Skocz do zawartości
Stjepan

Starfield temat oficjany

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MaxaM napisał:

A może warto samemu zagrać?

Tyle się naczytałem tu na forum jakim crapem jest Starfiled, a po odpaleniu zaskoczenie ;) 

To był sarkazm ;) 

Inny użytkownik w ten sposób się tu zes*al. 🤷

Godzinę temu, MaxaM napisał:

Śmiejecie się z generycznych planet, ale kto każde wam je zwiedzać jak się nie podoba?

Ja szczerze ani na jednej nie bylem. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Godlike_(UT) napisał:

Przypomniał mi się pewien nagłówek z Gola z przed premiery:

„Najlepsze skały w grach” - fani zachwycają się kamiennymi formacjami w Starfieldzie

No i się pytam gdzie są te skały? 

Daj mi 20k pln to napisze, ze to nie tylko sa najlepsze skaly w grach ale i w calej galaktyce! ;) 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, amsztel napisał:

Daj mi 20k pln to napisze

To nawet jest inaczej - napisz coś nie tak a następnym razem nie dostaniesz gry do testów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, wrobel_krk napisał:

To nawet jest inaczej - napisz coś nie tak a następnym razem nie dostaniesz gry do testów

i co rura zmiękła? Zmiękła. Najlepsze kamienne formacje. Powiem tak co oni tam biorą bo na pewno nie tylko kluczyki od wydawców. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, wrobel_krk napisał:

Myslisz, ze GOL nie moze sobie pozwolic na kupno gry do testow? :) Oczywiscie, ze tak. Tyle, ze takie portale, ktore maja potencjalnie spory wplyw na przychody generowane przez gre w danym kraju - dostaja duzo wiecej niz tylko gre za free.

I wydawca jest zadowolony i redakcja rozniez - obie strony czerpia z tego wyrazne finansowe korzysci. Moze poza graczami, ktorych sie mami z kazdej mozliwej strony byle by tylko wygenerowac wiekszy przychod ze sprzedazy danego tytulu lub tez wejsc na strone i potencjalnych klikniec w reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupno to nie problem, problem to miec dostep przed innymi. Przeciez wszystkie serwisy jak i youtuberzy zyja z klikow (wyswietlenia,reklama, etc), jak masz cos wczesniej to bedziesz miec tysiace/miliony wyswietlen a jak sie spoznisz do zabawy to juz ilosc wyswietlen spada na pysk.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sami im nabijacie wyświetlenia.... Ja tych recenzji dużych portali od dawna nie oglądam, ściek i nic poza tym. 

• Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak samo nie oglądam już Rojów itp, co popularniejszy Youtuber bierze kasę i kłamie bez mrugnięcia okiem.

• Podsumowanie gry przez R$ja: "Starfield dowiózł" "ode mnie 9/10" i najlepsze "Pretendent do gry roku" 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, bbandi napisał:

Ja tak samo nie oglądam już Rojów itp, co popularniejszy Youtuber bierze kasę i kłamie bez mrugnięcia okiem.

• Podsumowanie gry przez R$ja: "Starfield dowiózł" "ode mnie 9/10" i najlepsze "Pretendent do gry roku" 😄

Kłamiąca gadająca głowa z Yutuba? Stare, znałem.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra roku to jest BG3 za całokształt a Starfield to jest Fallout w kosmosie. Obiektywnie 6/10 nie obiektywnie 8/10. 

• Like 2
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lukadd napisał:

A tak ogólnie nie ma co koloryzować nawalili setki planet które w znacznej większości wyglądają jak z ery PS3 :E To w końcu gra o eksploracjacji. Więc co? mam nie lądować na tych planetach, a jak wyląduje to zamknąć oczy i udawać, że nie widzę co tam się odwaliło :E Znaczna część gry niestety to bieda graficzną, a wręcz totalne niedoróbki.

A kto powiedział, że gra polega na eksploracji planet i to jest główny content gry? Jak chcesz odkrywać planety, to graj w NMS ;) 

Ja ciągle gram skupiając się na zadaniach (chyba tak się gra w fabularne gry? :D) i jeszcze nikt mnie nie zmusił aby wybrać się na generyczną planetę i nie czuję potrzeby latać na nie, w sumie nawet nie chcę ;) 

Szukacie problemu, gdzie nie ma ;) 

Edytowane przez MaxaM
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, MaxaM napisał:

A kto powiedział, że gra polega na eksploracji planet i to jest główny content gry? Jak chcesz odkrywać planety, to graj w NMS ;) 

Ja ciągle gram skupiając się na zadaniach (chyba tak się gra w fabularne gry? :D) i jeszcze nikt mnie nie zmusił aby wybrać się na generyczną planetę i nie czuję potrzeby latać na nie, w sumie nawet nie chcę ;) 

No jak to kto? Bethesda tak mówiła ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MaxaM napisał:

Ja ciągle gram skupiając się na zadaniach i jeszcze nikt mnie nie zmusił aby wybrać się na generyczną planetę i nie czuję potrzeby latać na nie ;) 

Albo punktujemy problemy, ktore juz istnieja. Na poprzedniej stronie opisalem moje wrazenia po ~20h grania. I nie uwazam, zeby to byla slaba gra.

Ale false marketingu, klamstw i przekupywania recenzji oplacania zwodniczych reklam oraz tupetu Todda nie wybaczam. Wg mnie takie rzeczy trzeba pietnowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupgraduj peceta zamiast siać ferment :E

• Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MaxaM napisał:

Ja ciągle gram skupiając się na zadaniach i jeszcze nikt mnie nie zmusił aby wybrać się na generyczną planetę i nie czuję potrzeby latać na nie ;) 

Gra RPG, ogólnie polega również na eksploracji. No bo jakby inaczej :E

Pierwsza misja jak murzyn oddaje nam statek, lecisz na generyczną planetę :E Sam z niej screeny wrzucałem jak to badziewnie wygląda i działa.

