Skocz do zawartości
Drjoshimura

zaufany posiadacz RTX 3090

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję zaufanego posiadacza karty graficznej RTX 3090 w celu aktywacji Gry na geforce expirence ponieważ dostałem kod a mam rtx 2070 super i nie spełniam wymagań aktywacyjnych tej gry, czy ktoś mi może pomoc i zrobić to dla mnie 

Zalogować się na moje konto geforce expierence wpisać kod podany przeze mnie po wcześniejszym dogadaniu na PW i to wszystko oczywiście warunek posiadać RTX 3090 xdd 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio o tym, że na 1 karcie można aktywować tylko 1 kod. Dlatego jak dostanę swojego coda i go aktywuję, mogę sprawdzić czy można aktywować 2 grę na innym koncie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie pomogę. 

Przypomniało mi się, że jak brałem 1080ti od Asusa w komputroniku . Czekałem dość długo na zamówienie, ale kody dostałem od ręki na grę nr 1 którą aktywowałem a po tym jak dostałem kartę gdzie data realizacji była inna i łapałem się na promocję nr 2 udało mi się go też aktywować. Szkoda, że teraz są blokady  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Nie można.

a skąd ty to wiesz? 

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Jak Cod to mogę pomóc.

Ciekawi mnie czy jesteś zaufanym posiadaczem skoro pierwsze pytasz o grę, a w drugiej odpowiedzi piszesz że jak cod to możesz pomóc ?? 

Ale skoro chcesz pomóc to ci zaufam.. najwyżej stracisz zaufanie użytkowników forum.. 

2 godziny temu, RozQ napisał:

No to nie pomogę. 

Przypomniało mi się, że jak brałem 1080ti od Asusa w komputroniku . Czekałem dość długo na zamówienie, ale kody dostałem od ręki na grę nr 1 którą aktywowałem a po tym jak dostałem kartę gdzie data realizacji była inna i łapałem się na promocję nr 2 udało mi się go też aktywować. Szkoda, że teraz są blokady  

myślę że blokada jest ale nie na karcie tylko na koncie Geforce Expierence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktywuje swoją grę mogę spróbować pomóc przy Twojej, ja będę miał Coda jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RozQ napisał:

Jeśli aktywuje swoją grę mogę spróbować pomóc przy Twojej, ja będę miał Coda jak coś

No chyba tak zrobimy ponieważ u niego w opisie nawet nie ma 3090 tylko 3080  a kiedy dostaniesz? m,niej wiecej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 lub 17 nie pamiętam kiedy zgłosiłem a robią to po 14 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, RozQ napisał:

16 lub 17 nie pamiętam kiedy zgłosiłem a robią to po 14 dniach.

16-17 zgłosiłeś czy już bedzie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta przyszła 2 ale nie pamiętam czy zarejestrowałem ja tego samego dnia czy 3. Od rejestracji mija 14 dni i wysyłają kod do aktywacji. Przynajmniej Komputronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod który był dołączony do 3090 można aktywować również na 3080 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2020 o 22:32, dawidoxx napisał:

Kod który był dołączony do 3090 można aktywować również na 3080 

pasuje 

@ODIN85 to dawaj na priv

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba ty raczej szukasz kogoś, kto ci zaufa i udostępni swój komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Drjoshimura napisał:

Dopiszę że chcę to zrobić na AnyDesku albo jakiś teamwivier? 

Jakie wymagania :E to nie Odin ma konto od 3 września tylko Ty.. 

Jeszcze z TW i grzebaniem u niego na kompie.. powodzenia gościu :D 

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Jakie wymagania :E to nie Odin ma konto od 3 września tylko Ty i wątpie ze da Ci dostęp do TW abyś mógł sobie popatrzeć jak Ci aktywuje klucz :D

na anydesku moge skopiować sobie klucz ze swojego pc na jego i on go nie musi widzieć rozumiesz? jak nie dziś to za rok znajdę ja nie mam złych zamiarów a skad mam wiedziec czy odin który miał coda wypytuje sie o coda i sprzedał  coda nie dziwne? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok to sobie na ten klucz jedynie bedziesz mogł popatrzeć :E

Nikt przy zdrowych zmysłach nie da Ci dostępu do sesji abys mógł mu przelecieć wszystkie pliki na kompie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SebastianFM napisał:

Teraz to chyba ty raczej szukasz kogoś, kto ci zaufa i udostępni swój komputer?

no dobra niechaj tak bedzie ze to ja szukam XD. 

Teraz, dawidoxx napisał:

Za rok to sobie na ten klucz jedynie bedziesz mogł popatrzeć :E

Nikt przy zdrowych zmysłach nie da Ci dostępu do sesji abys mógł mu przelecieć wszystkie pliki na kompie  :D

bardzo bym chciał umieć robić takie rzeczy w  sekundę bo jestem zwykłym randomem i zawsze można rozłączyuć sesje 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się cieszyć ze w ogole ktokolwiek z amperem zaoferował Ci pomoc i poświeci swojego slota do aktywacji gry (możesz aktywować tylko jedną grę na karcie w zależności od promocji) a nie wymyślasz jakieś zdalne pulpity, udostępnianie kompa 

 

  

12 minut temu, Drjoshimura napisał:

na anydesku moge skopiować sobie klucz ze swojego pc na jego i on go nie musi widzieć rozumiesz? 

 

Co jeszcze mógłbyś skopiować aby on nie widział? :E:E:E

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie jest to bardzo ciężki temat, bo na początku w sumie nic nie powiedziałem o anydesku bo nawet sam na to nie wpadłem. Używam anydeska do firmy by pracować zdalnie z drugiego pc. Wiem że tam mam możliwość skopiowania np. Kodu gry ze swojego komputera do komputera z którym jestem połączony w sesji, Dlatego chciałbym zrobić to przez anydeska bo będzie legit. Rozumiem obawy hackerskie i tak samo wy musicie zrozumieć moje obawy że co z tego że gość ma długo konto na forum.. ? a ja krótko ( okej jest to jakieś zaufanie bo może mu zależeć na tym zaufaniu ) Lecz ja wydałem na gierkę 50% mniej kaski niż bym miał wydawać 150% jeśli ten gość mnie oszuka a co złamie regulamin? jeśli mnie w chuja zrobi ? no nie? powie wyjebane mam i ez i dalej bedzie używać forum i będzie ludziom czymś pomagać? proste? nie wiem co jest gorsze.. zależy mi na tej pomocy. ale też nie chce jej nadszarpywać żebyście myśleli że ja chce jakieś pliki wam z kompa wyciągać, skoro ja nawet kompa sobie nie umiem naprawić XD LOL zobaczcie moje posty XD no ale wiadomo każdy ma swój mózg i wybierze co dla niego dobre 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam olać tego goscia ;)

Wystaw na allegro aukcje ze szukasz osoby co Ci aktywuje gre powiedzmy za stówkę ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to jakaś paranoja i tragifarsa i powinien być usunięty lub zamknięty przez moderatora, nie do tego to forum służy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do aktywacji poza kodem trzeba dać dane do konta act lub ubi zależy od gry. Kwestia zaufania, na forum siedzę już dość długo ostatnio sprzedawałem graty i osoba która mi zaufała i w wysłała kasę w ciemno towar zamówiony otrzymała.

Dostępu do swojego komputera nie dam bo mam tam dane które są warte dużo więcej niż kod do gry. 

Ewentualnie kup 3080 albo 90 i oddaj po aktywacji swojego kodu który masz, 100% pewności ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...