Skocz do zawartości
Witaminka99

Dziwna sprawa , proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dziwną wiadomość i nie wiem co robić , mam w play i póki co się nie odzywają co do tego , miał ktoś tak lub podobny SMS jak ten--> "Dzien dobry, przypominamy, ze od 13-tego doladowania wartosc Twojej minimalnej kwoty kontraktowej wyniesie 80zl. Aby dalej doladowywac sie dotychczasowa kwota 40zl, wydluz okres umowy o kolejne 12 miesiecy (lacznie 36m-cy) odpowiadajac SMS-em o tresci: TAK"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa próba oszustwa - odpowiadając na taki SMS tak jakby "podpisujesz się" inblanco w sumie nie wiadomo pod czym - np. płatną usługą sms.

Jeżeli nie masz intuicji czemu ufać a czemu nie, to poczytaj artykuły na np. niebezpieczniku - opisują typowe przypadki oszustw, ale także jak się zabezpieczać i na co uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm , Play mi odpisał że tak mam w umowie xd A nic na ten temat nie zostałem wcześniej poinformowany ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałeś się faktycznie z playem? Masz niezależne potwierdzenie że ten sms to od nich?

I masz coś takiego w umowie? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ch*** mnie zrobiono , tak mam w umowie ? I jak doładujesz konto za to 80 zł to i tak Ci zabierają całą kwotę i te same pakiety co przy 40 ? A te pakiety to no limit rozmowy i 4 GB internetu. Sku****** ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz tam wszystko w umowie i regulaminie. Wystarczyło nawet wrzucić w Google "doladowania wartosc Twojej minimalnej kwoty kontraktowej wyniesie" i znajduje wszystko - łącznie z:

"Witaj, jeśli zawarłaś Umowę w Ofercie Formuła MIX Elastyczna to zgodnie z warunkami Umowy zobowiązałaś się do 12 doładowań kwotą 50 zł oraz 12 doładowań na kwotę 100 zł. Te ostatnie 12 doładowań, możesz zmienić odpowiadając na SMSa, wtedy zostanie to zamienione na 24 doładowania kwotą 50 zł. Łącznie 36 doładowań za 50 zł."

Następnym razem trzeba czytać o się podpisuje albo zapytać konsultanta jak się nie chce czytać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...