Zaraz następnie lecisz do NA I kolejna generyczna okropnie wyglądająca planeta, do tego wykonanie miasta znajdującego się na niej to jakaś totwlna patofuszerka itd. 

Lecisz dalej, gadasz z gostkiem z jakiejś frakcji. Spoko loko chcesz do nas dołączyć to się wykaż i wybierz sobie jakąś misję z automatu obok. Ok idę i wybieram, rozwalić jakiegoś gostka na planecie X. Lecę ląduję i co widzę? Kolejna kupiasta planeta na której wylądowałem :E

Wy chyba w inną grę gracie :E

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To być może coś mnie ominęło z marketingu, bo nie nastawiałem się na takie coś ;) 

9 minut temu, lukadd napisał:

Pierwsza misja jak murzyn oddaje nam statek, lecisz na generyczną planetę :E Sam z niej screeny wrzucałem jak to badziewnie wygląda i działa.

No tak, a gdyby to była inna gra, to byłaby tylko sama baza i korytarz do niej, ala Andromeda i misja startowa i już byłoby wszystko elegancko? 

Misja polegała na chodzeniu po bazie, a nie po planecie odkrywając znaczniki ;) 

Tu masz otoczkę robiącą imersję i źle, bo jest, nie dogodzić ;) 

Edytowane przez MaxaM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, lukadd napisał:

Gra RPG, ogólnie polega również na eksploracji. No bo jakby inaczej :E

Zaraz następnie lecisz do NA I kolejna generyczna okropnie wyglądająca planeta, do tego wykonanie miasta znajdującego się na niej to jakaś totwlna patofuszerka itd. 

Lecisz dalej, gadasz z gostkiem z jakiejś frakcji. Spoko loko chcesz do nas dołączyć to się wykaż i wybierz sobie jakąś misję z automatu obok. Ok idę i wybieram, rozwalić jakiegoś gostka na planecie X. Lecę ląduję i co widzę? Kolejna kupiasta planeta na której wylądowałem :E

Wy chyba w inną grę gracie :E

Wiesz my mamy wyobraźnie i używki :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Art385 napisał:

Zupgraduj peceta zamiast siać ferment :E

Racja. Todd mowil, ze trzeba wymienic bieda-kompa jesli gra nie chodzi dobrze!

4090 nie daje rady w 1440p wiec chyba zamowie od razu dwie :E 

PS. A nie, czekaj. Przeciez nie ma wsparcia SLI :E 

1 minutę temu, MaxaM napisał:

To być może coś mnie ominęło z marketingu, bo nie nastawiałem się na takie coś ;) 

Nie slyszales hasla Todda: "A THOUSAND PLANETS!"? :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno jest pewne, nonamowe studio bez budżetu na marketing padło by z taką produkcją w tydzień, nie wiem czy słyszeliście że Volition zamknęli (ci od Saint Row) a ta nowa ich gra wygląda lepiej niż Starfield, po prostu Betha przeznaczyła ogromny budżet żeby media się pozytywnie wypowiadały na temat ich gry jeszcze przed premierą i efekt osiągnęli. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, amsztel napisał:

Nie slyszales hasla Todda: "A THOUSAND PLANETS!"? :E 

Jasne, ale dla mnie takie hasło równa się automatycznie z generowanym światem. Od razu wiedziałem, że będą nudy na nich i to tylko otoczka do właściwej gry ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba że dla Bethesdy księżyc czy planeta to wszystko jedno, bo z tego co zauważyłem to spora część obiektów do zwiedzenia to są księżyce, ciekawe czy da się wylądować na Calisto i jak tam grafika :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Art385 napisał:

Wiesz my mamy wyobraźnie i używki :E

A ty myślisz, że jak ja gram? Bez sety nie siadam do kompa przed odpaleniem tej gry. Dzisiaj chyba coś palącego se zapodam :E Moze będzie lepiej.

Ogólnie świetnie to podsumowałeś w wcześniejszym poście, obiektywnie 6/10, dla fana Beth nieobiektywnie 8/10.

Ja sam mogę na tą grę jedynie obiektywnie spojrzeć, bez przymykania oka na rażące niedoróbki nie jestem jakimś fanem ich gier, mimo, że oczywiście je znam i grałem.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, amsztel napisał:

Racja. Todd mowil, ze trzeba wymienic bieda-kompa jesli gra nie chodzi dobrze!

4090 nie daje rady w 1440p wiec chyba zamowie od razu dwie :E 

PS. A nie, czekaj. Przeciez nie ma wsparcia SLI :E 

Ja jak zobaczyłem niskie 50fps w akilli albo niskie 50 fps po wyjściu z Loży jak się ściemni to śmiechłem. Próbowałem nawet pogonić CPU i ram tak w opór i nope to nie cpu. Potem kontrast gdzie w zamkniętych lokacjach masz 90-120fps a wyglądają znacznie lepiej. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Art385 napisał:

Ja jak zobaczyłem niskie 50fps w akilli albo niskie 50 fps po wyjściu z Loży jak się ściemni to śmiechłem. Próbowałem nawet pogonić CPU i ram tak w opór i nope to nie cpu. Potem kontrast gdzie w zamkniętych lokacjach masz 90-120fps a wyglądają znacznie lepiej. 

Może wyłącz Ray Tracing?:diable:

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi