Skocz do zawartości
FastChwast

Black screen Series X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie Xbox series X.

Grałem ostatnio w call of duty cold war i zaciela mi sie gra (obraz stanął i cala konsola sie zatrzymala) nie moglem nic zrobic po chwili sie wylaczyla. Wlaczylem i wywalal blad E106 i 2 opcje

Zresetuj ta konsole Xbox

Rozwiaz problem

No i probowalem resetowac i nic, niw chcialo przejac dalej i odpalic systemu. W koncu sie udalo, kiedy zrobilem przywroc dane fabryczne i usunelo mi wszystkie gry i tak jakbym logowal konsole od nowa. Teraz juz sie tak nie robi, wlacza sie normalnie. Jednak zmartwilo mnie to ze mam konsole 2 tygodnie i takie cos sie stalo. W czym moze byc problem? Czytalem ze w codzie ludziom ostatnio wylaczalo tez konsole, jednak nie wiem czy z takim bledem. Poki co obserwuję, ale boje sie ze cos sie bedzie chrzanic. Niby jest gwarancja, ale nie daje mi spokoju to ze sie tak stalo i sie denerwuje ze moze dysk walniety czy cos... Gdyby drugi raz sie tak zdarzylo to reklamowac sprzet?

Mial ktos tak? Tylko raz mi sie tak zdarzylo w tym call of duty. Czy gra moze tworzyc takie problemy i jest mozliwe ze ja połataja? Wszyscy ponoc maja problem na tej mapie Moskwa i ja tez na niej grałem.

Edytowane przez FastChwast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak zainstaluje to tak zrobie. Narazie szczerze boje sie troche zainstalowac po tej akcji. Myslisz ze moglo mi to uszkodzic konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz RayTracing w ustawieniach w Call of Duty.

Też miałem taki problem... wystraszyłem się i oddałem konsolę do sklepu, kupiłem nową (w innym sklepie) z datą produkcji o 2 miesiące nowszą... i problem powrócił, też się gra zawiesza w określonych momentach i jak nie zdążysz wyjść do dashboardu (jak gra się zatrzyma) to konsola się wyłączy.

Edytowane przez Tomz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Ta gra jest jakaś zje...naa. Wyłącznie RT nic nie daje. To samo miałem na starszej konsoli Xbox One X (gra w w wersji na one x). Także ten problem nie dotyczy tylko Series X. Póki co łatki brak, cisza w temacie ze strony producenta, 320zł (wersja pod series x) wydane w błoto, jaja sobie robią. 

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...