Skocz do zawartości
kuba426

Ath ad700x, ps4/pc, co do tego? +\- 700zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegos czasu czytam, szukam informacji jaki dac bylby dobry do moich ad700x i oczywiscie im wiecej czytam tym mniej wiem. Jakis czas temu mialem astro mixamp, ale dalem koledze bo stwierdzilem, ze juz nie potrzebuje.

Teraz natomiast nadszedl czas, ze jednak bede potrzebowal bo zaczalem znowu grac i nie wiem za bardzo w, ktora strone pojsc.

Otoz mam kilka wymagan co do tego: napewno chcialbym, zeby dac/amp byl podlaczony do komputera i konsoli jednoczesnie, nie chce mi sie przelaczac kabli jesli bede gral raz na konsoli, a raz na pc. ( jesli mocno ograniczy to opcje wyboru to mozna to zmienic?).

Nie bardzo interesuja mnie cyfrowe polepszacze dzwieku, 7.1 i jakies specjalistyczne tryby, chcialbym, zeby gralo to jak najbardziej naturalnie.

Mikrofonu narazie nie mam do grania online bo raczej nie trace na to czasu, ale nie wykluczam takiej mozliwosci przy nowym bf’ie. Czyli jakas opcja podlaczenia mikrofonu wchodzi w gre.

Gram ogolnie we wszystko, od fps przez rts do rpg.

Zestaw bylby wykorzystywany rowniez do sluchania muzyki, muzyka jakiej slucham to przedewszystkim muzyka elektroniczna, nie przepadam za bardzo za ogromnym basem, zalezy mi na tym, zeby gralo czysto i dynamicznie.

Mysle, ze narazie to wszystko, reszta wyjdzie w „praniu”, dziekuje za poswiecony mi czas, pozdrawiam.

Edytowane przez kuba426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • FuryGPU - pojedynczy użytkownik opracował od podstaw własną kartę graficzną. Zaskakująco dobrze radzi sobie z grą Quake Ja mam wielki szacunek dla takich napaleńców, co ja umiem sam zrobić, ratuję stare komputery/laptopy/tablety/smartfony ze śmietnika i przywracam je do życia. Te które się nadają oczywiście  
    • Obie konstrukcje mają swoje zady i walety. Najlepiej przeanalizuj jakie masz potrzeby, popatrz testy i wybierz konstrukcje Ci odpowiadającą. Tutaj istotny jest indywidualizm. Podpowiem, że karta zielonych będzie lepsza do tytułów z RT.
    • Akurat panowie gram głównie na słuchawkach albo na głośnych głośnikach więc i tak nie słyszę chłodzenia więc raczej i tak jesli chodzi o chłodzenia to zostanę przy czymś za 200-300 zł max
    • U nas było powszechne oburzenie kiedy notorycznego oszusta z OLX skazano na 20 lat więzienia... takie kary powinny być za oszustwa/przestępstwa finansowe(w zależności od skali od kilku lat do nawet do dożywocia, jak w USA w przypadku piramid finansowych). Można się tylko domyślać ile tragedii życiowych spowodował taki bandzior(w białych rękawiczkach). Taki Marcin P. i jego małżonka nigdy nie powinni opuścić zakładu karnego.
    • No i to jest smutne, bo rozłożenie na lata pozwala myśleć, że pewnie pojawi się jakaś technologia, tanie magazyny ttd, Bo przy obecnych ja tego "net zero" nie bardzo widzę. Te jebnie, a jedyna dobra rzecz w tym, że pewnie nie dożyję najgorszego. Np. peerelowskie budownictwo (choć to z lat 90 nie lepsze). Wiadomo, można dokładać styropianu na ściany i lepsze okna, ale z wentylacją grawitacyjną czy układem pewnych rzeczy nie przeskoczysz bez wyburzenia i zbudowania na nowo. A tak mieszkają miliony ludzi. I nawet jak im pomontujesz pompy ciepła i sieć elektryczna tu uciągnie, to one będą ciągnąć gigawaty i z czegoś trzeba te gigawaty wygenerować, najwięcej w chłodnie i długie zimowe noce.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...