Skocz do zawartości
mikolaj612

Mass Effect: Edycja Legendarna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym przetopił wszystkie to tyle bym nie dostał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Jak bym przetopił wszystkie to tyle bym nie dostał. 

Że co ? Mi się omni-żel walał w ogromnych ilościach, a przetapiałem tylko totalnie beznadziejne bronie niskiego poziomu, resztę sprzedawałem. 

Może po prostu przechodzisz ME w inny sposób niż ja - ja zawsze wpierw robiłem wszystkie poboczne jakie mogłem, potem Feros, znowu poboczne i dopiero potem Noveria - także jak tam docierałem zawsze miałem od groma omni żelu. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz rację. Udało mi się zebrać 220, ale pozbyłem się wszystkich broni.  A lepsze bronie gdzie mogę znaleźć - są jacyś konkretni handlarze czy zadania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Faktycznie, masz rację. Udało mi się zebrać 220, ale pozbyłem się wszystkich broni.  A lepsze bronie gdzie mogę znaleźć - są jacyś konkretni handlarze czy zadania? 

Zrób DLC Pinnacle Station a z komputera w swoim domu będziesz miał dostęp do broni/armorów najwyższego poziomu.

Poza tym najlepsze graty będziesz znajdował, koniecznie kupuj też we wszystkich sklepach wszystkie licencje jakie znajdziesz i regularnie odwiedzaj gościa co sprzedaje na Normandii i sklep Morlana na Cytadeli. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Grasz na PC czy konsoli ?

Chyba gra na konsoli bo widać że gra na padzie od Xbox. No chyba że gra pc+pad ale kto by w to chciał grać na padzie z własnej woli :D

Edytowane przez DeIntegroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DeIntegroo napisał:

Chyba gra na konsoli bo widać że gra na padzie od Xbox. No chyba że gra pc+pad ale kto by w to chciał grać na padzie z własnej woli :D

No to szkoda, bo gdyby grał na PC to dałbym mu linka do DLC Pinnacle do wersji LE. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

No to szkoda, bo gdyby grał na PC to dałbym mu linka do DLC Pinnacle do wersji LE. 

Tak myślałem że chcesz mu to zaproponować, i właśnie się zastanawiałem czy takie "fabularne" mody idzie wgrać w trakcie rozgrywki do obecnego sejva ?

Edytowane przez DeIntegroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, DeIntegroo napisał:

Tak myślałem że chcesz mu to zaproponować, i właśnie się zastanawiałem czy takie "fabularne" mody idzie wgrać w trakcie rozgrywki do obecnego sejva ?

Tak, bo to jest odrębne DLC które dodaje treści nie zmieniając nic z podstawki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na PC. 

 

obraz-2022-01-10-221304.png

 

To jakiś Polak? :D  Za samo imię już go nie lubię. :E 

Co by się stało gdybym 

 

zabił królową raknii

?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Gram na PC. 

 

obraz-2022-01-10-221304.png

 

To jakiś Polak? :D  Za samo imię już go nie lubię. :E 

Co by się stało gdybym 

  Pokaż ukrytą zawartość

zabił królową raknii

?

Konsekwencje tego wyboru poniesiesz dopiero w Mass Effect 3 ? Także nie ma co spoilerowac ? 

@JaycobOgólnie to ci bardzo zazdroszczę że nie znasz jeszcze tej histori ?Mass Effect 1 jest już trochę drewniane na obecne czasy,ale 2 druga część to już miód ?

Edytowane przez afrikan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, afrikan napisał:

Konsekwencje tego wyboru poniesiesz dopiero w Mass Effect 3 ? Także nie ma co spoilerowac ? 

@JaycobOgólnie to ci bardzo zazdroszczę że nie znasz jeszcze tej histori ?Mass Effect 1 jest już trochę drewniane na obecne czasy,ale 2 druga część to już miód ?

Drewniane, za to nadrabia wieloma rzeczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DeIntegroo napisał:

Drewniane, za to nadrabia wieloma rzeczami :)

Oczywiście ?Ale nowego gracza 1 część może trochę zniechęcić a potem już jest tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem jest drewniane? 

