Skocz do zawartości
Sawyer1916

Logowanie do Epica - weryfikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam problem z epiciem.

Znam nazwę użytkownika, znam hasło, znam maila. Ale nie znam hasła do maila, a apka prosi o weryfikację gdyż wykryła nowe urządzenie.

Da się to obejść? Support epica jest wyrozumiały na takie rzeczy? Czy nie? Potrzebuję się zalogować na to właśnie konto, bo uzbierałem tam fajną listę darmowych tytułów ;) (GTA 5, Sherlock, AC Syndicate). Da się to jakoś obejść?

Zna człowiek hasło i login, a i tak się do swojego konta nie może dostać, ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej to chyba będzie zresetować hasło do maila, aby odzyskać do niego dostęp. Problem się rozwiąże :)

Support Epica raczej nie będzie skłonny pomóc, bo będą podejrzewać, że nie jesteś właścicielem konta skoro nie masz dostępu do maila, który jest zabezpieczeniem

Edytowane przez JohnyWol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zresetować hasło, nie znając starego? Na pewno dostępu do pomocniczych maili też nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej masz problem. Pisz do supportu jak podałeś prawdziwe dane podczas rejestracji i przeprowadzałeś jakieś płatności przy użyciu swojej karty na tej platformie to być może jest jakaś szansa odzyskania konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Barak12345 napisał:

Jak zresetować hasło, nie znając starego? Na pewno dostępu do pomocniczych maili też nie mam :)

O tym, że nie nie znasz też hasła do maila pomocniczego nie wspomniałeś. Dla mnie to trochę dziwne, że nie znasz hasła ani do maila głównego, ani pomocniczego. No i masz problem na własne życzenie. Tak jak pisał @lukadd, możesz próbować wysyłając do supportu jakieś potwierdzenie płatności. Inaczej będzie ciężko, bo nie jesteś w stanie udowodnić, że jesteś faktycznie posiadaczem konta, a sam adres mailowy bez możliwości zalogowania się na skrzynkę to za mało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień mailuję dziś z Epiciem i jestem lekkim optymistą. Wprawdzie na początku trochę kręcili nosem, że nie mam dostępu do maila i to wp powinna mi pomóc, ale obecnie starają się bez maila potwierdzić, że konto jest moje [również bez płatności kartą za gry, co też utrudnia sprawę]. W każdym razie nawet jeśli nie odzyskam konta, to przynajmniej Epic robił wszystko, bym je odzyskał i wina będzie moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatecznie odzyskałem swoje konto, Epic zmienił mi maila.

 

Tak więc jeśli kogoś coś takiego spotka w przyszłości, nie traćcie nadziei ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...