość zaskoczy, ale na miłość boską - litości EA! - za remaster "farenhajta" dałem 14zł, a nie 270 karwasz wasza twarz!!!:rozga:). 

EA znowu niezawiodło i :sex: graczy (w tym mnie) bez mydełka, czy innej wazeliny!:rozga:

Remember no preorders ? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Element Wojny napisał:

Ktoś gra na PC w ME1 i chce spróbować ustawić oryginalny dubbing z polskimi napisami ?

Do wersji LE by mi się przydało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, brainq napisał:

Do wersji LE by mi się przydało 

A masz zainstalowaną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zainstalowaną oraz zapodaje screen DLC do dwójki może coś wykminisz co które do którego.

 

z3hQDRV.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zrób mi taki screenshot tego ciągu z rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\BioWare\Mass Effect

 

a.jpg

 

 

Wejdz też w Dokumenty/BioWare/MassEffect/Config, otwórz plik BioEngine.INI i zrób mi screenshota tego ciągu:

[Engine.Engine]
NetworkDevice=IpDrv.TcpNetDriver
ConsoleClassName=Engine.Console
GameViewportClientClassName=Engine.GameViewportClient
LocalPlayerClassName=Engine.LocalPlayer
DataStoreClientClassName=Engine.DataStoreClient
Language=PL
bAllowMatureLanguage=FALSE
GameEngine=Engine.GameEngine
EditorEngine=Editor.EditorEngine
UnrealEdEngine=UnrealEd.UnrealEdEngine
Client=WinDrv.WindowsClient
Render=Render.Render
Input=Engine.Input

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz teraz ustawione język polski dubbing i język polski napisy ?

Jeżeli tak to w tym ciągu gdzie masz

LANGUAGE    REG_SZ    pl

zmień na

LANGUAGE   REG_SZ    en

 

Odpal i powiedz czy coś się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...