Skocz do zawartości
Arek19021

Dysk Toshiba p300 1 tb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wie ktos co może byc powodem glosniej pracy tego dysku? Ciągle klekotanie,chrobotanie itd. dysk byl kupiony nowy i takie dzwieki wydaje on od samego początku. Rozumiem,ze dysk hdd jest glosny,ale naprawdę nie wiem czy wszystko jest z nim ok, do tego ten dźwięk jest strasznie frustrujacy,az sie nie ma ochoty pc odpalac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to dysk z systemem to niestety tak będzie, te dyski nadają się jedynie na magazyny danych. Ta seria dysków nie należy do najcichszych. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź. Osobiście nie wyobrażam sobie pracy przy takim dysku. Jestescie w stanie cos polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na system to najlepiej dobry SSD jak Crucial MX500 albo Samsung 860EVO, a tamten HDD zostawisz na magazyn. Instalowanie systemu na HDD to dzisiaj nieporozumienie. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2020 o 19:38, grzela300 napisał:

Na system to najlepiej dobry SSD jak Crucial MX500 albo Samsung 860EVO, a tamten HDD zostawisz na magazyn. Instalowanie systemu na HDD to dzisiaj nieporozumienie. 

100% zgody. SSD na system + HDD na magazyn.

P.s. Mam P300 (jako magazyn) i nie mam się do czego doczepić. No ale jest to magazyn więc nie musi pracować cały czas tak jak dysk systemowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie klikał niemiłosiernie głośno. Odesłałem na rękojmię i dostałem nowy i od roku jest wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...