8 godzin temu, afrikan napisał:

@JaycobOgólnie to ci bardzo zazdroszczę że nie znasz jeszcze tej histori ?Mass Effect 1

Nie wiem. Wychodzi na to, jak bym w ogóle nie grał w ten ME,, albo w przeszłości trochę pograłem, ale nie ukończyłem. Czy to może misje z DLC, bo praktycznie nic nie pamiętam. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo drewna mass effect 1 gra mi się wyśmienicie. Nigdy wcześniej nie ogrywałem serii więc pierwszy raz poznaję historię. Mam nadzieje, że dwójka będzie już bardziej nowoczesna ;- D

Jestem na etapie walki z '"matką"

Edytowane przez m1chal3k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, m1chal3k napisał:

Mimo drewna mass effect 1 gra mi się wyśmienicie. Nigdy wcześniej nie ogrywałem serii więc pierwszy raz poznaję historię. Mam nadzieje, że dwójka będzie już bardziej nowoczesna ;- D

Jestem na etapie walki z '"matką"

Również ogrywam jedynke, z braku czasu trochę mi to zajmie ale jest na prawde super.

Szkoda tylko że jest taka drewniana :E

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 godzin temu, Element Wojny napisał:

No to szkoda, bo gdyby grał na PC to dałbym mu linka do DLC Pinnacle do wersji LE. 

A ja bardzo chętnie skorzystam. Poproszę o linka jeśli można.:respect:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Pioneer83 napisał:

A ja bardzo chętnie skorzystam. Poproszę o linka jeśli można.:respect:

Pinnacle Station DLC at Mass Effect Legendary Edition Nexus - Mods and community (nexusmods.com)

Mod jest spolszczony (napisy). 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam ten temat to mam wielką ochotę pograć w ME :D Ale muszę się jeszcze wstrzymać bo właśnie rozpocząłem Disco Elysium i się wciągam dopiero ? Shepard, czekaj na mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zrobiłem dobrze ale oszczędziłem Pana robaka i Wrexa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, m1chal3k napisał:

Nie wiem czy zrobiłem dobrze ale oszczędziłem Pana robaka i Wrexa ??

Dzięki temu w ME2 spotkasz pana Robaka a oszczędzenie Wrexa to najlepsze co mogłeś zrobić - bez niego ta trylogia nie ma żadnego sensu, a jego następca w ME2/ME3 to dekiel totalny :D 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Dzięki temu w ME2 spotkasz pana Robaka a oszczędzenie Wrexa to najlepsze co mogłeś zrobić - bez niego ta trylogia nie ma żadnego sensu, a jego następca w ME2/ME3 to dekiel totalny :D 

Ja go odstrzeliłem jak kiedyś grałem bo o ile dobrze pamiętam nie dawał za bardzo wyboru. W wyborze przy oszczędzeniu go to chyba Shepard wychodził na leszcza który dał sobą pomiatać. Przynajmniej tak to zapamiętałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DeIntegroo napisał:

Ja go odstrzeliłem jak kiedyś grałem bo o ile dobrze pamiętam nie dawał za bardzo wyboru. W wyborze przy oszczędzeniu go to chyba Shepard wychodził na leszcza który dał sobą pomiatać. Przynajmniej tak to zapamiętałem :D

Jak pójdziesz do Pana Robaka z Wrexem to on odstrzeli mu głowę zanim zdążysz zareagować; natomiast jak pójdziesz bez Wrexa to możesz z Robakiem pogadać, parę razy go uderzyć a potem zabić/wypuścić wedle uznania. A to czy leszcz czy nie zależy jak i kim grasz. Jak grasz facetem paragonem to jesteś leszcz totalny, ale gdy kobietą renegatem to mega sprawa - a wszystko za sprawą świetnego dubbingu Jennifer Hale. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Element Wojny napisał:

Jak pójdziesz do Pana Robaka z Wrexem to on odstrzeli mu głowę zanim zdążysz zareagować; natomiast jak pójdziesz bez Wrexa to możesz z Robakiem pogadać, parę razy go uderzyć a potem zabić/wypuścić wedle uznania. A to czy leszcz czy nie zależy jak i kim grasz. Jak grasz facetem paragonem to jesteś leszcz totalny, ale gdy kobietą renegatem to mega sprawa - a wszystko za sprawą świetnego dubbingu Jennifer Hale. 

Czekaj czekaj.. Teraz mi uświadomiłeś że kompletnie nie pamiętam gierki albo jak grałem kiedyś (Grałem tylko w 1 część), to poprowadziłem wszystko w złym kierunku. W ogóle nie wiem kto to Pan Robak xd pamiętam że po prostu była konfrontacja na lini Wrex-Shepard (Rozchodziło się o lek chyba na bezpłodność ale to kolidowało z misją Sheparda?) i sprawa była postawiona tak że wypadało go po prostu zabić ? 

Chyba miałem te "dobre wybory" (facet). Ale to przecież chyba nie wybiera się z góry czy paragon czy renegat tylko od wyborów zależy?

PS. z każdym postem mam coraz większą ochotę zagrać :D

PS2. @Element Wojny Używasz jakieś launchera specjalnego do modów?

Edytowane przez DeIntegroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...