Skocz do zawartości
greenhorn81

Podkładka Corsair MM350

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,
 
Szybkie pytanko, testował ktoś albo używa podkładki Corsair MM350? - rozważam zakup wersji największej 93x40cm, tylko do końca nie mogę się doczytać jak się sprawuje w praktyce, jest bardziej control czy speed? jestem takim bardziej med sensem, obecnie używam roccat savu na wyślizganym qck mini :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mediuma tej serii Corsaira. Jest całkiem spoko, ale Patriot jest lepszy :) 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/podkladki/patriot-podkladka-viper-gaming-mouse-pad-super

Przyjemny w dotyku, fajny ślizg, lekki ale jednocześnie z kontrolą. Jak na razie najmniej brudząca się podkładka jaką miałem. Łatwo się czyści. Cena wypas ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tego mm350 na promo za 90zł, jakosc wykonania bardzo dobra, ale jak na moje preferencje jest nieco za szybka, szczegolnie w sytuacjach jak potrzebuje wykonac ruch piksel po pikselu bez prześlizgu :)

No jeszcze taka kwestia ze rozwazam tez wymianę myszki, moje preferencje:

Roccat Savu, 800dpi, czułośc w grach średnia, w windowsie 6/11, pełen obrót w grach fps ok 26cm, obecna podkładka to wyświechtane qck mini na a4tech 500mp (taka kombinacja zapewnia mi lepszy komfort, nadgarstek spoczywa nieruchomo na a4techu, myszka pracuje na qck - o! taki patent), klawiszy używam tylko rolka i główne, chwyt -ze względu na dużą wielkość dłoni - fingertrip (wersja taka, że tylko opuszki palców stykają się z myszką), granie w 95% bez odrywania nadgarstka od podkładki, śródręcze nie dotyka myszki, palce na myszce 1+2+2, jestem praworęczny, wielkość dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka): 21cm długości, 11,5cm szerokosci(wliczając kciuk), szerokośc palca wskazującego 2cm.

Wstępnie rozwazam MM710 oraz Kone Pure Ultra, ew zaczekam az MM720 się pojawi :)

Co do podkładek, @Minciu, z tym viperem ciekawa opcja, wg opisu dobrze trafia w to czego szukam :)

Rozważam także KANGĘ XXL albo CMStorm Swift-RX XL , ciekawe jak wypadają względem tego corsaira oraz patriota

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci pisałem że Patriot lepszy:P 

Na Corsair kontrola jest kiepska. Jest szybko ale bez kontroli. Patriot jest podobnie szybki ale z kontrolą.

 

Weź sobie w MediaExpert, kup w internecie odbierz w sklepie. Przetestuj w domu. Jak sie nie spodoba oddajesz w sklepie i zwracają Ci kasę do ręki. 

No i ta CENA. Corsair nawet w promocji jest drogi jak cholera :D 

Dobrze się czyści, szybka ale i z kontrola. Przyjemna w dotyku. Mało się brudzi. Serio nie wiem o co chodzi ale ta podatnośc na zabrudzenia jest na najlepszym poziomie ze wszytkich jakie miałem. Po prostu mistrzostwo. Nie wiem czy wspominałem, napis PATRIOT jest barwiony w płutnie, nie czuć go pod palcem jak w innych podkładkach jakie widziałem :) 

Co do myszki, bierz bezprzewodową ;) Na początek przetestuj Logitech G305 za 140-160zl. Z droższych G-Pro Wirless. 

G305 działa długo na akumulatorach czy paluszkach. Miesiąc - dwa a nawet ponad pół roku. U mnie leci około miesiąc bez ładowania z akumulatorkami 800mAh ale takimi 10cio letnimi. Ładowane na ładowarce carefoura. Kupione w pakiecie za 20-30zl. W piwnicy leżały chyba ze 3 lata w tym czasie. Po prostu dno paluszki a mimo to miesiąc sobie działa. Mała i lekka myszka z długim działaniem na bateri w dobrej cenie. Do tego topowy sensor i zero opóźnień. Napisał bym JAK NA KABLU, ale to byłoby kłamstwo bo jest po prostu lepiej :P W robocie mam jeszcze kablową myszką Rocat Lua, no normalnie wywaliłbym ją najchętniej przez okno! Każdy najmniejszy ruch czuję jak myszka blokowana jest przez kabel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...