Skocz do zawartości
DyndaS

MSI Z490 - jakie mobo?

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mimuszek napisał:

ale tutaj ?? :

https://www.epicgames.com/store/pl/product/assassins-creed-valhalla/home#editions

mi pokazuje standard edition za 207,50 ( 250 - 17% )  ?

 

 

Zalogowales sie? Kazdy zarejestrowany uzytkownik EGS dostal kupon 40pln do wykorzystania. Wystarczy, ze dodasz jakakolwiek gre do koszyka i od razu automatycznie wskakuje Tobie obnizka o ten kupon. W przypadku AC:V to jest 207.50 - 40 = 167.5 :)

Capture.JPG.a7c9bb7c61c32493f590e5a115a4f691.JPG

Edytowane przez amsztel
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz ! teraz wszystko jasne :) to faktycznie..

50zeta za kod od MSI można dać   :biggrinsanta:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mamona z cashbacku MSi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, czy ktos kupowal mobo / CPU na dwie osobne faktury / rachunki czy musi byc mobo+CPU na jednej fakturze razem (oczywiscie rachunek na ten same dane)?
W regulaminie widze tylko, ze musi to być od jednego (tego samego) sprzedawcy, natomiast nie wiem jak MSI do tego pozniej podchodzi.

"Z zastrzeżeniem co do pełnej zgodności z niniejszymi Warunkami i Regulaminem Promocji („Regulamin i Warunki Promocji”), należy zakupić jedną (1) nową, biorącą udział w promocji płytę główną z serii MSI Z490 wraz z procesorem Intela 10. generacji lub zakupić jedną (1) nową, biorącą udział w promocji płytę główną z serii MSI B460 wraz z procesorem Intela 10. generacji (patrz: poniższa tabela kwalifikujących się produktów) (w każdej, dowolnej kombinacji określanej tu: jako zestaw „Duo Combo”) u jednego z uczestniczących w promocji partnerów MSI"

 

Edytowane przez E57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zdjęć numerów seryjnych odnośnie świątecznego cashbacku. Jeśli chodzi o płytę to numer jest na złączu 24 pin i rozumiem, że zdjęcie tego trzeba zrobić. Natomiast pytanie jest o procesor. Wystarczy zrobić nalepki z pudełka, czy z procesora trzeba (bo zdaje się tam też z boku jest sn nabity), bo nie bardzo mi się chce cooler zdejmować :)

Edytowane przez vegetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, vegetto napisał:

Jeśli chodzi o płytę to numer jest na złączu 24 pin i rozumiem, że zdjęcie tego trzeba zrobić.

Numer seryjny jest na pudełku. Na PCB znalazłem jakiś kod kreskowy koło slotów na Ram i tego zrobiłem zdjęcie oprócz zdjęcia z pudełka. ALe ten kod jest inny, niż SN z pudełka. Naprawdę jest SN na złączu 24 pin? Będę musiał znowu otwierać budę, a niech to.

Edytowane przez wamak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wamak napisał:

 Naprawdę jest SN na złączu 24 pin? Będę musiał znowu otwierać budę, a niech to.

Jest i wymagają zdjęcie tego miejsca, SN jest tam identyczny jak na pudełku. Mnie ciekawi co z procesorem, numery są tylko na pudełku.

Edytowane przez Mateusz31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie było na złączu 24 pin. Musiałem płytę wyciągać, aby się tam dostać.

Ja zrobiłem zdjęcie zarówno procka, jak i pudełka z numerem SN, tylko nie wiem, czy będzie można wgrać dwa zdjęcia.

Muszę pochwalić MSI Z490I Unify za dźwiękówkę. Nareszcie dźwiękówka z dobrym wzmacniaczem słuchawkowym. Wiem, płyta droga, ale cashback 363zł, gra 100-120zł i sprzedaż X-Fi HD USB, bo już nie jest potrzebna i już nie wychodzi tak drogo. Alternatywą na Z490 ITX był znacznie tańszy Asrock, tylko że z bonusami i sprzedażą dźwiękówki ta MSI wyjdzie taniej, a jest lepsza sekcja zasilania.

Edytowane przez wamak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zakupie  Asrock Z490 Extreme4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dziś kasa ze świątecznego cashbacku. Bardzo szybko się uwinęli, teraz tylko czekam na AC Valhalla czy się załapie. Sama płyta też świetna (Z490 Tomahawk), moje pierwsze mobo od MSI i nie żałuję. Bios mi się nawet bardziej podoba od tego w Asusach. 

Edytowane przez vegetto
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2021 o 11:11, vegetto napisał:

Przyszła dziś kasa ze świątecznego cashbacku. Bardzo szybko się uwinęli, teraz tylko czekam na AC Valhalla czy się załapie. Sama płyta też świetna (Z490 Tomahawk), moje pierwsze mobo od MSI i nie żałuję. Bios mi się nawet bardziej podoba od tego w Asusach. 

kiedy robiłeś zgłoszenie?

ja 30stego , narazie nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, blue1920 napisał:

kiedy robiłeś zgłoszenie?

ja 30stego , narazie nic

ja robiłem zgłoszenie za poprzednią promkę i wczoraj dostałem hajs. Płyta kupiona na 5 listopada ( niestety na ac się nie załapałem), a zgłoszenie wysłałem 16.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, blue1920 napisał:

kiedy robiłeś zgłoszenie?

ja 30stego , narazie nic

Ja też właśnie 30 grudnia. Pewnie dostaniesz lada dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie dałem zgłoszenie na ac i na ten cashback (kupiłem z490 ace i 10850k)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...